Idi na sadržaj

Vežbanje po krvnim grupama


Preporučene poruke

Naučna istraživanja su, naime, dokazala da je dobro da vrstu vežbi birate prema krvnoj grupi.

Ako želite da budete fizički aktivniji, ali još razmišljate o tome kojim sportom ili vrstama vežbi da započnete zdrav život, odnosno da li da odaberete pilates, ples, trčanje i slično, možda vam ovo razreši dilemu. Naučna istraživanja su, naime, dokazala da je dobro da vrstu vežbi birate prema krvnoj grupi.

Krvna grupa 0: Nultoj grupi odgovaraju intenzivni sportovi i iscrpljujući treninzi. Pobede i fizički napor su vam neophodni, jer u suprotnom postajete tužni, depresivni i lako nabacujete kilograme. Odgovaraju vam vežbe koje se rade u grupi, a to su aerobik, step-aerobik, vežbe za oblikovanje tela, ples, borilačke veštine...

Krvna grupa A: Odgovaraju vam timski sportovi, jer imate odlične odnose sa ljudima i lako prevazilazite svaki sukob. Fizičke aktivnosti su vam neophodne da biste se oslobodili stresa, ali i stekli nove poznanike. Možete da se opredelite za jogu, plivanje, gimnastiku, brzo hodanje, vožnju bicikla, klizanje... I da sve to radite u društvu. Upamtite, iscrpljujući treninzi nisu za vas.

Krvna grupa B: Kao veliki individualisti, vi volite da vežbate potpuno sami i samo kada vama to odgovara. Za vas su najidealniji joga i džogiranje.

Krvna grupa AB: Uravnoteženi ste i smireni, a vaše reakcije pomalo usporene, pa vam ne odgovaraju sportovi koji zahtevaju brze reflekse ili brze reakcije. Vežbajte na otvorenom, na svežem vazduhu. Odgovaraju vam trčanje, brze šetnje, vožnja bicikla, skijanje i klizanje.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Auuuuu, pa mene su nacisto omasili..grupa A..

Ja sam pravi fitnes manijak, mrzim grupne sportove..i obozavam iscrpljujuce treninge..

Ako nisam crkla na treningu, kao da nisam ni bila..

Idem iskljucivo radi sebe, drustvo mi je najmanje bitno u svemu..sto nas manje ima, ja zadovoljnija..

I tako, slabo su oni to istrazivali..:roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Krvna grupa 0: Nultoj grupi odgovaraju intenzivni sportovi i iscrpljujući treninzi. Pobede i fizički napor su vam neophodni, jer u suprotnom postajete tužni, depresivni i lako nabacujete kilograme. Odgovaraju vam vežbe koje se rade u grupi, a to su aerobik, step-aerobik, vežbe za oblikovanje tela, ples, borilačke veštine...

:ok:

Ovo je taman sve ono što sam ja probala i što još uvek radim :uredu:

Sve sem borilačkih veština... al' nikad nije kasno probati i to :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Krvna grupa 0: Nultoj grupi odgovaraju intenzivni sportovi i iscrpljujući treninzi. Pobede i fizički napor su vam neophodni, jer u suprotnom postajete tužni, depresivni i lako nabacujete kilograme. Odgovaraju vam vežbe koje se rade u grupi, a to su aerobik, step-aerobik, vežbe za oblikovanje tela, ples, borilačke veštine...

Ajde sad svima reci kako ti je kuma debela :dry:

Mani me se vezbanja,ja voleM kad me ima :cica:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Krvna grupa 0: Nultoj grupi odgovaraju intenzivni sportovi i iscrpljujući treninzi. Pobede i fizički napor su vam neophodni, jer u suprotnom postajete tužni, depresivni i lako nabacujete kilograme. Odgovaraju vam vežbe koje se rade u grupi, a to su aerobik, step-aerobik, vežbe za oblikovanje tela, ples, borilačke veštine...

Za razliku od moje (neprežaljene) ljubafi, koji je bio sporticus maniac.. ja (osim odbojke) nisam trenirala Ni Šta. Ni Kada.

Ni Sada.

Mrzi me to. Lenja sam za te i take "manifestacije" organizacije i aranžmane.

Čak i ne hodam... autom skoknem po 'leb

i po cigare..

but...

moj svaki dan je toliko (psiho)fizichki aktivan.... da mi je i svaki mishich maximalno (psiho)fizichki angažovan

pa mnogi misle da lažem k'o pas.. i treniram ko luda

krišom.

:lol::lol::lol:

koji kreteni

Imam ne samo mishiche nego i snagu .... jeeeeebote k'o da sam ŠvarceNegerova sestra :lol:

(mlađa :treptrep:)

i face nam skoro iste :lol:

i biste.

:neznam:

Taki mi gen.

de Gen :hahaha::hahaha::hahaha:

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Krvna grupa 0: Nultoj grupi odgovaraju intenzivni sportovi i iscrpljujući treninzi. Pobede i fizički napor su vam neophodni, jer u suprotnom postajete tužni, depresivni i lako nabacujete kilograme. Odgovaraju vam vežbe koje se rade u grupi, a to su aerobik, step-aerobik, vežbe za oblikovanje tela, ples, borilačke veštine...

Kakva glupost...borilacke vestine :hahaha: iscrpljujuci treninzi :lol: Pobede i fizicki napori neophodni...:blink: evo trcim pa zapinjem. Najiscrpnniji rad je desni nekad levi klik,prosetam tastaturu i podignem ponekad ruku da pomirisem pazuh i to je to :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...