Idi na sadržaj

Kada bih se ponovo rodio-la....


Preporučene poruke

....promenio-la bih....?

Iz perspektive ovog iskustva i godina, mozda bih u nekim 20-im bio malo ambiciozniji...manje stidljiv sa devojkama, u nekim konkretnim zivotnim situacijama odlucniji, istrajniji.

Ali opet kada bolje razmislim mozda bi me neki potezi odvukli na potpuno drugu stranu zivota i onda ga ne bih imao ovakav sa kojim sam potpuno zadovoljan.

Uglavnom su to neke sitnice....krupnicama sam zadovoljan...

Malo je toga sto bih menjao jer sam nekako ili imao srece ludacke, ili pameti da odaberem dobro...ili sam jednostavno umeo da procenim.

Sta bi vi MOZDA ili SIGURNO menjali?

Izmenjeno od strane člana gresan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da se ne rodim u horoskopskom znaku Raka. :dry:

Voljela bih da nemam ratno djetinjstvo...uopšte da odrastem u državi koja se nije raspala.

Dala bih onom momku koji je to toliko htio...a meni se nije davalo...sad mi žao. :kez:

Voljela bih da budem malo manje neodlučna, malo više ambiciozna i svjesna svojih vrijednosti. Ma sitnica.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bila bih ambicioznija,mnogo ambicioznija

Ne bih dozvolila da moji talenti ostanu neiskorisceni

Ne bih bila toliko buntovna,ne bih terala toliki inat (koji je isao samo na moju stetu,of course)

Ne bih toliko verovala u ljubav,niti mislila da ne mogu bez nje

Ne bih se predavala besmislenom strahu

i tako..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne bih se udala :lol:

Ni ja.

Bila bih ambicioznija,mnogo ambicioznija

Ne bih dozvolila da moji talenti ostanu neiskorisceni

Ne bih bila toliko buntovna,ne bih terala toliki inat (koji je isao samo na moju stetu,of course)

Ne bih toliko verovala u ljubav,niti mislila da ne mogu bez nje

Ne bih se predavala besmislenom strahu

i tako..

I ja bih bila ambicioznija.

I ne bih toliko verovala u ljubav.

Ne poznajem coveka bez straha.Imao ili nemaO smisla.

Ali buntovna bih bila.:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bila bi samoživi bezobzirni skot...samo je njima u životu lepo.

Njih ništa ne dotiče u životu.

Bio bih samoživi bezobzirni skot...samo je njima u životu lepo.

Njih ništa ne dotiče u životu. :lazy:

Bila biH (praveDna) posLastiČarka

u naDaleko čuvenoj poslastičarnici "ZoRo/Predator/TeRminator&Sinovi"

koji od samoživnih bezobzirnih skotova pravi d634d251.gif BaNaNa SpLit.

Da vide kako im baš i nije mnogo lepo

kada ih u životu doTičem macheM :ljutko:.. pravednim.

k4158263.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:jok:

ne bih puno toga menjala... možda dva-tri ključna momenta u životu, koji su mi se obili kasnije o glavu ( mada kako bi drugačije naučila neke stvari...ako ne na svojim greškama :hmm: )

neke stvari sam preskakala u životu, neke sam radila jer su se podrazumevale i slušala sam savete drugih, neke odluke sam prepustila drugima da odluče u moje ime... sad vidim da to nije trebalo tako...al' :dry: jbg, ko zna, možda se na kraju ispostavi da će iz svega ispasti nešto dobro na kraju...

sve u svemu, menjala bih samo svoj karakter... trudila bih se da ne budem dežurna dobrica i magarac koji će da povuče za druge :dry: mislim da je to ono što me najviše muči...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

U jednom momentu pomislim da bih menjala sve,

a kasnije sam u fazi - ''ne bih ja tu ništa dir'o...''

Iza svakog dela, izgovorene reči stojim ja i samo ja... jajaja...

Niko drugi, treći, peti...

Ni sada ne bih bila baš ovakva - apsolutno fantastična :kez:

... da nisam išla ''težim'' putevima...

(što je opet relativna kategorija)

Smatram da nam se sve dešava sa određenim razlogom

u određenom momentu,

perfektnom baš za to.

Samo što bih volela... još jedno maleno biće...

a na tome se radi :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

Baš sam juče malo razbijao glavu na ovu temu, ali u pravcu "kad bih posle tog rođenja bio svestan svega što bi trebalo da mi se dogodi, pa odlučivao u kojoj tački bih nešto promenio".

Bio bih u ozbiljno iskušenju da onog hladnog jutra krajem juna 1995. ne izgovorim onih 5 reči koje su živote mojih najbližih kasnije okrenule naglavačke. Ali.. onda se ne bi dogodile neke druge stvari koje smatram izuzetno pozitivnim. Odbio bih jednu ponudu koju sam prihvatio u septembru 2000. godine, koja mi je u priličnoj meri upropastila narednih 13 godina pa i dalje proizvodi posledice. Interesantno je kako male stvari mogu pretumbati uzročno-posledični lanac do neprepoznatljivosti.

No sve ovo je "kad bih znao" i ne tiče se mojih ljudskih osobina. Kažem ponekad kako bih voleo da ih promenim, ali to nije istina. Ne verujem da bi to bilo moguće i kad bih želeo. Istina je jedino da bih onu stidljivost iz mlađih dana, koju sam do danas tek ublažio na podnošljivu meru jako voleo iskoreniti u toj "novoj šansi". Zeznula me mnogo puta.

Svojski bih se potrudio da ponovo nabasam na jedan internet forum, kako bih ponovo upoznao vas ekipicu internet drugara. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pre dve godine, kada sam pisala ovo...bila sam "malko" :fijuk: ljuta...i ono što sam napisala baš i nije tako. Ne mogu ja da budem

...samoživi bezobzirni skot...samo je njima u životu lepo.

Njih ništa ne dotiče u životu.

Kada bih se ponovo rodila, samo bi ranije neke stvari počela da radim. Ne bi čekala toliko. Sve ostalo je taman po taman.

To naravno sada, iz ovog ugla i ovih godina znam. Kada sam bila mlađa nisam imala neku specijalnu sliku budućnosti. Doduše nisam se ni optrećivala previše time. Bila sam zadovoljna, (i sada sam) pa me nisu misli vukle na tu stranu.

Ispostavilo se da stvari koje nisam uradila, (bilo da sam odbila ili promenila odluku), nisu ni trebalo biti urađene.

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...