Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 196
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...verovatno u biblioteci......

Upravo tu, gde jesam - u sopstvenoj koži. 

Na nekoj vikendici u brdima, recimo na Zlatiboru, da nikog ne vidim i ne cujem

Zakačene slike

  • 4 sedmica kasnije...

... Siciliji. U nekom primorskom seocetu, neusminkanom za turizam. Da obilazim pjacu, upijam mesavinu mirisa ... sto sveze upecanih riba, sto sveze ispecenih peciva, sto raspolucenih socnih dinja. Da upijam zvuke, tj. 'buku svadjalackog jezika' ...izmedju navalentnih trgovaca i prevejanih mestana. Da pleteni ceger napunim jednim bagetom, paradajzom i kolutom sira ......da izaberem za sebe siroki slamnati sesir ... i da iz pijacne guzve smugnem u obliznji caffe na pravi, autenticni capucino. Za malim okruglim stolom, od onih predvidjenih za dve osobe, prelistala bih lokalnu stampu i uzivala u blagom povetarcu ... Zagledala bih i lica izboranih starina, ne bih li prepoznala nekog bivseg mafijozu ...btw, tu cu da stanem, odoh u film :lol: ...................ali da, Sicilija :oblak:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kutji :uredu:

Zapoceo sam danas otkazni rok od 2,3 5,6 dana pa si idem kutji (jezera i piva) a onda opet za Zrenjanin. Svi ,,jedva cekaju,, neke odmore ... pa imam i ja dushu da ga jebem.

Ne vredi, da ga jebem (imam novu uzrecicu da ga jebem). Kude si da ga jebem, ima li ga Buljko da ga jebem, rabota ko dza da ga jebem.

Da ga jebem

No,

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sad bi voleo da sam negde dje koza pase pod ruchnom, neka planina, sa sve brdom, jezerom, shumom i vukovima.. tacnije samo da ima sto vise vukova u blizini i da zavijaju a ja da lezim u lezaljci, ispijam hladno pivo, vatra gori, moj verni pas pored vatre, muzika iz kaubojskog filma se cuje u pozadini..ono kao romantika baa..

Najvaznije da u tekstu pesme bude ''A sutra ce sve biti u redu''..nesto na taj fazon..eee..:roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...