Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

Isplaniram ja lepo sinoć da prošetamo do SPENSA.

-"Jaoooo, ne mogu ja da idem peške...sad sam ustao..."

'ajd dobro...idemo kolima.

-"Stavi u tvoju tašnu moj novčanik i cigare....Jel nosiš ti ključeve (od stana)...?"

Sve nosim...da ne mislim. :fijuk:

Parkiramo se. Izađem iz kola. Zovem Jecu da vidim gde su....Pronađemo se. Čavrljamo...Uživamo u predstavi. Smejemo se. ( tako mi i treba!!)

Dolazimo do kola kad za prednje staklo stoji zadenuto "pisamce"

-"Dragi i mili gospodine niste platili parking" :lol:

-"Ti nisi poslala SMS?"

-"Ne. Nisi mi rekao da pošaljem. Zašto nisi ti poslao?"

-"Nisam poneo telefon!!"

-"Zašto mi nisi rekao?"

-"Mislio sam da znaš!"

:zid: i tako sam došla do zaključka da moram naučiti i misli da čitam ako neću više da plaćam kazne.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da mi je jako neudobro da sedim u ovoj bljakastoj fotelji (iako je anamtomska) i da kuckam.

Ustvari "kao" gledam neki film pa sam se namestila hhhk.gif a ne mogu da prestanem da se vrpoljim. Žao mi da najurim ovo mlado društvo iz mog omiljenog kutka. Igraju riziko...pa je "kao" meni ovde bolje. Sutra malo mi bolje....ima da se ukočim hhhk.gif

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da je pisanje sivi-a neka velika nauka.Verovatno ravna doktoratu.

Malo-malo čujem na radiju da se organizuju neke radionice za osposobljavanje za tu tešku rabotu.

Završe ovi mladi ljudi fakultete, žuljaju stolice 4-5 godina, a kad to odrade moraju se još doškolovati za pisanje tog strašnog CV-a.

Sigurno je to neka velika nauka: dođeš u neku firmu (npr. kod Matijevića, Miškovića ili nekog drugog Beka), i dočeka te neka napirlitana PR menaGerka.

-Zavržio fakultet?Prosek?U roku?

-Završio, prosek 9, u roku...

-A cv, majstore?Nisi završio radionicu?Ajde šic iz ove ozbiljne firme.Šta ti misliš da je fakultet nešto?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Price o yossi i spominjanje doticnog na svakom koraku ovog foruma postalo je prilicno dosadno za citanje.

Došla sam do zaključka da yossi ne bi bilo milo da ovaj zaključak pročita.. ili o njemu sazna preko medija.

mslm Zvjerko :pst: nemo nervozu zbog jucherašnjeg nezadovoljstva ribom (za ručak) da istresaš na :neznam: ni krivog ni dužnog yossu.

Pravda za yoossuu!!

UbiJte mene!!!

I Elu!!!

prvo Elu :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...