Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2,5k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ja sam dobro... Ja sam uvek dobro bez obzira na sve što me snašlo, na nogama sam... lupkam štiklicama iii... naoružana samo smeškom hodam kroz poslednje dane ove godine... :uredu:

Nisam otišla na trening. Čekala sam vesti o malenom komšiji, koji je vozeći se sa ocem na bajku, gurnuo nogicu u špic od točka... Obojica su se prevrnuli... Iza njih je bila najstarija ćerka...

Kako sam? Polako koracamo ka kraju svih muka..moje malo zlato se izborilo.. Posledice ce ostati..ostace neki stepen invaliditeta.. Ali je ruka tu gde treba da bude..kakva god.. Jos strepim, jos se

Zakačene slike

E sad je bolje kad je pivce tu,lakse se uci :smeh: ,al nesto mi sa stopalima definitivno nije uredu. Kada se naduvaju(od toplote il rakije) onda me mnogo boledu :dry: ko neka baba sam. Zubi mi ispadaju,osedela,reuma...zivi brzo i crkni mlad izgleda me taj duh obuhvatio :lol: . No,nije lose danas,s jedne strane kisa pada,s druge sunce sja bla bla

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa ne znam...kao bolje nego juce, ali ne tako dobro da se sad hvalim, al nije ni lose. :kez:

A juce dan bio kao za k. em je lose poceo u startu, masa nekih losih vijesti...pa izadjemo kera da prosetamo, padne takva kisa da smo svo troje bili mokri...pa je onda palo par piva u gradu..to nas osokolilo...nastavilo se kuci, to nas oraspolozilo...pa se nekako smandrljalo vece i sve je bilo ok.

Onda sam sanjala tatu sinoc, uvijek ti neki cudni, pomalo san/java sni...ne znas ko pije ko placa...pa neki polumrtvi papagaji u snu :ajme: ..i uvijeeeeek par kerova koji laju i reze na mene...kao da znaju da se bojim.

I naravno da se onda moze ustati samo u ne tako losem izdanju, al daleko je od sjajnog. :neznam:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Odspavao sam 3 sata popodne, i opet mi se nešto kao spava.

Možda me uhvatila kunjalica?

Nego, baš razmišljam zašto mi je ovaj nesrećni dečkić Mrak toliko antipatičan. Mislim, nema lošu dušu, pokušava da bude interesantan, duhovit i različit, sad što su mu načini na koje pokušava totalno bezvezni, to mene ne bi trebalo da dotiče, je l' tako - tako je. I setim se interesantnog događaja od prošle nedelje. Ulazi u poštu klinac, sedmi-osmi razred osnovne otprilike. Onako, uredan dečkić, moderno natršena kosica i sve to, ljubazno kaže dobardan, a meni se u istom trenutku učini da vidim slinac na šalteru, da prostite. Ozbiljno, smučio mi se život. Ništa, završimo mi rabotu oko slanja njegovih pisama za nagradnu igru, dok mi u glavi i stomaku neprestano igraju bljakbljakbljak "leptirići". Izazvani samo njegovom pojavom. I pitam koleginicu čuveno pitanje čiji je ovo mali, jelte, kad mi je rekla, crkoh od smeha. Ispostavilo se da je mali sin nekog vozača busa za koga oboje mislimo da je najveća ljiga u poluprečniku od 20 km, minimum.

Pa sad razmišljam o 2 stvari:

da li se ljigavština prenosi genetski

da li sam ja normalan kad ovako reagujem na ljude.

I takooo... :lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Umorno.

Citav dan sam bila kod bake i sredjivala joj kucu.

Napravila i rucak i neki kolac i na kraju jos nju okupala i napravila joj frizuru.

Sjecam se dana kad je sve to mogla napravit sama, a sad nije da ne moze vec jednostavno zaboravi.

Zaboravi koji je dan, gdje je posla, koliko je sati, rucak.. a sto me najvise brine je to, da ce jednom otic

negdje ''u goste'' pa se nece znat vratit, il ostavit nesto na sporetu i otic, po naviki, u drugu sobu radit nesto

sasvim trece pa.... necu ni da zamisljam..

Ne znamo ljudi sta imamo dok smo zdravi i pametni, dok nas pamet i pamcenje sluzi..

I nisam samo umorna vec sam se i nasikirala dobro, a bio je sasvim lijep dan.

Jos me sutra ceka neki susret za kojeg nisam sigurna da zelim da se dogodi pa eto..

Eh...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...