Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 556
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Volim kad me 'vako danima tera maler... tera tera tera tera teeeeraaaaa pa ga trpim trpim trpim trpim pa ćutim ćutim ćutim pa mu se sklanjam sklanjam sklanjam.. sklanjam a onda mu se okrenem p

Volim...  ovakav dan kad mi bude sve taman...

Volim taj trenutak... zatečenost... Muk... pogled... Minirana do tabana... Volim :srce:

  • 4 sedmica kasnije...

Volim kad me jedno mudo poZove..

kad me to, jedno mnoooogo veliko mudo pozove, pa mi se iZvine što ne može da me primi danas, jer eto (sVatiću) danas kreće na put oko sveta :hahaha:

Volim kad sVatim da će me veliki jednomudi primiti od ponedeljka :uzbud: čim se vrati

A najVolim što sam se (iAko me je oTkačio) u trenutku aPolodŽajza oSetila k'o drugo veliko mudo :hahaha: mNogo veće od prvog :hahaha::hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Volim završetke upoznavanja nekih ljudi.. kada se (umesto isfolirano nasmešenih lica i namontiranih osmeSa) prikazuju prave njuške. Te trenutke treba snimiti (aUdiJoM or VideJom) i ne dozvoliti da tek tako prođu i nestanu.... jer

tada na videlo moraju da izađu sve tri peezde materine, sva moguća peechkaranja, qrci, palci i ostale lepe psovke naših personalitija i vokabulara.

U potpisu: iskreni psovač

(poMalostidljivi c0d16712.gif)

skoro i100 k'o Ela :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...