Idi na sadržaj

Muškarci biraju...


Preporučene poruke

:fijuk:

Evo jedne nove igre u ovom kutku koja ide na volju forumašima.

Pošto je poznato da žene vole da udovolje željama 'jačeg' pola, slede sledeća pravila:

-forumaš se oglasi na ovoj temi i zatraži od neke forumašice da obavi određen izazov

-pri tome, treba da imenuje dotičnu forumašicu da ne bude zabune

-forumašica odgovara na zadatak

-ako je forumaš zadovoljan javlja se sledeći forumaš sa svojom željom

-granice pristojnog znate, bez obzira što je ovo podforum ''Erotika i sex''

Dakle?

Prvi forumaš koji izaziva je...? ---------- naš šef :treptrep:

Šefe, kaži želju i ko je ispunjava... čekamo :ajde:

Izmenjeno od strane člana Smucalica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Morfinjo. :toljaga:

Ali da prionem na ispunjavanje izazova...dakleN, u istospolnoj zajednici bih bila sa Stars :kez: ...prvo, single je, i ne mogu ostale da zamišljam sa sobom, ta nećemo valjda da rušimo sretne porodice. Dakle Stars i ja, uspostavile ravnotežu među zvijezdama, sretne zajedno, sex...jbte, malo je reći da izaziva tsunami :lazy:

Kućni poslovi, paaa ovako, ona bi se brinula za prašinu, jer bi je oko njenih knjiga svakako bilo...ja bih kuhala, ali sve u svemu to bi bila ravnopravna zajednica, ne bi niko nikoga tjerao na ništa, sve po dogovoru. :lazy: Dan bi završavale zavaljene u fotelje, ispijajući 'ladno pivo. :kez:

Kod usvajanja djeteta, pa mislim da bi se složile da dijete recimo bude crno. :afro: ...daaa pokazuje afinitete prema muzici ili nekoj drugoj umjetnosti. I mama Stars bi ga naučila rano da čita a mama Sun da popravlja po stanu. :hahaha:

...teraj dalje :dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

VeeeCooooo...

Oooooo...

Ooo...

...

Oj Vecooo!!!

Videli smo da si k'o pedofil, msm, svakodnevno voleš decu i to ne samo svoju.

A i dragog svogA, malo, malo pa pomeneš.

Nego, čini mi se da sam vid'o da spominješ i neku keru.

De, opiši ga.

VolEte li se?

Koliko?

Kako?

Jel on samo tvoja briga?

Ispunjava li ti praznine? Ono, sama, samo s njim ceo dan?

Jel ga tretiraš k'o životinju, jal ima i neke ljudske karakteristike?

I tako to... :pas:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jaooooooo gde me ubode u pitanje!!! :uglavu:

Kao da ti je neko šapnuo :lol:

Imam keru, staforda, zvanog Tango.

Pre njega smo imali jednog drugog psa ( da ovaj je ker a ono je bio pas!!), patuljastog šnaucera i taj mi je na srcu ostao. Stigao je kući kao poklon mojoj ćeri za njen 9 rođendan. Godinu dana me je molila da joj kupim psa, ona i tata njen...a ja bila neumoljiva. Onda se desio jedan nemili događaj, i kad sam došla to jutro u 4.30 kući, i onako ubijajući ceo bojler tople vode da "sperem" taj bol i tu muku sa sebe, razmišljala sam kako sam ustvari jako sebična. Za drugima sklanjam koješta, a detetu se izgovaram kako će pas da prlja po stanu.

E njega sam obožavala ( mislim Wudia)!!!

Ovo čudo od kera-stiglo je kuću godinu dana nakon smrti Wudia, iako sam se već kategorično borila protiv psa-ponovo. Prvi pas je bio moja "robija" i trajala je 12 godina. Sa dolaskom Tanga u kuću ( stan!!!) rekla sam "ovaj krug bez mene"! I tako je.

Tu je, u stanu, ali ja vodim računa o njemu samo kad baš zaista nema ko. I ne odustajem. Moja teorija je sledeća:

Imati psa, to je kao da imaš vanbračno dete-nikom ne treba. Prvog psa je dobila sa 9 godina, i nije bila svesna kolika je to obaveza. Ovog je sama uzela sa 23. Hoćeš sebi obavezu? E onda ćeš da giljaš narednih 12..13...14 godina. I zaista je tako. Ne mogu da kažem da ga ne volim, ali nije "moj tip" rase.

Ono što je istina je da po ponašanju velika dobrica, da nema ništa u sebi agresivnog, da je blenta kakve nema....ali bez mene "ovaj krug".

Da si me pitao da ti pričam o Wudiju, ne bi bio dovoljan ceo post-ono je bio PAS....ovako... za ovog je i ovo previše.

'el dovoljno ili treba i slikicu da priložim? :lol:

Sledeći....neka bude katamaran!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...