Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

  • 2 sedmica kasnije...

Ceo forumski svet uziva u snegu...

:

jaooooooooo i jaooooooooo......koja proizvoljna konstatacija....!!!!!

Koja generelalizacija!!!!1

Ne uziva u u toj prirodnoj pojavi kojoj ni ime necu da spomenem mnogo toga puno forumskog sveta

....pocev od mene pa ...itd ......

Dosao sam do tog zakljucka.

Mislim....a stvarno ...voleti sneg ?

Pa gde to ima ?

Pa stvarno........

Totalno sam Konsterniran voljenjem toga belog koji ne moze da izostane u ove dane (zimske:kez:)..

Gdejetulepotaagdejelepotatogalepogutojlepotibeloj?

NE volim ....to..ninekadnisadaaniubuduce.

To zakljucak.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Citam temu "Muzika koja motivise" i mislim se tako.. Ja pustim muziku reda radi, cisto da ne bude tisina. Ali kad pocne sve, muziku ne zarezujem. Ne zarezujem je ni kad pricamo, ni u toku predigre, nikako. Onog momenta kad pocnem da je primecujem, znaci da nesto ne gusla dobro. Naravno, doprinese atmosferi, ali mi je realno sasvim svejedno da l' peva Krcko Orascic, Depeche ili Nino.

Primera radi, prosli put kad mi je bio co'ek ja pustila Enigmu, kao, da bude atmosfera.. Ja dva sata nisam primetila da je on pustio JEDNU pesmu da se vrti. Na moje pitanje cemu to, odgovorio je da je zeleo da vidi kad cu primetiti. Kanda i on zna u kojim situacijama/u kojoj situaciji bih primetila mjuz :ces:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...