Idi na sadržaj

Veza na daljinu


Preporučene poruke

Ovo ja smatram trik pitanjem. Ako je u vezi na daljinu prisutna ljubav,ali ona prava ljubav,onda ce ona uspeti. Jer kada nekoga volis naci ces nacine da sa tom osobom stupis u kontakt,naci ces nacin da dodjes do nje i da budes pored te osobe...Onda moze da sledi pitanje sta ako ne mozes nikako da dodjes do te osobe koju volis? E pa onda nalazis nacine da je zoves,da se dopisujes sa njom,ali opet to nije to,jer nisi pored te osobe...Mislim da veza na daljinu moze da uspe samo ako se osobe u toj vezi mnogo vole...Toliko vole da nikada ne bi pogledale nekoga drugog...Toliko vole da im je samo ta osoba koja nije pored njih u mislima,da je ta osoba u njihovom srcu...

Izmenjeno od strane člana Boginja
slovce :)
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

...je kao zmaj povezan šarenim kanapom sa neveštim prstima deteta. Dovoljan je samo trenutak nepažnje da ga vetar odnese u plavetnilo neba. Uzalud će ga pogled tražiti.

Ponekad, moguće je pronaći odbeglog zmaja, jedino što on više nikada neće biti isti - onako blistav i razigran kao prvi put. Obično završi zapetljan u granama drveta koje se zove život.

Izuzeci koji potvrđuju pravilo su ono zbog čega vredi živeti.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

bitno je da se cesto prevali put.

:uredu:

Upravo tako...

Funkcionisala sam na daljinu i kad se završilo, to nije bilo zbog razdvojenosti. Jednostavno, ako misliš da nešto vredi i da zbog toga nije problem prevaliti put i provesti makar dva sata sa tom osobom, samo da bi je, eto, video... to je :stid2: lepo... i znači da valja i da je vredno toga...

Ne ubija daljina vezu :jok:

Nekada su dvoje jedno pored drugog svo vreme, a razdvaja ih mnogo više nego što bi to fizička udaljenost ikada učinila...

Tako da nema pravila, bili udaljeni ili ne... stvar je u tome truditi se da veza opstane i da se održi, bez obzira na sve... ukoliko je zaista vredna svega :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 meseci kasnije...

Sta mislite da li uspeva?

Kako verovati nekome do koga ti je stalo, a daleko je ?

Mislite li da vredi ulagati trud u takvu vezu ?

ovo su pitanja koja odaju ziheraski pristup zivotu

Sta znaci to "Moze li mu se i onda verovati?"

zasto ne bi moglo? Ako mu verujes onda mu verujes bio on u sobi do kujne ili na Marsu.Pitanje onda direktno vodi na temu o vaznosti preljube u vezi.

I dalje mislim da prevara u smislu kresanja nekog drugog nije bitna. Ako tom nekom verujem kao coveku,ako sam sigurna da me nece izdati kao covek,onda je sto se mene tice sve u redu. Izlet sa strane mi nije izdaja.Ne mislim o tome,nikad nisam provela ni jednu jedinu besanu noc misleci o tome sta radi neko negde tamo,a bez mene.

Ako kresne neku usput,boli me uvo.Ali ako ga necije price fasciniraju vise od mojih,ako ih slusa sirom otvorenih ociju,onda cu da popizdim.

Ja sam tak`a. Naopaka.

Sto se tice pitanja,da li vredi ulagati....Ako vam je stalo,onda vredi.Uvek.

Kad prestane da mi bude stalo,pokupim pinkle pa odem.

Veza nije frizider pa da ima garanciju na pet ili deset godina.

Ulazeci racundzijski u vezu,vi zapravo pokazujete da ste nesigurni,da ste iskompleksirani,da se bojite,da ste ziheras i da zapravo ne volite.

Mislim da sam jednom napisala na onom forumu,pa me sad mrzi sve ponovo .

Elem,rugala sam se mojoj nani sto je dedi (koga nikad nisam upoznala) igrala na stolu kad dodje u dva ujutru pripit.On svira harmoniku,ona igra.

I moja nana onda kaze: Da ,ali ,ja sam kome.

sta znace kilometri ako nekog volis? Sta znaci smrt ako nekog volis?

e to je ljubav

jebes strahove i ostala sranja...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ovo su pitanja koja odaju ziheraski pristup zivotu

Sta znaci to "Moze li mu se i onda verovati?"

zasto ne bi moglo? Ako mu verujes onda mu verujes bio on u sobi do kujne ili na Marsu.Pitanje onda direktno vodi na temu o vaznosti preljube u vezi.

I dalje mislim da prevara u smislu kresanja nekog drugog nije bitna. Ako tom nekom verujem kao coveku,ako sam sigurna da me nece izdati kao covek,onda je sto se mene tice sve u redu. Izlet sa strane mi nije izdaja.Ne mislim o tome,nikad nisam provela ni jednu jedinu besanu noc misleci o tome sta radi neko negde tamo,a bez mene.

Ako kresne neku usput,boli me uvo.Ali ako ga necije price fasciniraju vise od mojih,ako ih slusa sirom otvorenih ociju,onda cu da popizdim.

Ja sam tak`a. Naopaka.

Sto se tice pitanja,da li vredi ulagati....Ako vam je stalo,onda vredi.Uvek.

Kad prestane da mi bude stalo,pokupim pinkle pa odem.

Veza nije frizider pa da ima garanciju na pet ili deset godina.

Ulazeci racundzijski u vezu,vi zapravo pokazujete da ste nesigurni,da ste iskompleksirani,da se bojite,da ste ziheras i da zapravo ne volite.

Mislim da sam jednom napisala na onom forumu,pa me sad mrzi sve ponovo .

Elem,rugala sam se mojoj nani sto je dedi (koga nikad nisam upoznala) igrala na stolu kad dodje u dva ujutru pripit.On svira harmoniku,ona igra.

I moja nana onda kaze: Da ,ali ,ja sam kome.

sta znace kilometri ako nekog volis? Sta znaci smrt ako nekog volis?

e to je ljubav

jebes strahove i ostala sranja...

...kenjas Niki...:kul3:...

...ne bitno je da li se neko krese sa strane ili ne...daljina i odvojenost sigurno ubijaju ljubav...prava ljubav ne postoji...postoji samo zaljubljensot pracena zaslepljenoscu na pocetku veze...sve ostalo je qrac i turska serija...:kul3:...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sta mislite da li uspeva?

Uspeva, ako postoji obostrana volja, za vezu je potrebno dvoje, a za razlaz samo jedan

Kako verovati nekome do koga ti je stalo, a daleko je ?

Ako obrnemo, kako on da veruje nama ako smo daleko. Sve zavisi igra li taj neke igre, mlati li praznu slamu, i jede li govna

Kako preci preko kilometara koji te dele od drage osobe ?

Napraviti kompromis, i živeti u istom gradu, kada se za to steknu uslovi

Mislite li da vredi ulagati trud u takvu vezu ?

Ako ima ljubavi treba ulagati, definitivno je najlakše plašiti se neizvesnosti, daljine i sranja, ali meni su do skoro bolje uspevale veze na daljinu, teško me je gledati svakodnevno :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...kenjas Niki...:kul3:

...ne bitno je da li se neko krese sa strane ili ne...daljina i odvojenost sigurno ubijaju ljubav...

Sigurno ..... ili verovatno'... U vezama postoji prelomni trenutak, kada se resava kako i da li prevazici daljinu (samo teski usamljenici mogu da se s njom pomire, i u udaljenosti da pronalaze 'uzviseno zrtvovanje'). Ni u braku nije svejedno kada si razdvojen od supruznika na duzi period. Pisah jednom....prolaze se razne faze, od 'fiktivnog osecaja slobode', pa osecanja zudnje, nedostajanja, a onda i navikavanja na 'sam-a', ili jos gore - navikavanje na 'ponovo zajedno'.... Odvojenost vodi ka otudjenosti, i tu opstaju samo stabilni ..........ali, naravno, svaka veza-brak je prica za sebe :oblak:
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

vredi ulagati u svaku ljubav :ok:

pa sad, dok traje traje

ne utice daljina koliko ljudski skepticizam o samoj udaljenosti

da je samo daljina u pitanju trebalo bi da se obozavaju oni sto su non stop zajedno, a nesto ne vidim da to fercera bas tako

Istina.

Inače, da sam zapisivao, do danas bih mogao da napišem roman o vezama na daljinu.

Ne znam šta bih više mogao da dam.

Bubreg, verovatno.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...