Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 409
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Neke djecije sendvice od izleta...i malo belog...kako je zatoplilo presao sam sa crnog na gemistec...:)

Ладан гемишт...ки змија...у три деци...

Sinoć nas tri ženske bile na danima vina....uživale u Bermetu i onda dođemo na štand gde je radila kao promoterka najstarija ćerka, naše drugarice... Eee...tu je bila samo rakija...pa sam "jadna" mora

Zakačene slike

Isti mi "horoskop" ko Vecin

krenula od jutros gric gric jabuku ... koju inače ne mogu da smislim, ali kao ajd' .. :wacko: zbogZ vitamina

nastavila sa njam njam couple paradajza & couple paprike.. sa soljem i sa uljem :dry:

u neko doba vidim :cesces: krchu mi creva ko par divljih machaka u teranju.. pa brže bolje sljuštim dva krastavca i umućkam ih s'dva jogurta

I ništa.. ko da sam sve to sipala za vrat

Razmišljam u hodu .. rešila sam da me drmne hipervitaminoza sa sve izgladnelom nesvestitzom.. i to na ovaj sanšajn

e tu popizdim :ljutko: načisto

i skoknem do "Zorana i Nene"

Evo me sada ližem prste, oblizujem usTne :lazy: i varim sočnu dimljenu (seljačku) vešalicu.. koju sam katkad umakala u pavlaku s'pechurkama i susamom .. a katkad u čis' majonez

od besnih machaka ni traga

.. ni glasa

pocrkale od hiperholesterola :hahaha::hahaha::hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...