Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Sha piju pitjke? :ggg:

Ja pijem sve. I mislim da nema pica koje nisam probala. Kad kazem pice, ne mislim na sorte vina ili vrste viskija, mislim generalno na vrstu pica. Od rakije, preko piva, sve do vina i vinjaka, sve pijem. Medjutim, kad bih birala, pila bih samo pivo, spricer i vinjak.

Zasto?

Pa, crveno vino ne volim. Boji zube i odvratno izgledam kad se nasmejem, a i obicno me jebe gorusica sutradan. Pila sam bambus uzasno dugo, toliko da mi je :govno: dugo i posle prestanka konzumiranja vina bilo crno. Popijem tek ponekad, i to ako je lepo vino. Ne volim sangriju, to mi je preslatko. Jedino vino koje mogu na litre da popijem je kupinovo vino :balavi:

Rakiju cu piti samo ako je kvalitetna. Ne volim seceruse i one koje dzibre na kilometar, one ciji je ukus kao da baba pere u njima noge ili kao da su od klozetskih dasaka. Danas retko ko ume dobru rakiju da ispece. I da, ne volEm sljivu :beyond: Moze biti nasa ko'ko osh, al' meni je bljak. Mada, kad nema nista drugo, pijem ja rakiju kakva god da je.

Votku odaaaavno ne pijem, jer sam se samounistavala od nje. Kao mladja, pila sam djus - votku, ali u casi od dva dcl, i to pola - pola. Genije :roll: Sad pijem samo ako je dum - dum ili ako ima puno Sprajta ili Svepsa.

Viski, tekilu, apsint, metaksu, jeger i ostala fensi pica ne pijem jer sam socijala koja za to nema kesa :beyond: A i realno, puno toga meni treba da se ja napijem.

Slatkise likere ne volim. Kruskovace, mentole, kokose i ostale pizdarije ne varim nikako. Em boli glava sutra, em ja od toga poludim. Valjda od secera. Jedini izuzetak ovde je cokoladni liker, koji pijem samo u svatovima i nigde vise. Sa time krenem pa.. Ne znam sa cime zavrsim :kez:

Jedino pice koje nikad ne pijem je pelinkovac. Tri puta sam ga pila, tri puta sam bila bolesna. Bukvalno. Povracala, lezala u krevetu.. Moz' biti lekovito, al' meni ne. Meni je boles'.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 meseci kasnije...
  • 3 godina kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...