Idi na sadržaj

Preporučene poruke

1. Navucena sam na sve forume na kojima kuckam. Trenutno su to samo dva foruma. Ovde sam navucena zbog ljudi koje volim :)

2. Ni jedni ni drugi. Samo muskarci. Nisam romanticna, ali romantika je pozeljna tu i tamo. Ne volim "Balkance" u tom smislu, ali volim kad musko lupi sakom o sto.

3. Omiljena knjiga.. Auuuuuuu jbt, nasao si koga ces.. :smeh:

"Gospodar prstenova", "Hari Poter", "Kraljica Margo", "Prava krv" od knjiga (ima ih jos, ove su samo prve pale na pamet).

Od filmova su to "Gospodar prstenova", "Gladijator", "Hrabro srce", "Van Vajlder", "Lepotica i zver" kao crtani.

Od muzike.. Sirok pojam. "It's no good" od Depeche Mode - a, "Still of the Night" od Whitesnake - a, "Closer" od Kings of Leon, "Back in Black" od AC/DC, "November rain" od Guns n' Roses, "Bad things" od Jace Everet - a.. Mogu do sutra.

4. "Dobro nam dosli." :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

1. Imas li ljubavnu alternativu...

2. Da li ides na Futosku pijacu...

3. Volis li dobiti reput...

4. Jesi li nekada zasadila neko drvo...

5. Sta bi kupila da si gladna a imas 100 dinara u dzepu...

6. Kako bi izgledao tvoj aforizam o neuspjesnoj ljubavi...

7. Jesi li u zadnje vrijeme nekoga slagala u oci...

8. Krilce ili belo...

9. Dostojevski ili Tolstoj...

10.Dogi ili 69...

Mirkofon je vas...:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

1. Imas li ljubavnu alternativu...

2. Da li ides na Futosku pijacu...

3. Volis li dobiti reput...

4. Jesi li nekada zasadila neko drvo...

5. Sta bi kupila da si gladna a imas 100 dinara u dzepu...

6. Kako bi izgledao tvoj aforizam o neuspjesnoj ljubavi...

7. Jesi li u zadnje vrijeme nekoga slagala u oci...

8. Krilce ili belo...

9. Dostojevski ili Tolstoj...

10.Dogi ili 69...

Mirkofon je vas...:kez:

1. Ako mislis na rezervu, imam. To uvek imam, iako ja to ne zovem tako. Kod mene je to "rame za plakanje" kad se napijem k'o kamila pred pustinju pa mi treba neko da se "utesim". Ja tako preboljevam. Drugacije ne umem.

2. Mislim da nijednom nisam bila Futoskoj :kez:

3. Naravno. Ko ne voli? Ja to smatram dobrim fidbekom za ono sto napisem. Tako da, raspal'te.

4. Nisam. Jedini put kad je kod nas bila neka akcija sadjenja mladica kao radna akcija, ja sjebala nogu pa nisam mogla da idem.

5. Hleb i jogurt :beyond:

6. "Rekla sam: "Volecu te do zaborava.", samo nisam mislila da treba bukvalno da me zaboravis." Imam, buducnosti u ovome.

7. Jesam. Sebe. Bas danas, pre nego sto cu krenuti na folklor.

8. Krilce :balavi:

9. Dostojevski, samo zato sto ne volim Anu Karenjinu.

10. Dogi, dogi. 69 mi je neugodan, osim ako sam pijana.

Ne Be za Novu Godinu, Sad ... jedan dan od nedelje, ponedeljak-utorak (ako zasluzzish, ako ne skidam i nosim dalje :lol:)

Inache kako si ?

Od nedelje, velis.. Ako budem tamo :beyond:

Kako? Nikako. Sjebalo mi se zdravlje, ostavio me decko za koga sam mislila da se udam (tako mlada..), fax mi je otisao u kurac povrh svega, danas sam se zaglavila u sneg sa kolima i otkinula neko govno koje ne znam ni za sta sluzi, ali je sigurno bitno, jer, Boze moj, JA sam ga otkinula i mora biti bitno.

No, dobro osim toga :kez:

Hoces nam pokazati kako ti stoje crvene gace koje ti Valter pokloni? :uzbud:

Ih, pa kad ja to ne obnarodujem :uzbud:

'Ocu, morgen. Pokvarila mi se kamera, sad se setih.

Sledeci je Valter :)

I da priznate, meni ova igra ide :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa sta jos da te pitam....imas li nekog za sutrashnji dan? :kez: 2. Da li bi bila voajer? 3. Da li bi volela grupnjak? 4. Da li imash idola? 5. Koliko puta dnevno cackash nos? 6. Da li pishkish dok se tushirash? 7. Da li ima neshto cega se sramotish? 8. Sta je za tebe lepo? 9. Kabanica---<da-ne> ?10. Koji formurash ti je dosadan? 11. Cilj u zivotu? 12. Koliko ti treba za orgazam? 13. Sta te asocira na sex?14. Tvoj prvi orgazam je izgledao... ? 15. Da li te na nekog podsecam? 16. Koji tertedzent koristish tokom pranja sudova? 17. Kada ti nestane wc-papira u kupatilu, shta uradish? 18. Da mozesh da dresirash majmuna, shta bi ga prvo naucila? 19. Da li si se ikad drogirala? 20. Da li nosish crvene gace?

Kolega Pasere, citiraću svetsku megacaricu u postavljanju pitanja na ovoj temi.

Ožeži. :lazygirl:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

OndaK mogu i Ja da prepishem :lazy:

Lenja, ja te volim :smeh:

1. Nemam nikoga. Taj neko me je ostavio.

2. Naravno da bih. Ja volim te kinki stvari.

3. Volela bih, ali pod nekim uslovima. Taj grupnjak bi ukljucivao osobe koje nisu meni emotivno bitne.

4. Idola? Ne. Imala sam kao klinka, ali odavno nemam.

5. E, relativno cesto. Posto imam devijaciju leve nozdrve a imam i rupu na desnoj strani (ne, nije nozdrva) hrskavice, tesko disem i poleti mi prst za blagom. Ne setim se da kupim maramice. Zato sam jako dugo bila zavisnik, koristila sam kapi za nos kao vodu.

6. To sam rekla vec negde :kez: Meni cim stopala osete vodu, ja piskim. Tusiranje, reka, more (pa i bazen, ako ne mogu da se suzdrzim - zato ne idem na bazen), pod tackom obavezno. To je prvo sto uradim kad udjem u kadu.

7. Na prvu loptu, ne mogu da se setim. Sramotim se, evo, zato sto pravim budalu od sebe sa tim covekom ne pustajuci ga da ode.

8. Lepa je ljubav. Lepi su moji roditelji, sestra i baka. Lepo je citati, ljubiti se, setati po kisi. Mnogo primera :)

9. Ne. Izgledam kao kesa :smeh:

10. Dosadan? Nemam nekog koga smatram dosadnim. Nut mi je bila komplikovana, ali ne dosadna.

11. Cilj mi je da napravim nesto od zivota. Da se udam. Postanem majka. Budem srecna.

12. Ih, zavisi. U rasponu od 2 minuta do 2 sata :smeh:

13. Vec rekoh. Mene sve asocira na seks :beyond:

14. Eeeee, kad ga se setim.. :uzdise: Bila sam jako mlada, rano sam otkrila cari toga, i secam se da sam se danima ispitivala, pipkala.. Pojma ja nisam imala ni sta je to. Secam se samo da je jedno vece bilo intenzivnije i da je na kraju bilo wow, da sam lezala zacudjena ne znajuci sta mi se desilo, sa kezom od jednog do drugog uha.

15. Da, zapravo, i podsecas me. Zestoko me podsecas na Sendi iz Sundjer Boba :ljubac:

16. Mislim da je Fairy u pitanju, ali ne drzi me za rec.

17. Nista. Ustanem sa solje i dohvatim drugu rolnu. Nikad me nije zateklo da nema ama bas nicega. Ako i nema.. Stedim. To je cirkus onda :smeh:

18. Da spava sa mnom. Volim kad su zivotinje sa mnom u krevetu.

19. Pa, jedino vutra i to bas retko, vise volim da se naroljam kao svinja.

20. Nemam nijedne crvene gace :kez:

ElaC..

Ne znam da li bih. Ako sam bila spremna zbog ljubavi, mozda bih i zbog posla. A povela bih sestru.

Nisam citala ali dobro si me podsetila da i to dodam na listu zelja :kez:

Dalje ljudi, dalje :uzbud:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa sta jos da te pitam....imas li nekog za sutrashnji dan? 2. Da li bi bila voajer? 3. Da li bi volela grupnjak? 4. Da li imash idola? 5. Koliko puta dnevno cackash nos? 6. Da li pishkish dok se tushirash? 7. Da li ima neshto cega se sramotish? 8. Sta je za tebe lepo? 9. Kabanica---<da-ne> ?10. Koji formurash ti je dosadan? 11. Cilj u zivotu? 12. Koliko ti treba za orgazam? 13. Sta te asocira na sex?14. Tvoj prvi orgazam je izgledao... ? 15. Da li te na nekog podsecam? 16. Koji tertedzent koristish tokom pranja sudova? 17. Kada ti nestane wc-papira u kupatilu, shta uradish? 18. Da mozesh da dresirash majmuna, shta bi ga prvo naucila? 19. Da li si se ikad drogirala? 20. Da li nosish crvene gace?

1. imam 2. ne bih biLa voajer, privatno je za mene Svetinja 3. Uf ... malo sam odlutao, voleo bih 4. nemam 5. ne tako cesto 6. Ne 7. Ima puno stvari na koje nisam ponosan ali nikome nisam naneo zlo zbog kojeg bih se stideo - naprotiv 8. evo, neki dan sam izbadobranisao u neki lokal u Panchevu, opustio se, svirka-djuska i plesao sam sa jednom devojkom uz: Krivo je mooooreeee 9. deshava se da radim po kishi 10. Glisha (to ne znachi da nije lik :ok:) 11. Palata i Jahta 12. Kolko bude trebalo 13. marmelada 14. paaa, onako 15. Ne Ne i Ne (a ne zzelim ni da obrazlazzem) 16. onaj koji stoji na sudoperi 17. Skoro po pravilu se tushiram, imam redovnu stolicu (i lepo spavam) tako da sam retko nespreman ... a razmishljao sam i koliko #higijenskiji muslimani sa njihovim pranjem ...'el da? 18. da donese pivo iz frizzidera (a posle i iz prodavnice) 19. Ponekad trava NIKAD heroin 20. imam jedne crveno-crne ...al' nosio bi, ako ima koja dobra dusha da me dariva :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne ljutim se, ali svako pitanje ima svog coveka, tako da idu sledeca.

1. Da li si otvarao pivo okom?

2. Da li si primetio uticaj globalizma u svom okruzenju?

3. Najuzbudljiviji momenat na forumu?

4. Zasto ne heroin?

5. Da ti Seka Aleksic igra i peva besplatno jedno vece, da li bi prihvatio(al pazi samo ta usluga je u pitanju :kez:)

6. Da li si pokushao sam sebi da popushish? :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

1. pa da, odlabish ga neprimetno pa isto tako kroz zube pustish neko css :lol:

2. 'tkud znam, i nisam neshto.

3. na Ovom nishta ni blizu uzbudljivog :beyond:

4. zato shto su droge zlo koje od choveka naprave mutanta ili mozzda bolje recheno zombia

5. dala bi menji Svetlana (nadam se da se zove Svetlana, glupo mi da kazzem dala bi mi seka) i vishe :smoke:

6. a shto ,,pokushao,, popushio sam Ja odavno

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Omiljeni citat? Ima ih više... Ajde neka bude sljedeći:

Kada bi postojala bića koja ljudima ispunjavaju sve želje, to ne bi bili bogovi nego demoni. - Baruh de Spinoza

Nemam moto :beyond:

Smisao života...što ja ne volim ova filozofska pitanja... Mmmm, da se jednog dana ostvarim u ulozi majke :)

Vječiti optimista :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...