Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

vracamo se nocas s kartanja

Boris koji je prvo zaboravio da ponese karte (pa se vracao po njih) dodje na finu ideju da se vratimo peske...kao.godice nam ta fina setnja kroz prijatnu junsku noc

sta da kazem

jedva sam ziva stigla kuci :(

sat i po brzog hoda

jedva sam svoje rasrafljeno dupe podigla na treci sprat

malo je falilo da spavam u hodniku zgrade...

elem

zakljucak je da sam ja fina zena koja zasluzuje taksi :(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da je ovo moje malo dete bas talentovano za ples..:uredu:

Krenula sam da je vodim iz nekih sasvim drugih razloga, da se malo socijalizuje jer zbog problema koje ima nije mogla ni u vrtic, ni medju decu..a ona je za par meseci stigla i prestigla curice koje vec dugo idu na casove i jos su pride dve godine starije od nje..

I polagace zajedno sa njima, predlozio je ucitelj..greota bi bilo da ne polaze, kad je vec tako talentovana i vredna..

I sasicu joj haljinu za polaganje, vec sam smislila, ali joj necu reci..da se iznenadi..:srce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da baš ima previše budala na cestama sa nezasluženo jakim autima.

Evo čitam sad opširnije za smrt Darka Radovanovića....i kako je taj idiot preticao šleper kako sam vidjela na punoj i zaletio se u njih koji su pokušavali da se sklone. Kao što reče vozač kamiona "poginuše ljudi ni krivi ni dužni". :(

Taj "pametnjaković" je naravno, preživio....uuuuh al' bi ga se ja dočepala, majmun jedan! A takvih je na našim cestama najviše. :ajme:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da je zaista ponekad pametno odreagovati polako na svaki baksuzluk koji te strefi.

U petak mi se nanizala tri malera, redom jedan za drugim.

Za prvi samo odmah našla rešenje.

Drugi sam danas iz prve odradila.

Treći, najgori, samo pokrenula rešavanje u petak, u subotu do pola rešila a danas uspešno završila.

E sad mogu da danem malo....:lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...