Idi na sadržaj

Prozovi i izazovi


Preporučene poruke

Dakle - clanice biraju clana koji ce da im odgovori na odredjeno pitanje. I prozivaju ga, pa postavljaju pitanje.

Onda clan odgovori pa zatim predlozi sledecu clanicu, koja ce da izabere zrtvu i postavi pitanje...

igra ne moze da ide dok prozvani clan ne odgovori. i naravno posaljite PP ukoliko duze vreme nema odgovora.

ajd cisto da zapocnemo Morfe... dali peglas svoj donji ves? :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Prozivam i dozivam gresnog. Iskoristicu njegovo pitanje 'protiv njega samog'. :roll: Forumske dame ti stoje na raspolaganju. Izaberi po jednu, i ...ma, znas. :treptrep: 1. Zena, 2. Ljubavnica, 3. Sekretarica, 4. Poslovna partnerka, 5. Cura za provod (kafanica i tako to). I pitanje: da li ti je sada izbor mnogo tezi? ..............ps. Mene izuzmi :andja:

Izmenjeno od strane člana ELA
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

1. Evilka.....lepo izgleda i pravi sjajne kolače i torte :uzbud:

2. Veca...širokih shvatanja...nikad ne kaže "meni to nikada ne može da se desi" :kez: a ako me Evilka šutne uvek može da postane br. 1 :kez:

3. Goga....tačna, vredna, kreativna...a ako me Veca otkači uvek može da bude br. 2 :kez:

4. Mara....ambiciozna, vredna kao mrav, puna ideja...a ako me otkače Veca i Goga uvek može da bude i br. 2 :kez:

5. Aiko....ples do smrti :) a ako me otkače Veca, Goga i Mara, uvek može da postane br. 2 :kez:

Zaboravih pitanje...molim objašnjenje Ela....ne razumem ga....

Sledeća proziva Veca....

Izmenjeno od strane člana gresan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Eh... Izazovi...

SeHualni: :povukao:

O ovome mi je veoma nezgodno pričati. Ne zbog sramežljivosti, nego jednostavno ne znam šta bi to bilo "izazov u seksu". Po meni je sve prihvatljivo osim grubosti. Ovde ne mislim na žestinu, nego na nasilje. Jer nasilje ni u "pravom" životu ne volim. Pa eto, mogao bi možda prihvatiti kakav lagani spanking, ako to partnerku pali, pa da joj učinim.

SportSki: :pec:

Nisam baš sportski tip, ali bi voleo da probam, kad mi se ukaže prilika, ronjenje. Mada ne u takmičarskom smislu, već više onako istraživački. Da, i bandži džamping bi probao, ako im je oprema atestirana na moju kilažu.

Izborni: :brr:

Preživeti jednu sibirsku zimu. Neki pate za Havajima, neki za Borneom, neki za Madagaskarom... A mene, 'bemliga zašto, privlači Sibir. Njegove reke i šume, njegov mir i prostranstvo, ...

Sada neka izaziva Gliša.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Prozivam i izazivam Holtegaard-a

Holtegaarde bac38044.gif.. evo tebi jedno lepo pitanje.

koje će zadovoljiti sve nas znatiželjne forumashe und forumašice

Reci ti nama, na koju foru si uspeo ono što nikom do tebe nije pošlo za rukom/rukama... da do(u)hvatiš Dugu? :rainbow:

Kako?

Čime?

Šta?

Šta si joj pričaJo? 168b0ee7.gif

Šta radoJo? 41052c15da22ba4eed95e6f544c96216.gif

Šta obećavaJo? eaeb79815bdd95b888f9ec088da86e92.gif

Čime si je gađaJo? cupidsmiley.gif

Čime si je oduševiJo? superhero.gif

Sve nam lepo objasni.. abecedom.. počni od A... i završi sa Ž. 97fe11da.gif

Nemoj mi samo reći da pitam nju.. jerbo sam je već pitala, a ona mi je (lično) rekla da pitam tebe. 585bbb84.gif

eto... samo to............................................................................................................................................. sneaking.gif

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:lol:

Boginja...Kad?Kako?Zasto?Ona u tvom zivotu :treptrep:

jednog lepog novembarskog dana, na bivši nam praznik, seo sam u auto i otišao da je vidim, da popijem kafu s njom, a ona me odvela u kockarnicu ... milion kamera od video nadzora, lagani razgovor i poljubac u obraz za srećan put

zadivila me njena lepota, začarao osmeh, osvojila britkost uma...

:fijuk:

od tada se družimo na forumima (ima i ona svoj forum) i povremeno viđamo po gradskim i prigradsim kafanama ... prošetamo koju turu pored reke i bacimo koji kamen sa mosta slobode ... da, znamo zaglaviti i na velikom hladnom točenom jelen pivu ;) ... i uvek nosi krojački metar sa sobom ... :stid2:

e, sad, da li će biti nešto više od svega ovoga videćemo ovog leta ... možda i kleknem i zaprosim je :serenada:

:hahaha::plaz::hahaha::plaz::hahaha:

zadovoljna

sledeća pita pleSachica

Izmenjeno od strane člana katamaran
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mxmmm...ma. Joj, skoro sve i svašta sam radio. Bio sam u takvoj situaciji, ali, eto, nisam se preselio za Bgd. Nisam mogao da podnesem opciju življenja kao podstanarski miš. Drugo, trenutno prilično dobro finansijski prolazim. Treće, navikao sam da (bez lažne skromnosti) budem prilično poštovan i voljen u sredini gde živim. Teško je to promeniti tek tako.

Ali sam onomad razmišljao o nekom zajedničkom stančiČu tu negde, blizu...

Sledeća pita Aiko.

:crkoh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Šta, treba i ovde da odrecitujem elegiju o žuljevitim seljačkim rukama? :(

Istina je da danju nisam imao vremena, a uveče sam čitao knjigu. Onako, malo odškrinem vrata, tek da uđe svež vazduh spolja, a on miriše na cvet trešnje, i pokošenu travu, i slavuji već počinju da pevaju, a ja se zadubim u krvave vampirske priče.

Milinica.

Dakle, sledeća pita Aiko!!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Morala sam da procitam ispocetka, da skontam kako se ovo igra..:lol:

Pozvala bih Valtera i postavila mu isto pitanje kao Veci nedavno..sad me zanima to sve iz muskog ugla..

Dakle, Valtere..zamisli da si neki zesci car, a mi tvoji podanici..ko bi sta bio i ko sta radio?

(Ustvari..ja samo znam da odgovaram na pitanja, a uopste n'umem da ih postavljam..) :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dakle, Valtere..zamisli da si neki zesci car,

A sta, kao, nisam - A? :kul3:

.........

Jedna od podela autoriteta je na delegirani (kada neko nekoga stavi na neku funkciju) i neformalmi (nisam siguran da se u teoriji bas tako zove ali odnosi se na steceni autoritet delovanjem u okviru grupe iz pozicije "obicnog" clana).

No, to nije pitanje ....

Sun licni vozac

Aiko sef medicinskog osoblja + Jeca

Ova mala Orijentalna - sef licnog obezbedjenja

Ninja - PR za kontakte sa obozavateljkama

Starsica, Lenjivica, Sanjalica, Mara, Ela ... tezi beskonacno ... obozavateljke

.

.

Inace, Carstvo bih vodio *licnim primerom

Sledeca proziva Lenjivica :kiss:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...