Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

O, Gogo... :sunce:

Da li da kopipejstujem sva ona diiivna pitanja koje je meni Mara postavljala, tipa da li si nekad ribala svoju ili tuđu povraćku...ajde neću...daj ovako nešto:

voziš auto i osetiš neizdrživu potrebu da pustiš vetrić (svaka sličnost sa Veštičarom je slučajna :lol:) usled pojedena 2 tanjira prebranca za ručak...uradiš to, a baš u sledećem trenutku vidiš da te stopira tip, san snova, lik na koga si zabalavila u trenutku...frka je zato što je zima (:kez:) i svi prozori su ti zatvoreni...dakle, šta ćeš učiniti - stati po cenu da se čovek uguši ali ćeš ti uživati u njegovoj blizini ili ćeš nagaziti na gas i možda žaliti do kraja života što vam se duše nisu dodirnula...makar pod uticajem pasuljskoG nervnog gasa? :sunce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jel moguce da i mene preskocite..? :(

Gogo.. sretan put .. :kiss:

Kako da ne. Vidim, i Goga je ovde visila do 04:20, al' nije imala vremena da odgovori na 2 pitanja. Kasnije će Lilith da kaže kako se udaje, PlesaĆca kako beži od kuće, Bliverka kako nema vremena jer podučava potomka životnim istinama i tako dalje. Elem, ostaće par nas budala koje možete da maltretirate do mile volje i koji se igraju, ako je igra već tu. :pljuc:

E, neće da može:

šta je razlog tvog lošeg raspoloženja prethodnih dana

po tvom stručnom mišljenju, da li je bolja nova Cecina ili Brenina pesma, ili Karleušina možda

obrazloži zašto tako misliš

kada bi Šako pravio veliki koncert na Ušću, da li bi došla u Srbiju

ideš li letos na more

plašiš li se neke životinje

i naravno

tvoje mišljenje o meni?

:lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

šta je razlog tvog lošeg raspoloženja prethodnih dana

Pitao bi me pa bi znao. Ne prica mi se vise o tome.

po tvom stručnom mišljenju, da li je bolja nova Cecina ili Brenina pesma, ili Karleušina možda

Cecina naravno. I nisam strucnjak, al volim takvu muziku, jbg.

obrazloži zašto tako misliš

Zato sto volim njezine pjesme, cudno zar ne. :roll:

kada bi Šako pravio veliki koncert na Ušću, da li bi došla u Srbiju

Ne vjerujem. Nit imam para, nit imam zelje, a i nisam tip osobe za velike koncerte - posebno u drzavi koju ne znam.

ideš li letos na more

Bilo je u planu, al jos cu da vidim.. ne ide mi se nesto na more, radije bi malo po drzavama il u neke planine..

plašiš li se neke životinje

Mogla bi sad navest par imena, al necu bit bRezobrazna.

Ne mogu reci da se plasim, al kad vidim zmiju prestanem da disem,

zaboravim kako se prica (vristi) i ne mogu da se pomaknem ni centimetar.

Valjda je to strah?

i naravno

tvoje mišljenje o meni?

I dok nismo bili ''dobri'' i dok si me davio na svakom koraku, bio si mi za mene mega kul i coek car, al eto.. il se ljudi mjenjaju il te ja nisam znala onako kako treba.. sa svojih (napisacu) 30+ godina si jos uvijek naivna budala i ponekad mi dodje da ti lupim samar i pitam te sta za Boga milog radis i zasto se ponizavas tako.. nasjedas na djecije igre osoba, koje bi trebale da te, ako nista drugo, postuju zbog tvojih godina, da ne pricam zbog toga jer te znaju ko si, sta si i kakav si. Al to kazem ja, jelte, pa i nije bitno. Tvoj zivot, tvoja stvar al jbg, stalo mi je do tebe jer si postao drag mi prijatelj (iako si totalna budala i pitaj Boga kako se to desilo jer bi ti i sad sa radoscu izvadila bubreg) i kad vidim sta se desava... ehhh

Nisi losa osoba, naprotiv al ovo sto vidjeh za ovo kratko vrjeme sto sam na ovom forumu.. ne svidja mi se, sorry. I znam da je lako bit pametan, al ako ne bih znala o cemu pricam -sutila bi, a znas to i ti pa da ne pisem dalje..

Visina?

Tezina?

Napisala sam vec negdje. Ne bi da se brukam 2x. ;)

Obim grudi i kukova?

Dovoljan da zaustavim ili bar usporim promet usred ''grada'' gdje zivim. Provjereno.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Eeeeeeem, ovako:

da li bi mi lupala šamare umereno ili iz sve snage

šta si volela kad si bila mala, a da to voliš i danas

koliko na tebe utiču vremenske (ne)prilike

šta te najčešće nasmeje

koliko si se najduže ljubila (vremenski)

ajde omiljeni film - prvi koji ti padne na pamet

i naravno

zašto Ceca, zaštoooo...oooooooo zaštoooooooooooo?

:sunce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Eeeeeeem, ovako:

da li bi mi lupala šamare umereno ili iz sve snage

Jedan, al vrjedan. Za sve ostalo su tu rjeci.

šta si volela kad si bila mala, a da to voliš i danas

Ne znam kako se kaze na vas jezik, al voljela sam one male knjigice sa slikama koje sam onda ja obojila (jel se uopste kaze takO?) i za svaki rodjendan dobijem bar jednu, ako ne dvije.. dok sam jos zivjela u LJ, nosila sam jednu za sobom obavezno i one dobre bojice sto ljepo boje ..freak.press... i naravno, puhanje baloncica.. o Boze kako ja to obozavam, i dan danas. Imam kuci dva primjerka, no.. tri.. al dobro.. :stid2: dva ona mala obicna - jedan mirise na pomarancu (i ovo ne znam kako se pravo kaze :lol: ), a treci veeeliki i redovno trosim mamin Pril za sudje, iako je ona prva sapunica sto se kupi najbolja al eto.. vani od sebe pravim budalu, okrecem se s onim i pravim baloncice, a susjedi mi se.. neki smeju, neki dive, a neki pametuju kako da puhnem, da bude balon veci.. :hahaha: .. bas neki dan radeci to sto najvolim, susjeda prodje s autom, otvara prozor i kaze .. ''Mala, da si vidis sad osmjeh.. za milijon dolara..'' ..znaci.. ko malo djete.. al sretna.. :)

Sjecam se kad sam kupovala onaj veliki.. dodjem ja s mamom u trgovinu i kad ga ugledah, ajmeee.. rekoh mami, aj ti uzmi pa kad budes placala reci da je za tvoju malu necakinju, a mama ode platit i kaze ''..i ovo cu da uzmem, za moju cer ovdje..'' .. ne znam jel me ikad bilo sramota ko tad.. :lol: al dobiiihhh onaj velikiii.. :uzbud: evo i dokaza, da ne bude mlatim praznu slamu... jedan od malih imam vani, a ova dva na balkonu pa mi se ne da ic i onog trazit..

dsc05606.jpg

koliko na tebe utiču vremenske (ne)prilike

Na raspolozenje nikako.

Al obozavam kisu, ovo vrjeme sad ne pase mi samo jer je preeevruce.

šta te najčešće nasmeje

Znam da cu ispast zlocesta, al ne umem da se ne smejem kad su ljudi baksuzni pa se zakace za svaku stvar.. vrata, plocnik, stepenice.. umirem kad to vidim i najgore je sto bi covjek mogo da se polomi, a ja od smjeha neb mogla pitat jel dobro.. :hahaha:

koliko si se najduže ljubila (vremenski)

Samo ljubila il ljubila i.. ? Aj nije ni bitno... umem dugo pa sve dok mi jezik ne utrne.. :hahaha:

ajde omiljeni film - prvi koji ti padne na pamet

Cool Runnings - Ledena staza.. prvi na pamet pao, nemam bas omiljenih.. :beyond:

i naravno

zašto Ceca, zaštoooo...oooooooo zaštoooooooooooo?

Ne znam koliko si upucen u te stvari, al ona je osoba cija je muzika poznata po ''svjetu'' i ovdje se to slusa, jbg.. ukusi su razliciti i za razliku od tebe ja ipak mislim, da se o ukusima ne treba raspravljati..

E,jel se i ti kuvas; na ovim extremnim vrucinama?

Malo je rec kuvam.. :(

Soba mi je s iste strane kao i sunce, kuca crno - bjela.. crni balkoni i sve ostalo sto moze da bude.. jest da ljepo izgleda, al.. ubi sunce citav dan.. ponekad i nocu ne mogu spavat.. em je vruce.. em je sparina.. za poludjet.. a kad izadjem vani, ista prica .. :crkoh:

Ne volim ljeto, ne volim zimu... ocu jesen!

Izmenjeno od strane člana Orion Lady
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Za koga navish u Sloveniji (od vashih poznatijih) da je taj tim igrao kvalifikacije (ove sad za evropske lige) i kako je proshlo? Kad cesh na stadion i shta ces gledati?

:celepenka: zaboravio sam :ljubac::srce:

dOmenedOmene hrkljush

Od ovih slovenskih (pored mog domaceg, naravno) najvise mi se svidjaju Domzale. Maribor ne volim jos iz vremena kad su ovi moji bili u 1. Slo Ligi jer su se uvijek nosili k'o da su najbolji i najjaci, a nisu uvijek bili, a Olimpija, da ne gubim rjeci.. zabari, jbg.

Znaci Domzale.. lijep klub, ljepo uredjen stadio & igraliste, ljubazni ljudi.. mislim da su bas juce izgubili sa Splitom, al sta ces..

Sto se stadiona tice, ja sam na stadionu svaki dan. :)

Obozavam nogomet i nisam od onih sto tam vise zbog fuzbalera jer i da jesam tak'a, nema vajde tu. :lol:

Jedva cekam sad 6.8. pocinje opet, prva utakmica al nije kuci, vec vani pa vec planiram sebi taj dan da budem frei jer

od kad pamtim idem na utakmice, i ovdje kuci i vani.. posle 1. teama pocinju i U-18, I u-16 igrat i posto ce moja dva mladja bandita

sad prec od Kadeta ka Mladincem (tako se kod nas kaze, U-18 ) na stadionu cu bit svaki vikend, ko i do sad).. subote za tekme ovih, nedelje za tekme glavnog teama.

Ponekad u nedelju ujutro odem i odgledam koju utakmicu malih od 8, 10 godina.. ima tu i djevojcica i moram rjeci, da su te utakmice ponekad bolje od onih ''pravih''. :) Voljela bi da odem sad kad bude u HR igrala Barcelona, ali.. sumnjam da cu moc.. eto, toliko od mene..

P.s. :ljubac:

Izmenjeno od strane člana Orion Lady
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...