Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Ja sam na redu? :hmm:

Ne govorim odakle sam, bar ne dok te ne upoznam dovoljno dobro. Vecina ljudi odavde to zna, doduse. Dok mi traju studije, a trajace, zivecu u Novom Sadu.

Slobodno vreme ubijam pikadom, kartanjem i uglavnom sa jos neta.

ElaC..

Tri stvari? Pa, standardne stvari. Ja u stvari ne pricam mnogo, pustam druge da govore, znam da ja tu ne mogu pomoci.

I ne, nisam, potpuno zaboravih :kez:

Ljudi, dajte mi pitanja, I'm on the roll :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

1. Mislim da je dosta napadao :smeh: Meni ne smeta sto pada, smeta mi sto je sve odseceno u drzavi. Kad krenu poplave, priroda ce nam jebati kevu.

2. Ne :)

3. Ne trazim puno. Samo da me razume. A to nije uopste lako. Jednog dana sam mazulja, sledeceg dana sam kretenka. Trazim muskarca jbg :beyond: Nije mi bitan izgled, bitno mi je kako se ponasa prema meni. Ne trazim mazenje i pazenje, drzanje za ruke i konstantno ljubljenje. Treba mi neko na koga mogu da se oslonim i pored koga se osecam sigurno.

4. Mislim da nemam omiljenu glumicu. Ako se setim, dopisacu naknadno.

5. Ja uzivam u svemu sto je slatko :kez: Krempita, Svarcvald i Milka sa celim lesnicima. Mislim da je to ono sto bi moglo da mi priusti orgazmicne talase pri svakom zalogaju.

6. Nista. Bila sa njim protiv njihove volje. Jednog dana bi ga prihvatili. Poznajem ih.

Dajte bre dalje ljudi, znate koliko ovu igru :uzbud:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa sta jos da te pitam....imas li nekog za sutrashnji dan? :kez: 2. Da li bi bila voajer? 3. Da li bi volela grupnjak? 4. Da li imash idola? 5. Koliko puta dnevno cackash nos? 6. Da li pishkish dok se tushirash? 7. Da li ima neshto cega se sramotish? 8. Sta je za tebe lepo? 9. Kabanica---<da-ne> ?10. Koji formurash ti je dosadan? 11. Cilj u zivotu? 12. Koliko ti treba za orgazam? 13. Sta te asocira na sex?14. Tvoj prvi orgazam je izgledao... ? 15. Da li te na nekog podsecam? 16. Koji tertedzent koristish tokom pranja sudova? 17. Kada ti nestane wc-papira u kupatilu, shta uradish? 18. Da mozesh da dresirash majmuna, shta bi ga prvo naucila? 19. Da li si se ikad drogirala? 20. Da li nosish crvene gace?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa sta jos da te pitam....imas li nekog za sutrashnji dan? :kez: 2. Da li bi bila voajer? 3. Da li bi volela grupnjak? 4. Da li imash idola? 5. Koliko puta dnevno cackash nos? 6. Da li pishkish dok se tushirash? 7. Da li ima neshto cega se sramotish? 8. Sta je za tebe lepo? 9. Kabanica---<da-ne> ?10. Koji formurash ti je dosadan? 11. Cilj u zivotu? 12. Koliko ti treba za orgazam? 13. Sta te asocira na sex?14. Tvoj prvi orgazam je izgledao... ? 15. Da li te na nekog podsecam? 16. Koji tertedzent koristish tokom pranja sudova? 17. Kada ti nestane wc-papira u kupatilu, shta uradish? 18. Da mozesh da dresirash majmuna, shta bi ga prvo naucila? 19. Da li si se ikad drogirala? 20. Da li nosish crvene gace?

Lenja, ja te volim :smeh:

1. Nemam nikoga. Taj neko me je ostavio.

2. Naravno da bih. Ja volim te kinki stvari.

3. Volela bih, ali pod nekim uslovima. Taj grupnjak bi ukljucivao osobe koje nisu meni emotivno bitne.

4. Idola? Ne. Imala sam kao klinka, ali odavno nemam.

5. E, relativno cesto. Posto imam devijaciju leve nozdrve a imam i rupu na desnoj strani (ne, nije nozdrva) hrskavice, tesko disem i poleti mi prst za blagom. Ne setim se da kupim maramice. Zato sam jako dugo bila zavisnik, koristila sam kapi za nos kao vodu.

6. To sam rekla vec negde :kez: Meni cim stopala osete vodu, ja piskim. Tusiranje, reka, more (pa i bazen, ako ne mogu da se suzdrzim - zato ne idem na bazen), pod tackom obavezno. To je prvo sto uradim kad udjem u kadu.

7. Na prvu loptu, ne mogu da se setim. Sramotim se, evo, zato sto pravim budalu od sebe sa tim covekom ne pustajuci ga da ode.

8. Lepa je ljubav. Lepi su moji roditelji, sestra i baka. Lepo je citati, ljubiti se, setati po kisi. Mnogo primera :)

9. Ne. Izgledam kao kesa :smeh:

10. Dosadan? Nemam nekog koga smatram dosadnim. Nut mi je bila komplikovana, ali ne dosadna.

11. Cilj mi je da napravim nesto od zivota. Da se udam. Postanem majka. Budem srecna.

12. Ih, zavisi. U rasponu od 2 minuta do 2 sata :smeh:

13. Vec rekoh. Mene sve asocira na seks :beyond:

14. Eeeee, kad ga se setim.. :uzdise: Bila sam jako mlada, rano sam otkrila cari toga, i secam se da sam se danima ispitivala, pipkala.. Pojma ja nisam imala ni sta je to. Secam se samo da je jedno vece bilo intenzivnije i da je na kraju bilo wow, da sam lezala zacudjena ne znajuci sta mi se desilo, sa kezom od jednog do drugog uha.

15. Da, zapravo, i podsecas me. Zestoko me podsecas na Sendi iz Sundjer Boba :ljubac:

16. Mislim da je Fairy u pitanju, ali ne drzi me za rec.

17. Nista. Ustanem sa solje i dohvatim drugu rolnu. Nikad me nije zateklo da nema ama bas nicega. Ako i nema.. Stedim. To je cirkus onda :smeh:

18. Da spava sa mnom. Volim kad su zivotinje sa mnom u krevetu.

19. Pa, jedino vutra i to bas retko, vise volim da se naroljam kao svinja.

20. Nemam nijedne crvene gace :kez:

ElaC..

Ne znam da li bih. Ako sam bila spremna zbog ljubavi, mozda bih i zbog posla. A povela bih sestru.

Nisam citala ali dobro si me podsetila da i to dodam na listu zelja :kez:

Dalje ljudi, dalje :uzbud:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sta da te pitam sem zasto nemas ni jedne crvene gace?

To mi je bas upalo u oci i zaprepastilo me..:lol:

Da li ti se ponekad javi materinski instinkt ili jos uvek nisi ni blizu tako necega?

Da li bi zbrisala iz ove zemlje kada bi imala priliku?

Destinacija iz snova?

Kad ces opet da nam okacis neki novi recept u reci i slici?

Sta mislis o nama matorcima s foruma? :lol:

:ljubac:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

1.Veruješ li u muško ženska prijateljstva?

2.Šta prvo spaziš kod osobe koja ti se svidi?

3.Da li si internet zavisnik?

4.Šta misliš o ovom forumu i članovima?

1. Naravno. Imam vise muskih nego zenskih prijatelja. Jednostavno, kad nekoga posmatas kao brata i on tebe kao sestru, nema nikakve logike da razmisljamo o incestu, ne lozi nas.

2. Zube, prste i oci. Ranije bih rekla i pozadinu, ali mi sad, nesvesno, pogled odluta na prednju stranu, 180 stepeni od bulje. To, naravno, ne znaci nista, jer nista tako ne mozes da vidis, ali kao sto muskarcima pogled odma' odleti na grudi, tako meni odleti na prepone.

3. Moje ime je Teodora i ja sam internet zavisnik (zdravo Teodora).

4. Ovo sam, jedno vreme, smatrala kao ogranak jednog veceg, odakle je vecina nas presla pre godinu dana. Ne mogu da kazem da mi ono mesto ne nedostaje, ali ovo mesto volim jer je na njemu vecina ljudi koje volim. Neke poznajem, neke ne, neki me vole, neki ne.. Ipak sam ovom forumu sada najvernija :srce:

Sta da te pitam sem zasto nemas ni jedne crvene gace?

To mi je bas upalo u oci i zaprepastilo me..:lol:

Da li ti se ponekad javi materinski instinkt ili jos uvek nisi ni blizu tako necega?

Da li bi zbrisala iz ove zemlje kada bi imala priliku?

Destinacija iz snova?

Kad ces opet da nam okacis neki novi recept u reci i slici?

Sta mislis o nama matorcima s foruma? :lol:

:ljubac:

1. Imam ih u svim bojama, samo nemam u crvenoj :smeh: Htela onomad da kupim crvene cipkane bokserice ali nije bio moj broj. Bedak.

2. Nisam osoba koja je luda za decom, ali sam vec pricala, kad sanjam, najlepsi su mi snovi u kojima sebe vidim kao majku. To mi je jedna od najvecih zelja, da budem majka.

3. Mislim da bih. Zavisi od okolnosti. Ovako na blic, mogu da kazem da bih zbrisala pod uslovom da mogu da se vratim kad hocu.

4. E, ne kuvam vise. Nestalo mi ideja. A i baba mi je dala shut - kartu jer joj uzimam dinar iz ruke :kez: A i ne jedem od kako sam tako malo povredjena.

5. Koji bre matorci? :ljubac: Vi ste, vre, u najboljim godinama, i daj Boze da ih dozivim pa da mogu da sse kurcim da imam toliko.

Jeste, shta mislish o Nama matorcima na forumu?

(a imatjesh crvene gatje pa ne zvao se Ja Jugoslav :astasad:)

Ti nisi matorac, stariji si od mene par godinica :kez:

To ces mi kupis za Novu godinu? :kez:

Ae jos jedan krug pa da dajem stolicu drugome :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...