Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Ajde... prestani da moliš ko boga te molim.. moj eGo je human i darežljiv .. te ne voli da ga se moli :lol::lol::lol:

Gola gOla skini nam se gola

ako nechesh gola skini se do pola :mikrofon:

a ako te je to mnogo Cramota... daj nam onda nekolike slike tebe i tvog ranča..

kako se šetaš.. kako odmaraš... kako pijuckaš kaficoo... kako kuckaš na lapUtopU.. kako se tushirash.. il' u kadi kupash :hahaha:

i tako

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Eh, ljudi više ne znaju postavljati pitanja. Ovo je pre izazov, nego istina. Nema tu šta da se krije, ali je izazov setiti se svega. :dry:

Daaaavnoooo to beše, pre skoro 18 godina. I veruj mi da je zbirni odgovor "ne znam", no pokušaću da obrazložim. Da si me pitala kada, kako, zašto smo se upoznali, pa kada, kako, zašto se smuvali, ko je koga smuv'o... O tome bi priču mogao da ti napišem, ali kada, kako i zašto sam se odlučio da je ona "ta", zaista ne znam.

Kod nas je sve dolazilo nekako samo po sebi, onako kao po "uputstvu". Jednostavno i ona i ja smo znali da je vreme da se učini još taj korak. Jeste, ja sam bio taj koji je postavio pitanje, ali ona nije bila iznenađena. Možda malkice, ali samo samim postupkom. Ono, koji ti je sada, kakvo ludilo glumiš?!? Da, pokušao sam da unesem, kao neku romantiku, zvaničnost il' šta ti ja znam, ali nisam uspeo. Više je bilo traljavo i onako kao da je zovem da idemo na neki kirbaj, auto pijacu ili kupanje na Štrandu. U skladu sa tim i bez klečanja.

Baš nedavno sam je pitao seća li se ona toga i ispalo je da se ja sećam barem mesta gde se to odigralo, u nekoj kafiću, piceriji na Trifkovićevom trgu, a ona ni toga. Možda je tako i bolje.

E da, a rekoh li ja već da sam novosadski zet?!

Sledećiii... :liza:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Vako.... :liza:

Izaberi jednu od članica koja trenutno nije na forumu, a ima više od 100 napisanih postova i obljubi je na njenom zidiću.

Ono, izjava ljubavi, stihovi, čežnja...

Al' "ozbiljno", da ne skonta baš o'ma da ti to po zadatku. Pa nam ovde, kad završiš, reKni o kome se radi. :smoke:

P.S.

Nema "izvini" i damska prednos'. Babun se prvi javiJo i šlus.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...