Idi na sadržaj

Preporučene poruke

...kondicija solidna, srednje prolazno vreme do pruge 15', ni minut vise, ni minut manje...do centra jos 2O'. U 'redovnom i normalnom' prelasku kilometraze, to je laganica, tek se malo zadisem...ali... nije mi jasno zasto, ebeno zasto, u zurbi dusu ispustim, chuka hoce da pukne, noge kao da su okovane, i sto vise zurim cini mi se da se sporije krecem?... Ne razumem zasto su telo i mozgiC u zurbi 'posvadjani'? :uzdise:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 114
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

devojke/žene koje obuku minić,pa ,dok hodaju,sve rukama povlačU isti nadole..kao ni devojke/žene koje istaknu svoj (lep) dekolte,pa prevrću očima jer drugi pilje u isti..mis'iiim-koj' moj ga i ističe,

... zato što ih supermod ne ''disEjbluje'' ... Nisu mi jasna ovakva sMaranja :fijuk:

Kako ljudima moze ikada da bude dosadno..

Zasto je nekim ljudima tesko da pokrenu gooozoou

i da obave makar delic posla :dry:

Ja nazvala izdavaca tj autora knjige, narucila knjige,

podigla u posti, platila uplatnicu i poslala autorki da

zna da sam regulisala uplatu i nudim koleginici, ako

zeli da kopira da ih sutra donesem, a ona salje sms da me

zamoli da ja to odnesem u kopirnicu, da ona ne poteze

na taj put :wtf: (a ni meni nije usput)...

Pa jel' stvarno tako tesko makar malo se pokrenuti...

Neki su definitivno navikli da im se sve servira...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Gledam danas na RTV (ili beše RTS:cesces: na obe tv ima tak'o nešto), emisiju o automobilizmu.

I beše neki prilog o kabrioletu koji košta 175 000 ojra.Pa dobro, možda se i kod nas proda jedan...

Možda i dva...

Ali ono što mi baš nikako ne ide u glavu su prilozi o jahtama:blink:

Ako u Srbiji i ima nekoliko desetina ljudi koji mogu dati na tak'u sigračku 5 ili 20 miliona oni su je već već kupili.

Ostaje još poneki potencijalni kupac.Možda 2-3, ne verujem više...

I sad, mi treba da plaćamo rtv pretplatu da bi ta dva lika gledali kak'ih jahata ima:blink:

Ko ima za jahtu sigurno ima i za odlazak na sajam:uredu:

Pa neće je taj bizmismen kupiti na preporuku nekih novinara.

Elem da poantiram: nikad neću razumeti te novinare što prave takve priloge u zemlji u kojoj u svakom gradu radi po bar jedna javna kuhinja.:(

A tek ne razumem urednike:jok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Malograđane definitvno, to jest one kojima je bitnije šta će selo da kaže nego kako će njima i onima s njima biti bolje,

One koji odavno nisu tinejdžeri a kriterijum pri odabiru ljudi koji su im dobri i loši predstavlja vrsta muzike koju neko sluša

One koji ti se predstavljaju kao prijatelji, a u suštini ti zavide, iz nepoznatih razloga

One koji osuđuju ljude zbog postupaka koji su spremni i sami da učine, ili zbog toga što pak ne smeju to da urade

MAjko moja, koliko ja stvari ne razbiram, mora da sam žešći moron :lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

- alpiniste! :brr: Kako neko moze da voli da se mrcvari na tolikom minusu? Da svoj zivot izlaze opasnostima od lavina, od toga da mu pukne nekakva sajla za koju se kaci, da mu se smrznu prsti na nogama, da spava na planini u obicnom krpenom satorcicu (kojeg oluja oduva ko od sale), ...i sve to, da bi na vrhu digao ruke u vis, i sebi rekao Uspeo si! .......... Motivi su cudni pokretaci...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

...zimske rukavice bez prstiju .... Gledam u neku cicu, koja se ocigledno posvadjala sa kalendarom, jer dok su oko nje ljudi natrontani sa svom odecom iz sifonjera, ona je za sibisko vreme prosetala, paaa, neki jesenji autfit. Lm, gledam joj sape u crnim bezprstim rukavicama, a ono modri prsti! Ako, curko, ako, (to ja u sebi a ne naglas), bas si fensi ...za modu vredi ginuti. Sta su smrznuti prsti, mokre noge, odvaljeni bubrezi zbog te kratke jaknice, ili jajnici ispod helanki? Ti si riba, ma ribetina na ovoj stanici. .... Doslo mi da joj cusnem jednu roditeljsku (da se nisam setila, da u njenim godinama ni sama nisam bila pametnija).

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 meseci kasnije...

Ljude koji vole da trče.

I tu nema neke razlike.

Trce i zimi a trče i leti.

I trče i mladi a trče i stariji.

I stave i slusalice na usi dok trce ( to sigurno da im ne bude dosadno dok trče a i zbog stimulansa i tempa trcanja )

Ima jedan u mom kraju kojeg nikada nisam video da hoda.

Kada god ga vidim ....on trči ........

Mislim , potrčim i ja ponekad . nije da nije , ono kad baš moram ......

.....i tako .........bio vruc dan danas .......:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...