Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 409
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Neke djecije sendvice od izleta...i malo belog...kako je zatoplilo presao sam sa crnog na gemistec...:)

Ладан гемишт...ки змија...у три деци...

Sinoć nas tri ženske bile na danima vina....uživale u Bermetu i onda dođemo na štand gde je radila kao promoterka najstarija ćerka, naše drugarice... Eee...tu je bila samo rakija...pa sam "jadna" mora

Zakačene slike

Rusku salatu...da s' ne baci :hhh: :hhh:

"Niko se nije od hrane ugojio nego od gre'ote!!"

Heh da se ne baci...napravio sam buckuris od corbe od subote...koja je bila sama po sebi buckuris i toliko ljuta da sam je mogao sam ja jesti...pomjesao sam je...sa opet nekom mjesavinom...supe od vrata curke...celera...djumbira crnog i bijelog luka...te jedne kesice corbe od pecuraka...e onda sam na to sve dao neke ostatke jednog perfektnog svinjskog gulasa...:)

na to sve sam dodao naribanog permezana i dvije kasike( u tanjir)kisele pavlake...i bog te koji ukus...a sve ostaci...i vec sam se dva puta "natjeravao"...a i ma jos jedan tanjir za sutra...:smeh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pravili prvi put domacu pastetu...posto nam se nije svidjela dzigerica...koju smo dinstali...kako je ispala...samljeli smo je na blenderu...proprzili prsuta...malo ajvara...tri kuvana jaja...vodice iz domacih kiselih paprika...zacina ne zna im se broj...i sve smjesali...miris smo neutralisali i nije lose...a babi sam odnio da prva proba...( nisam joj rekao sta sam joj donio) za prilog riza...a u sredini ova smjesa i na vrhu jedna maslina a sa strane tri komadica narandze...supa...klasika od curetine sa jednom kesicom neke posne...:)

E sad odoh proviriti da li je babac sve pojeo...:smeh: a teska je na jelu...jednom joj je brat...koji je lovac...podvalio suvu medjedinu da proba...i kad su joj poslije dva dana rekli sta je jela...ona povracala...:smeh::smeh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mesila sam danas... ovo vreme me "inspirisalo" da se vrzmam oko rerne. :lol: Evo ostalo na dnu jos 2 1/2 :lol: Utrosila kumin dzem od sljiva.. onaj sa rumom i čukUladommmmmm...

Da ne bude zabune, nisam sve sama slistila... imadoh posetu pa onda malo i zapakovala za poneti (ne valja se prazan tanjir varacati :kez: )...znaci, grickam dok ima. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...