Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2,5k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ja sam dobro... Ja sam uvek dobro bez obzira na sve što me snašlo, na nogama sam... lupkam štiklicama iii... naoružana samo smeškom hodam kroz poslednje dane ove godine... :uredu:

Nisam otišla na trening. Čekala sam vesti o malenom komšiji, koji je vozeći se sa ocem na bajku, gurnuo nogicu u špic od točka... Obojica su se prevrnuli... Iza njih je bila najstarija ćerka...

Kako sam? Polako koracamo ka kraju svih muka..moje malo zlato se izborilo.. Posledice ce ostati..ostace neki stepen invaliditeta.. Ali je ruka tu gde treba da bude..kakva god.. Jos strepim, jos se

Zakačene slike

Vrlo nervozno,imam sutra ispiti koji ne mogu da spremim....glupa pedagoshka psihologija

Leleeeeeeee :smeh: Ne znam da li ti je to izborni, ali ako jeste, samo cu da ti kazem da si tebala uzeti Razvojnu psihologiju. To mi je nikad lakse polozen ispit na prepisivacinu (dobih 8) :kez:

LM, ja sam smoreno nervozna. Imam i ja ispit sutra, kao poslusala sam beliverku i ucim, a taaaaaaako me mrzi. Vec vidim kako eskiviram ovaj rok.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Umorna! Naradila sam se ko mutava, a nisam mutava.. :dry:

Uvijek zaboravim da nam je kuca prevelika i uvijek se sjetim kad pocnem cistit po istoj. Dok sam sklonila sve na mom spratu i kod mojih prodje skoro dva sata, dok sam popuTzenila stepenice i obrisala - svih 30, sa sve ogradama.. :dry: prodje skoro sat vremena i kako to jos nije dovoljno, ceka me jos kupatilo gore, brisanje poda jer usisivac je usisivac, dobar dok radis, a kad prestanes mos opet vidit prasinu..

A da.. zaboravila reci da cu da izgorim jer mi je vruce od skakanja tamo 'amo i da je slika perfekt, mama me malo prije pozvala da dodjem zavrsit (a ustvari, napravit :roll: ) rucak i moram vam reci da bi u ovoj vrucini najradije poludila, sad, u ovom trenu.

I da necete (po)misit da ja ne volim radit, daleko od toga al ova vrucina me uuubbbiii! smi20.gif

Izmenjeno od strane člana Orion Lady
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

... nervozno. Tako bih slatko nekog napenalila ...........bar da ima kogod da mi natrCi :dry: (cisto u terapeutske svrhe :stid2:)

...natrCo :vez: Mator, neizivljen konj (tu negde generacija, koju godinu stariji) na dvotockasu. Izleteo iz kapije pod punim gasom - da me pregazi na trotoaru...kreteN. ..............msm, preziveo je, i dobro se oseca (napala sam ga samo verbalno). ..............OT. Mirna k'o bubica :oblak:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sanjivo. :zeva: Dnevna soba, u kojoj vlada 'veciti polumrak' (zarad cuvanja hladovine), ima jace uspavljujuce dejstvo od 3 bensendina, 5 bromazepana itakoto ........kako udjem - tako se izvalim, kako se izvalim - tako 'tonem' ..... bez 'slika'...samo pomracina koja mazi i spusta kapke ........a neCu da 'pavam :(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

jako nervozno!

izgubio nam se mali dzukac! dvoriste je ogromno, ne moze u komsiluk, ne moze na ulicu i nije mi jasno kako je mogao nestati.

bio je bolestan ovih dana i cinilo nam se da se oporavlja, ali popodne je cudno nepomicno lezao pod borom i nema ga ni tamo.

ova dva velika dzukca ga ne traze, i stvarno ne znam, da li to dzukci odlaze negde sa strane uginuti ili gde bi mogao da nestane, kao da ga je zemlja progutala? :(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...