Idi na sadržaj

To samo meni može da se dogodi...


Preporučene poruke

Imam kritičnu grešku u konstrukciji. Meni je moguće "zagušiti" sva ostala čula zatrpavanjem čula sluha velikom količinom informacija. :lol: 

Kako to? Lepo, mnogo pričajte u mojoj blizini i ja neću biti u stanju da se skoncentrišem na bilo šta drugo. Pre nekog vremena mati mi u kuhinji nešto žustro objašnjava i meni se učini da se oseća miris gasa - pomislim da curi iz boce. No, kako ona nastavlja sa pričom, ja jednostavno ne mogu da "uključim nos" dovoljno da bih bio siguran da li mirišem gas ili ne. I tu izgovorim rečenicu koja će me pratiti neko vreme u porodičnim "ogovaranjima":

- "Ćuti da mogu da namirišem, čini mi se da se oseća gas..."

Kako je ona nastavila da govori, ovaj put da se smeje mojoj rečenici, morao sam da ponovim:

- "Ne, stvarno, prestani govoriti, ne mogu da se skoncentrišem..."

:ggg: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...
  • Odgovori 170
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Prošla je poprilično žestoka radna nedelja.    Šef mi je Zemunac...  (imam utisak da je duplo višlji od mene - jbte ukoči mi se vrat kada stojimo i pričamo )    Prvo me je jutros uhvatio u šemu,

Stavio sam slušalice na glavu, ali ih nisam uključio u zvučnike, opušteno već sat vremena slušam muziku sa zvučnika sa iskopčanim slušalicama na glavi...

Jutros vredno odem na posao. Treba proveriti da li će se odlazak dece na izlet obaviti kako treba.Sledi vežbanje za završnu, i još "ponešto" od posla koji treba obaviti...Malo sam uštinula od radnog d

Zakačene slike

I takoC :liza: 

Bila ja danas kod čika doktora da mu kažem ''Aaaa!'' :aaa: 

Obavili smo pregled, sve je prošlo kako treba, izletim iz ordinacije, žurilo mi se, po običaju. 

Uzimam od med. sestre nalaz i zdravstvenu knjižicu. 

Sve je bile okEJ do večeras :lol: 

Žmuu zvoni mobilni, javlja se, sav zbunjen.. ko mene traži na njegov broj? :huh:

Žena, iz susednog sela, sa kojom sam čekala red i razmenila par rečenica. 

Ispostavilo se da su nam zamenili zdr.knjižice :ggg: 

Sada sam Ljiljana :treptrep: 

I čekam 23h da mi njen unuk donese moju zdr. knjižicu, a ja da joj vratim njenu. 

Pa jbte, da li baš sve moramo da kontrolišemo?

Znam da moramo, ali prvi put se desilo da sam omanula, i cvrC - zayeb :lol: 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Uzela  sam  tudj  bicikl  ispred  samousluge,isti  kao  moj...tek  kad   sam  htela  da  kocim,videh   da to  nije  moj,onda  sam  primetila  i  da  je  druga  firma na  nalepnici  na   biciklu..srecom,stajao  je  jos  uvek  tamo,ko  zna  gde  je  vlasnik,samo  sam  ga  vratila  na mesto  i  uzela   moj..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Kuvala pihtije  sinoc,i  svi  se  mrste,ne  vole dok  se kuva...ali  vole  da  jedu.A ja  se  zderem,nemam dovoljno materijala za  stezanje,i  nema  da  fali ,ustanem  nocas oko  dva  da  pogledam,ni  da   susnu:smor:.I  tako  bunovna,sanjiva,setimse  da  imam pola  kesice  zelatina,razmutim  toplom  vodom   i  umesam  u  cinije,zadovoljna  se  vrnem  na  spavanje.Kad  jutros :blink:svi  pitaju  sta  je 'ono'..bio  crveni  zelatin  za   kolace,brale mili  imamo  crrrrrvenneeeeee pihtije :mukica:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Podignem keš sa računa da platim račune, hosting za sajt (usput sretnem Smucu :zagrljaj: ), kupim nešto od namirnica za stan i vratim se u isti da popunim tiket za kladionicu... krenem u kladionicu i lupim se po čelu - da li imam dovoljno para? Sutra čekam pošiljku sočiva. Ispostavlja se da sam potrošio taman dovoljno keša da mi u džepu ostane do poslednje pare onoliko koliko treba sutra da iskeširam za ta sočiva. Ništa od klađenja večeras, nema šanse da opet idem do bankomata. :lol: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Vraćam se sa terapije, hodam i razmišlja..šta sutra...kad..kako ..zove sin (ljubi ga majka) i tako to...po automatizmu stajem na pešački prelaz jer zabranjeno je telefonirati i prelaziti (pogotovo) bulevar. Završavam razgovor i dalje čekam..da se upali zeleno svetlo. Čekam...čekam...čekam...ČEKAAAAAAAAAAM...U jednom momentu pogledam levo-nema kola. Pogledam desno, nema kola. Pomislim u sebi "Sad bi mogla preći ulicu.. ali nije još zeleno! Koliko dugo traje ovaj semafor?" Podignem pogled u pravcu semafora, kad ono -na tom prelazu uopšte nema semafora! 

Biće da mi je vreme za još neke terapije osim ovih :hhh:   :hhh:  

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

Da se opečem na peglu. Naravno ne kao što se sav normalan svet opeče. 
Odavno sam prestala da peglam veš...skinem sa štrika, složim, stavim u ormar i neposredno pre oblačenja ga ispeglam. Svakako od stajanja u ormaru mora pre oblačenja da se dopegla, pa da ne bi isti posao radila 2x ja sam skratila. 

E sad, u petak ujutro, peglam majicu koju ću obući, obučem je i shvatim da nisam zadovoljna samim rubom majice....da je ne bi sad možda skidala..kako da ne..sad ću ja to lepo na sebi samo dopeglati. I tako...popravim rub na majici ali i zahvatim malo butinu.... :ajme: 
Svi mi se smeju..a samo mene boli.. :( 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Jutros vredno odem na posao. 
Treba proveriti da li će se odlazak dece na izlet obaviti kako treba.
Sledi vežbanje za završnu, i još "ponešto" od posla koji treba obaviti...
Malo sam uštinula od radnog dana da bi stigla kod zubarke koja se danas namerila da mi vadi živac iz zuba.
Usta mi rasteglila kao sunđer Bobu... :kez: 
Ma nema veze, bitno je da nije bolelo. :fijuk: 
Trk na drugi kraj grada, ne sme se preskočiti stručno usavršavanje... :stid: 

Uh...dobro je..taman se završilo da stignem kući "dođem sebi" i nastavim punim gasom do pozorišta.
(OoooooPET  :bek: )

Stigla ja uredno...ali nešto sam opasno poranila...!
Mrak..mislim se u sebi, sad će i ostali...
.....19.35 i dalje mrak...svuda MRAK! 
Da ja proverim sa mojom drugom za svaki slučaj satnicu
Snežaanaaaa jel to danas pozorište? U osam???
-"Neeeeeeeeeeeee!! U utorak."
Pa DANAS je utorak. :blink:
"Jeste" :hhh: :hhh:  :hhh:  :hhh: 
-.........??
"Nije danas utorak!! Danas je četvrtak!!
-Ma kakav četvrtak, danas je utorak!
"Danas je četvrtak a u utorak smo bile u pozorištu, sad opet u utorak ali sledeći! 

(ovde već Sneža ne može da dođe do vazduha od smeha!!)
Znači to i mene čeka...(kad omatorim kao ti) .Sad ću ti mast vaditi za ovo "

..I tako...što je danas bilo lepo

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Danas, opšta frka na poslu,

a ja od šest trčim uz i niz stepenice,

sa sve štiklama, od kojih ne odustajem :beyond: 

Pred kraj radnog vremena, ispraćam goste iz Valjeva,

koje smo ugostili i posle petog- šestog silaženja niz stepenice,

stanem nezgodno štiklom na ivicu stepenika i tras!!! 

:aaa: 

Tras na moj mnogopoštovani sedalni deo...

Okrenem se, diskretno, vidim da nema nikog u blizini,

ustanem, namestim 'aljinče i nastavim sa poslom...

Sad me boli, a modrica će se pojaviti do ujutro, sigurna sam :ajme: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Poslednji radni dan...nakon toga počinje dugo očekivani gooooodišnji. 

Radim od 8 a zakazala ovom mom četvornožnom ljubimcu fLizriranje, da ne kažem šištanje u 8. 
Jurim bajsom da stignem malo pre 8 kod frizerke, i obzirom da je sve to nekako blizu, stižem i na posao na vreme.

Ostvarim Medonju, izlazim iz kuće, zapnem i izvrnem nogu. Tak osam je izvrnula da mi je u sekundi bilo loše!! Sačekam malo, sednem na bajs i vozeći ga jednom nogom stignem na vreme na posao.

 

Aaaali....onda kreće gužva! Noga do posla otekla...patronaža me tera u urgentno..ja se ne dam...držim led..svi vrište na mene...ja se i dalje ne dam :bek:  

"Na čega si pobogu zapela?"

-Na liniju! :bek:

Zavije mi patronažica nogu...ja celi dan ćopam i kvasim taj zavoj da me hladi...dođem kući i skinem zavoj jer sad već počinje da steže zbog otoka...i imam šta da vidim... moju lepu nogicu. :hhh:  

Ponovo ja to lepo zavijem, i skuvam 10 kg mekeza od kajsija....moram..juče sam ga pripremila za današnje kuvanje...
U međuvremenu mi moja draga koleginica donese još 20 kg sa ogromnom molbom da i njoj skuvam, jer ona iz zdravstvenih razloga ne sme da stoji pored toplog... 
OndaK lepo, sameljem i te njene kajsije i sad ćeM da se lečim :fijuk:  

viber image.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ovih noci, s obzirom da je sinak bolestan, spavam kraj njega 

i dezuram kad ima temp. ili ga zaboli uho....

Ja radim od 7.00 i navila telefone na 5.45 da me probude...

Jutros, budim se, vidim da se razdanilo,

na telefonima pise 5.40,

gasim telefone da ne probude njega i odlazim da se spremam...

Sirim ves, kafa na pola, papiri spakovani, oblacim aljince iii...

pogled na sat.... :wtf:  5.20!!!

Cek, cek.. drugi sat- isto, treci- isto vreme...

Pogledam telefone kad sam ih navila i pise lepo u 5.45 

:ajme: 

Ja, onako pospana, videla sam sat vise i ustala....

A mogla sam spavati jos sat vremena :aaa:

Eto... 

Ko rano rani, ceo dan zeva :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Danas sam kuvao kafu na pegli, baš kao u onim internet šalama o studentskom životu. :hhh: 

Rešo koji koristim za sve kuvanje u stanu počeo pre par dana da se ponaša čudno, otkazao mu regulator temperature pa se zakucao na maksimumu. Danas sam javio gazdarici da treba da se zameni, pošto je dogovorom to njen posao. Ponudi mi da mi da ključeve da danas uzmem drugi rešo iz drugog stana ili da mi prenese u ponedeljak kad dođe u taj stan. I ja naravno, marfijevski, kažem da može da čeka do ponedeljka. :roll:

Vratim se u stan i oduševim se skontavši da je rešo naprasno odlučio da crkne baš danas i baš nakon našeg razgovora. :hhh:

Šta ću, kafa mi bila jedina briga pošto sve ostalo može da se reši suvom hranom na dva dana, i setim se šale sa peglom. Pomislim "ašto ne bi moglo, grejno telo i jedno i drugo" i namestim peglu naopako - bila dobra kafa, zajeb'o sam i studente. :kafa: Samo se malo duže kuvala.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

 

:ajme: 

Ja, onako pospana, videla sam sat vise i ustala....

A mogla sam spavati jos sat vremena :aaa:

Eto... 

Ko rano rani, ceo dan zeva :beyond:

​Smuco isto ovo se meni desilo u ponedljak. Jeste mi počeo godišnji ali ja ipak odlučim da odem u novi vrtić u 6.30 i dočekam roditelje( još onako sa bangavom nogom), uputih ih u sobe koje su nam dodeljene...pa ću tako do 9 a onda odooooooooh. 
Međutim, odlučim ja da operem ujutro kosu i navijem sat u 5.30 kako bi ličil na nešto. Trgnem se pre sata da ne budim dragog. To beše 4.30 a ne 5.30- Videli sam koliko je sati tek kada sam stavila kafu da se kuva, da bi proverila imam li vremena da je popijem. 

Imala vremenaaaa ihaaaaaha.... :hhh::hhh:  ...eto..nisi jedina :kiss: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Uhvatila me neka kijavica i od jutros kijam, sve u nizu...

Sad, malopre, dvaput zaredom sam tako kinula da me stomak zaboleo i naglas komentarišem:

- Bože, šta je sad ovo? :ljutko: 

A moj sinak - Alergija, mati...

- Ma, kakva sad alergija?!?

- Na godišnji! Nedostaje  ti posao :kez: 

EEhhh... kad sinak zaključi... :ajme: 

A kijavica je i dalje tu

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...