Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 196
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...verovatno u biblioteci......

Upravo tu, gde jesam - u sopstvenoj koži. 

Na nekoj vikendici u brdima, recimo na Zlatiboru, da nikog ne vidim i ne cujem

Zakačene slike

Slažem se sa Rančerom. I već nas zamišljam. Samo uz jednu razliku.

Ja b' umesto pivE navijao za kupačice uz orošenu čašu ladnog, na primer rizlinga.

:kul3:

I ja bih se slozio u momentu.:uredu:

A ne bih pravio ni pitanje.. oli pivo oli vino....

Samo nek je 'ladovina i bezbedna razdaljina od tih temperaturnih sokova , ajkulinih peraja , meduza , sunca zarkog , vode ladne a slane , pa naidju neki talasi .........

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...bila bih u moreTu ...praCakala bih ruCicama, zamahivala mokrom kosom (k'o Bo Derek :roll:) ..............i sa obale slusala navijanja:'KupaCice moja' :uzbud: ..............a onda, sportskim zaveslajima kraula, otplovila ka pucini mora ........ili ustopirala neku jahtu, di bi me ugostili zgodjuSni mornari :uzdise:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...bila bih u moreTu ...praCakala bih ruCicama, zamahivala mokrom kosom (k'o Bo Derek :roll:) ..............i sa obale slusala navijanja:'KupaCice moja' :uzbud: ..............a onda, sportskim zaveslajima kraula, otplovila ka pucini mora ........ili ustopirala neku jahtu, di bi me ugostili zgodjuSni mornari :uzdise:

Sedeo s kolegom u ladovini, nazdravljao za Elino zdravlje i navijao da je ne pojedu morske kere dok ne naiđe neki matori skot sa belom lađom.

:lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

A voda ladna ......:(

Joj lepote .......:)

Ja bih pre bio jedno 50- 100 metara dalje u nekoj borovino- hladovini.....

I uz pivo navijao za kupace .....:uredu:

ih ladna!

ladna je dok ne udjes i ne pocnes da plivas

a onda je milina...:roll:

i plivas i cutis i ne mislis ni o cemu,samo udises sol i gledas u plavo....:roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja ne znam da plivam...ali bih vas rado gađao kamenĆiĆima raznih veličina sa obale. :lazy:

i dok su neplivaci prinudjeni da se tope na obali ili eventualno kisele u plicaku gde je najveca stroka,sa babama u ogromnim brusdhalterima i domacikama-gacama,plicaci uzivaju u mirnoci vode i pogledu na obalu gde ocajavaju ovi pomenuti nesrecnici

:lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ih ladna!

ladna je dok ne udjes i ne pocnes da plivas

dok ne udjes :(

To je taj temperaturni sok koji nisam prevladao.:jok:

Od kada sam naucio da plivam. :lazy:

Valjda nisam zaboravio :(

Posle vise nisam proveravao.:jok:

a onda je milina...

i plivas i cutis i ne mislis ni o cemu,samo udises sol i gledas u plavo....

i plivas tako ka pucini sinjoj i gledas u plavo nebo... pa u plavo more ......

......

i u plavu ajkulu :(

Sto rece kolega ....ja bih pre sedio ispod tri palme ili u onoj dubokoj hladovini ,

a ono miris borovine ....ukus vina .....koji bi pili kraul stilom ..pa bi presli na leptir stil.....

a na kraju zavrsili sa ledjnim.....:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Na noćnom kupanju. :lazy:

Jedva bih čekala da se skinem, pa neka mi neko i ćorne odjeću sa plaže, briga me...a ono milina, uđeš go golcat u more...a ono odjednom toplo...a briga te šta gmiže, pliva ispod, oko tebe... :lazy:

A onda izađeš na plažu, mokar...malo pirka vjetrić, uf...ne smeta. :kez:

Nadam se da je jasno da želim da se rashladim...umireeem. :crkoh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

volela bih da sedim i slusam Diega el Cigala kako mi peva

on bi srkutao crno vino izmedju pesama a ja bi se topila

to je opcija jedan

opcija dva bi bila da se jedan prekookeanski konj sto pre vrati `vamo prvim letom

e onda bi s njim sedela i jela skoljke,vongole i prstace,i neku ribu,recimo zubatac

pili bi neko vino a na kraju veceri bi podelili jedan joint

ja nerado,cisto da mu ucinim

i ja bi slusala kako mi on prica ....

opcija tri

u shoping centru

besomucno kupujem i kupujem i kupujem

onda odem da popijem ladan tonik

sve tri opcije su mi u redu,sta god da me zadesi ne bi se bunila...:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

10 dana grcke... ja i deca... i more... :roll:

da im pricam o romanu Solaris, o Hrvatskom primorju, o velicini anticke trgovine, o legendama pod Olimpom, o mirisljavim bastama, partnerskim vezama, nacinima plivanja, jestivim ribama, Grcko Turskom zveketanju oruzlja, o Euru, kozjem mleku, nastanku pescanih zrna i prolaznosti vremena...

Izmenjeno od strane člana shumica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

- u nekom gigaMega marketu (ne pravim pitanje u kojem... Roda, Dis, Maxi - svaki bi mogao da zadovolji moje pohotne potrebe). Lm, gurala bih ne jedna, vec dvoja kolica ...krenula bih planski i sistematski medj rafove - nista da ne promakne :roll: Stanica prva: suhomesnato. Stanica druga: mlecni proizvodi. Stanica treca: konditorski proizvodi (tu bih se zadrzala malo duze). Stanica cetvrta: hemija & kozmetika. ... Posle tih - ostale bi bile laganini. ............. Btw, kad kasni plata sve nestane, k'o po dogovoru - u isto vreme :dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...