Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Hm, sad bi mi trebao neki Memoril :ufrci: Bilo je X puta, ne znam koju da izaberem :lol: Kad smo se doselili u Ki, idemo u porodicni shoping. Cale i keva ispred, brat i ja iza njih. Krene tata da udje u prodavnicu ali nije ukapirao da su providna staklena vrata zatvorena i svom silinom se zalepi za njih. Od blama smo brat i ja ladno produzili dalje, kao da ih ne poznajemo. :kez: Setih se sebi 'najgore'. Bila sam u nekom mega marketu sa klincem, on sa svojih 4-5 godinica. Razgledali, nesto malo pazarili, pa na kasu da platimo...vec kad sam zavrsila, on na sav glas:'A da platis i ono sto si uzela?' - Koje? :hmm: 'Pa ono belo' - Nije mama uzela nista :ufrci: Btw, svi me gledaju, htela sam d'umrem. Kad smo izasli naucio je lekciju ... 'Ako i mama nesto uzme - ima da cutis' :strikeraj: Salim se, nisam tamo usla naredne dve godine :kez: ............. Next

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napravi forumsku svadbu :roll: Ti i Valter ste mladenci, a treba da nadjes kumove, muziku, ketering, goste .............ae, sve organizuj, i sto vise forumasa angazuj :strikeraj:

Samo da primetim kako je Lenja genijalno 'odradila' ovaj zadatak - tako sto ga je uvalila meni .............na finjaka :lol: Svaka cas', mala :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Svima nama dodju ti momenti,a moje omiljeno mesto kada sve zelim da oteram u pm onda odem na vikendicu,kraj dunava. Zabacim koju ,cekam da neki ulov i to je jedina briga tog trenutka. A okolo pticice,zabe i ostale melodicne zivotinje upotpunjavaju taj trenutak. Divota bozija,prosto volim kada dodju ti momenti,onda imam dobar izgovor da odem :kez:

Is ili iz?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sa ovog foruma lično znam još i Rosebud aka Meggy, s kojom sam bio u emotivnoj vezi nekoliko meseci s prekidima i zastojima. Upoznala nas je Sanđi sa NBG, sasvim slučajno.

Prvi put smo popili piće u Dunji, a ondaK je Sanđi rešila da nas vodi uneki Stefan Braun, i kad se Rosebud smorila k'o plovak, odvedem je u Ventil, ali odande nas izbace jer smo došli na kraj radnog vremena i posle smo zaglavili u Cicijama na Skadarliji i t je to :pljuc:

Znam još i Veštičaru, i s njom sam popio par kafa i to je to.

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...