Idi na sadržaj

Prozovi i izazovi


Preporučene poruke

  • 3 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 godina kasnije...

:hhh: Ne kažnjavam ga (jako)...

Krenem polako svaki dan da mu onako uz put, neobavezno jednom rečenicom nabacim taj neki "detalj"..onda neko vreme ćutim o tome...onda opet sa malo više teksta...pa opet tajac...onda on počne da se raspituje o tome...a ja ćutim i samo reč dve, tek toliko da dodam ulje na vatru.

Sačekam zgodnu priliku u nekom društvu, pokrenem "spontanu priču" baš o toj temi...i opet ućutim.

Onda on SAM zaključi kako je to pametno a ja ga pohvalim.

Kasnije se obavezno hvali "svojom idejom" :hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jaoooo, ja sam postala baba :beyond: Ne izlazim vise, nema se para a ni vremena. A iskreno, nemam ni volje da se muvam sa klincima, dosadilo. Ali eto, tipican izlazak bi bio da se ja spremim, operem kosu, nasminkam, natankarim na stikle, izadjem u kafic (kafanu, bar), popijem nekoliko pica, promuvam se sa ljudima koje poznajem, ako ima neko za muvanje - ima, ako nema - opet lepo, malo se dobijem od cuge i odem kuci. I onda ne ustajem narednih 12 sati. I da, vise ni ne pijem, dizna se smanjila i skroz sam ispala iz forme.

Hajde, ja prozivam.. Jecu :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...