Sign in to follow this  
Followers 0

UEFA Liga Evrope 2016/2017

25 posts in this topic

Posted · Report post

Žreb za prvo i drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope biće održan u ponedeljak u Nionu. Od srpskih predstavnika, Čukarički i Vojvodina u takmičenje kreću iz prvog kola u kom će biti povlašćeni, dok Partizan svoj evropski put počinje u drugom kolu u kom će takođe biti povlašćen.

 Žreb za prvo kolo 

Povlašćeni                   koeficijent              Nepovlašćeni                 koeficijent
------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
Maccabi Tel-Aviv         Isr  20.225              Ordabasy Shymkent        Kaz   3.575
FC Midtjylland           Den  14.720              CS Fola Esch             Lux   3.550
HJK Helsinki             Fin  10.980              Cliftonville             Nir   3.400
Dinamo Minsk             Bls  10.000              Rudar Pljevlja           Mon   3.225
Omonia Nicosia           Cyp   9.935              HB Torshavn              Far   3.225
Neftchi Baku             Azb   9.725              Chikhura Sachkhere       Geo   3.125
AEK Larnaca              Cyp   9.435              Nova Gorica              Slo   3.125
AIK Stockholm            Swe   8.975              Shirak Gyumri            Arm   3.075
Slovan Bratislava        Svk   8.900              Buducnost Podgorica      Mon   2.975
Videoton Fehérvár        Hun   8.725              Kapaz Ganja              Azb   2.975
FK Aktobe                Kaz   8.075              Birkirkara               Mlt   2.966
Vojvodina Novi Sad       Srb   7.925              Shkendija Tetovo         Mac   2.950
Shakhtior Saligorsk      Bls   7.500              Víkingur                 Far   2.725
Spartak Trnava           Svk   7.400              Slavia Sofia             Bul   2.625
Brøndby IF               Den   7.220              MTK Budapest             Hun   2.475
IFK Göteborg             Swe   6.475              Hibernians FC            Mlt   2.466
DVSC Debrecen            Hun   6.475              Spartak Myjava           Svk   2.400
Hearts FC                Sco   6.460              SK Tirana                Alb   2.325
FK Ventspils             Lat   6.075              Suduva Marijampole       Lit   2.175
Admira Wacker            Aut   6.020              Jeunesse d'Esch          Lux   2.050
Lokomotiva Zagreb        Cro   5.775              RoPS Rovaniemi           Fin   1.980
KR Reykjavik             Isl   5.750              FK Jelgava               Lat   1.825
Dila Gori                Geo   5.625              Teuta Durrës             Alb   1.825
Aberdeen                 Sco   5.460              Zaria Balti              Mol   1.825
Odd Grenland             Nor   5.350              Valur Reykjavik          Isl   1.750
Gabala FK                Azb   5.225              IFK Mariehamn            Fin   1.730
Rabotnicki Skopje        Mac   5.200              FC Lusitanos             And   1.699
FC Vaduz                 Lie   4.850              Atlantas Klaipeda        Lit   1.675
Kairat Almaty            Kaz   4.825              Samtredia                Geo   1.625
Differdange 03           Lux   4.800              Spartaks Jurmala         Lat   1.575
Shamrock Rovers          Irl   4.590              Banants Yerevan          Arm   1.575
St. Patrick's Athletic   Irl   4.590              NSI Runavik              Far   1.475
Zaglebie Lubin           Pol   4.500              FK Trakai                Lit   1.425
Cracovia Kraków          Pol   4.500              Radnik Bijeljina         Bos   1.425
Linfield Belfast         Nir   4.400              Sloboda Tuzla            Bos   1.425
Dacia Chisinau           Mol   4.325              Glenavon                 Nir   1.400
Beitar Jerusalem         Isr   4.225              Cork City                Irl   1.340
Stabæk IF                Nor   4.100              La Fiorita               Sma   1.316
FK Kukësi                Alb   4.075              Bala Town                Wal   1.200
Cukaricki Belgrade       Srb   3.925              Sileks Kratovo           Mac   1.200
Levadia Tallinn          Est   3.850              UE Santa Coloma          And   1.199
Kalju Nomme              Est   3.850              Bokelj Kotor             Mon   0.975
Pyunik Yerevan           Arm   3.825              Balzan FC                Mlt   0.966
Zimbru Chisinau          Mol   3.825              Infonet Tallinn          Est   0.850
Breidablik               Isl   3.750              Folgore                  Sma   0.816
Siroki Brijeg            Bos   3.675              Llandudno FC             Wal   0.700
FC Beroe Stara Zagora    Bul   3.625              Connah's Quay            Wal   0.700
NK Domzale               Slo   3.625              Europa FC                Gib   0.200

 Žreb za drugo kolo 

Povlašćeni                   koeficijent              Nepovlašćeni                 koeficijent
------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
Racing Genk              Bel  36.000              KR Reykjavik *           Isl   5.750
NK Maribor               Slo  21.625              Dila Gori *              Geo   5.625
Maccabi Tel-Aviv *       Isr  20.225              Aberdeen *               Sco   5.460
Austria Wien             Aut  19.020              Odd Grenland *           Nor   5.350
Partizan Belgrade        Srb  16.925              Gabala FK *              Azb   5.225
FC Midtjylland *         Den  14.720              Rabotnicki Skopje *      Mac   5.200
Maccabi Haifa            Isr  11.725              CSMS Iasi                Rom   5.076
HJK Helsinki *           Fin  10.980              Piast Gliwice            Pol   5.000
Hajduk Split             Cro  10.775              FC Vaduz *               Lie   4.850
Dinamo Minsk *           Bls  10.000              Kairat Almaty *          Kaz   4.825
Omonia Nicosia *         Cyp   9.935              Differdange 03 *         Lux   4.800
Grasshoppers Zürich      Sui   9.755              Shamrock Rovers *        Irl   4.590
Neftchi Baku *           Azb   9.725              St. Patrick's Athletic * Irl   4.590
AEK Larnaca *            Cyp   9.435              Zaglebie Lubin *         Pol   4.500
AIK Stockholm *          Swe   8.975              Cracovia Kraków *        Pol   4.500
Slovan Bratislava *      Svk   8.900              Linfield Belfast *       Nir   4.400
Videoton Fehérvár *      Hun   8.725              Levski Sofia             Bul   4.375
FK Aktobe *              Kaz   8.075              Dacia Chisinau *         Mol   4.325
Vojvodina Novi Sad *     Srb   7.925              Torpedo Zhodino          Bls   4.250
Strømsgodset IF          Nor   7.850              Beitar Jerusalem *       Isr   4.225
Shakhtior Saligorsk *    Bls   7.500              Stabæk IF *              Nor   4.100
Spartak Trnava *         Svk   7.400              FK Kukësi *              Alb   4.075
Brøndby IF *             Den   7.220              Hibernian                Sco   3.960
Osmanlispor              Tur   6.920              Cukaricki Belgrade *     Srb   3.925
Slavia Praha             Cze   6.585              Levadia Tallinn *        Est   3.850
IFK Göteborg *           Swe   6.475              Kalju Nomme *            Est   3.850
DVSC Debrecen *          Hun   6.475              Pyunik Yerevan *         Arm   3.825
Hearts FC *              Sco   6.460              Zimbru Chisinau *        Mol   3.825
FK Ventspils *           Lat   6.075              Breidablik *             Isl   3.750
Admira Wacker *          Aut   6.020              SønderjyskE              Den   3.720
BK Häcken                Swe   5.975              Siroki Brijeg *          Bos   3.675
Panionios                Gre   5.940              FC Beroe Stara Zagora *  Bul   3.625
Lokomotiva Zagreb *      Cro   5.775              NK Domzale *             Slo   3.625

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

U prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope Vojvodina će se sastati sa ekipom Bokelja iz Crne Gore, dok Čukarički ima nešto teži posao protiv Ordabasi Šimkenta iz Kazahstana. Partizan se u drugom kolu sastaje sa boljim iz duela Slavije iz Sofije i Zaglebja iz Lubina.

 LIGA EVROPE - PRVA KVALIFIKACIONA RUNDA (30 Jun & 7 Jul) 

 LIGA EVROPE - DRUGA KVALIFIKACIONA RUNDA (14 & 21 Jul) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 LIGA EVROPE - KVALIFIKACIJE - PRVO KOLO 
28.06. 20:45    St. Patricks (Irl) - Jeunesse Esch (Lux) 1:0    
28.06. 18:00    Kapaz (Aze) - Dacia Chisinau (Mda) 0:0 
28.06. 18:00    Partizani (Alb) - Slovan Bratislava (Svk) 0:0
28.06. 18:00    Rabotnicki (Mac) - Buducnost (Mne) 1:1
30.06. 16:00    Aktobe (Kaz) - MTK Budapest (Hun) 1:1
30.06. 16:00    Dila Gori (Geo) - Shirak Gyumri (Arm) 1:0
30.06. 17:00    Admira (Aut) - Myjava (Svk) 1:1
30.06. 17:00    UE Santa Coloma (And) - Lok. Zagreb (Cro) 1:3
30.06. 17:00    Ventspils (Lat) - Vikingur (Fai) 2:0
30.06. 17:30    Bokelj (Mne) - Vojvodina (Srb) 1:1
30.06. 18:00    Atlantas (Ltu) - HJK (Fin) 0:2
30.06. 18:00    Balzan (Mlt) - Neftci Baku (Aze) 0:2
30.06. 18:00    Banants Yerevan (Arm) - Omonia (Cyp) 0:1
30.06. 18:00    Din. Minsk (Blr) - Spartaks (Lat) 2:1
30.06. 18:00    Levadia (Est) - HB Torshavn (Fai) 1:1
30.06. 18:00    Sloboda (Bih) - Beitar Jerusalem (Isr) 0:0
30.06. 18:00    Trakai (Ltu) - Kalju (Est) 2:1
30.06. 18:00    Videoton (Hun) - Zaria Balti (Mda) 3:0
30.06. 18:30    AIK (Swe) - Bala (Wal) 2:0
30.06. 18:30    College Europa (Gib) - Pyunik Yerevan (Arm) 2:0
30.06. 18:30    Goteborg (Swe) - Llandudno (Wal) 5:0
30.06. 18:30    Slavia Sofia (Bul) - Zaglebie (Pol) 1:0
30.06. 19:00    AEK Larnaca (Cyp) - Folgore (San) 3:0
30.06. 19:00    Differdange (Lux) - Cliftonville (Nir) 1:1
30.06. 19:00    Gabala (Aze) - Samtredia (Geo) 5:1
30.06. 19:00    Kukesi (Alb) - Rudar (Mne) 1:1
30.06. 19:00    Midtjylland (Den) - Suduva (Ltu) 1:0
30.06. 19:00    Odd (Nor) - Mariehamn (Fin) 2:0
30.06. 19:00    Siroki Brijeg (Bih) - Birkirkara (Mlt) 1:1
30.06. 19:00    Vaduz (Lie) - Sileks (Mac) 3:1
30.06. 19:00    Zimbru Chisinau (Mda) - Chikhura (Geo) 0:1
30.06. 19:15    Maccabi Tel Aviv (Isr) - ND Gorica (Slo) 3:0
30.06. 19:30    Beroe (Bul) - Radnik Bijeljina (Bih) 0:0
30.06. 20:00    Domzale (Slo) - Lusitanos (And) 3:1
30.06. 20:00    NSI Runavik (Fai) - Shakhtyor Soligorsk (Blr) 0:2
30.06. 20:00    Teuta (Alb) - K. Almaty (Kaz) 0:1
30.06. 20:15    Connahs Q. (Wal) - Stabaek (Nor) 0:0
30.06. 20:15    Trnava (Svk) - Hibernians (Mlt) 3:0
30.06. 20:30    Cukaricki (Srb) - Ordabasy (Kaz) 3:0
30.06. 20:30    La Fiorita (San) - Debrecen (Hun) 0:5
30.06. 20:45    Aberdeen (Sco) - Fola (Lux) 3:1
30.06. 20:45    Linfield (Nir) - Cork City (Irl) 0:1
30.06. 21:00    Hearts (Sco) - Infonet (Est) 2:1
30.06. 21:00    Shamrock Rovers (Irl) - Rovaniemi (Fin) 0:2
30.06. 21:00    Shkendija (Mac) - Cracovia (Pol) 2:0
30.06. 21:15    Breidablik (Ice) - Jelgava (Lat) 2:3
30.06. 21:15    KR Reykjavik (Ice) - Glenavon (Nir) 2:1
30.06. 23:00    Valur (Ice) - Brondby (Den) 1:4

Adrijan and vojo like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

Čukarički odigrao lep meč! :ok: Dobro, imali su igrača više od 30. minuta, ali su i pre toga pokazali više i nose 3:0 u Kazahstan. Od Voše sam očekivao više od 1:1.

vojo likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

Morfe...ti posto si odakle ijesi...red bi bio da boldujes i ekipe iz tvoje domovine i da bacis neki komentar...a i zbog nas ostalih...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

Kad bih to boldovao, onda bi Lokomotiva iz Zagreba bila boldovana. :lol: 

Iznenadio me Radnik pozitivno, mislio sam da sigurno gubi u Bugarskoj. Samo da izdrži pritisak kod kuće.

EDIT: Eno, moreli onako? :kez: 

vojo likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 LIGA EVROPE - KVALIFIKACIJE - PRVO KOLO 
05.07. 17:45 Birkirkara (Mlt) v Siroki Brijeg (Bih) 2:0
05.07. 18:00 Chikhura (Geo) v Zimbru Chisinau (Mda) 2:3
05.07. 18:45 Jeunesse Esch (Lux) v St. Patricks (Irl) 2:1
06.07. 17:45 Infonet (Est) v Hearts (Sco) 2:4
07.07. 14:00 Ordabasy (Kaz) v Cukaricki (Srb) 3:3
07.07. 15:00 Shirak Gyumri (Arm) v Dila Gori (Geo) 2:0
07.07. 16:45 K. Almaty (Kaz) v Teuta (Alb) 5:0
07.07. 17:00 Dacia Chisinau (Mda) v Kapaz (Aze) 0:1
07.07. 17:00 Myjava (Svk) v Admira (Aut) 2:3
07.07. 17:00 Pyunik Yerevan (Arm) v College Europa (Gib) 2:1
07.07. 17:00 Samtredia (Geo) v Gabala (Aze) 2:1
07.07. 17:30 Jelgava (Lat) v Breidablik (Ice) 2:2
07.07. 17:30 Rudar (Mne) v Kukesi (Alb) 0:1
07.07. 18:00 Debrecen (Hun) v La Fiorita (San) 2:0
07.07. 18:00 HJK (Fin) v Atlantas (Ltu) 1:1
07.07. 18:00 Kalju (Est) v Trakai (Ltu) 4:1
07.07. 18:00 Lok. Zagreb (Cro) v UE Santa Coloma (And) 4:1
07.07. 18:00 Mariehamn (Fin) v Odd (Nor) 1:1
07.07. 18:00 MTK Budapest (Hun) v Aktobe (Kaz) 2:0
07.07. 18:00 Neftci Baku (Aze) v Balzan (Mlt) 1:2
07.07. 18:00 Radnik Bijeljina (Bih) v Beroe (Bul) 0:2
07.07. 18:00 Rovaniemi (Fin) v Shamrock Rovers (Irl) 1:1
07.07. 18:00 Spartaks (Lat) v Din. Minsk (Blr) 0:2
07.07. 18:00 Zaglebie (Pol) v Slavia Sofia (Bul) 3:0
07.07. 18:30 Brondby (Den) v Valur (Ice) 6:0
07.07. 18:30 Fola (Lux) v Aberdeen (Sco) 1:0
07.07. 18:30 ND Gorica (Slo) v Maccabi Tel Aviv (Isr) 0:1
07.07. 18:30 Omonia (Cyp) v Banants Yerevan (Arm) 4:1 (produžeci)
07.07. 18:45 Beitar Jerusalem (Isr) v Sloboda (Bih) 1:0
07.07. 19:00 Buducnost (Mne) v Rabotnicki (Mac) 1:0
07.07. 19:00 HB Torshavn (Fai) v Levadia (Est) 0:2
07.07. 19:00 Slovan Bratislava (Svk) v Partizani (Alb) (otkazano)
07.07. 19:00 Stabaek (Nor) v Connahs Q. (Wal) 0:1
07.07. 19:00 Suduva (Ltu) v Midtjylland (Den) 0:1
07.07. 19:00 Zaria Balti (Mda) v Videoton (Hun) 2:0
07.07. 19:30 Bala (Wal) v AIK (Swe) 0:2
07.07. 20:00 Cracovia (Pol) v Shkendija (Mac) 1:2
07.07. 20:00 Hibernians (Mlt) v Trnava (Svk) 0:2
07.07. 20:00 Llandudno (Wal) v Goteborg (Swe) 1:2
07.07. 20:00 Shakhtyor Soligorsk (Blr) v NSI Runavik (Fai) 5:0
07.07. 20:00 Sileks (Mac) v Vaduz (Lie) 1:1
07.07. 20:00 Vikingur (Fai) v Ventspils (Lat) 0:2
07.07. 20:00 Vojvodina (Srb) v Bokelj (Mne) 5:0
07.07. 20:30 Folgore (San) v AEK Larnaca (Cyp) 1:3
07.07. 20:30 Lusitanos (And) v Domzale (Slo) 1:2
07.07. 20:45 Cliftonville (Nir) v Differdange (Lux) 2:0
07.07. 20:45 Cork City (Irl) v Linfield (Nir) 1:1
07.07. 20:45 Glenavon (Nir) v KR Reykjavik (Ice) 0:6

vojo likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

Čuka prošla, Radnik primio gol u 79', šteta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

Жао ми Радника...добро си рекао...вјероватно су подлегли притиску...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 LIGA EVROPE - KVALIFIKACIJE - DRUGO KOLO 
14.07. 19:00 Aberdeen (Sco) vs Ventspils (Lat) 3:0
14.07. 19:00 Admira (Aut) vs Kapaz (Aze) 1:0
14.07. 19:00 AIK (Swe) vs College Europa (Gib) 1:0
14.07. 19:00 Austria Vienna (Aut) vs Kukesi (Alb) 1:0
14.07. 19:00 Beitar Jerusalem (Isr) vs Omonia (Cyp) 1:0
14.07. 19:00 Beroe (Bul) vs HJK (Fin) 1:1
14.07. 19:00 Cliftonville (Nir) vs AEK Larnaca (Cyp) 2:3
14.07. 19:00 Debrecen (Hun) vs Zhodino (Blr) 1:2
14.07. 19:00 Din. Minsk (Blr) vs St. Patricks (Irl) 1:1
14.07. 19:00 Genk (Bel) vs Buducnost (Mne) 2:0
14.07. 19:00 Giannina (Gre) vs Odd (Nor) 3:0
14.07. 19:00 KR Reykjavik (Ice) vs Grasshoppers (Swi) 3:3
14.07. 19:00 Hacken (Swe) vs Cork City (Irl) 1:1
14.07. 19:00 Hibernian (Sco) vs Brondby (Den) 0:1
14.07. 19:00 K. Almaty (Kaz) vs Maccabi Tel Aviv (Isr) 1:1
14.07. 19:00 Maccabi Haifa (Isr) vs Kalju (Est) 1:0
14.07. 19:00 Levadia (Est) vs Slavia Prague (Cze) 3:1
14.07. 19:00 Midtjylland (Den) vs Vaduz (Lie) 3:0
14.07. 19:00 MTK Budapest (Hun) vs Gabala (Aze) 1:2
14.07. 19:00 Neftci Baku (Aze) vs Shkendija (Mac) 0:0
14.07. 19:00 Partizan (Srb) vs Zaglebie (Pol) 0:0
14.07. 19:00 Piast Gliwice (Pol) vs Goteborg (Swe) 0:3
14.07. 19:00 Rovaniemi (Fin) vs Lok. Zagreb (Cro) 1:1
14.07. 19:00 Shakhtyor Soligorsk (Blr) vs Domzale (Slo) 1:1

14.07. 19:00 Shirak Gyumri (Arm) vs Trnava (Svk) 1:1
14.07. 19:00 Slovan Bratislava (Svk) vs Jelgava (Lat) 0:0
14.07. 19:00 Sonderjyske (Den) vs Stromsgodset (Nor) 2:1
14.07. 19:00 Videoton (Hun) vs Cukaricki (Srb) 2:0
14.07. 19:00 Vojvodina (Srb) vs Connahs Q. (Wal) 1:0

14.07. 20:00 Birkirkara (Mlt) vs Hearts (Sco) 0:0
14.07. 20:00 CSMS Iasi (Rou) vs Hajduk Split (Cro) 2:2
14.07. 20:00 Maribor (Slo) vs Levski (Bul) 0:0
14.07. 20:00 Zimbru Chisinau (Mda) vs Osmanlispor (Tur) 2:2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

Gore su zeznuli raspored mečeva, evo prenosa:

20:00 Vojvodina (Srb) - Connahs Q. (Wal) » RTV1
20:15 Partizan (Srb) - Zaglebie (Pol) » RTS1
20:30 Videoton (Hun) - Cukaricki (Srb) » Arena Sport 1

Smucalica likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

Уххх три фудбала на тв и одбојка у исто вријеме...то није фер...:kauboj:

Smucalica likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

Уххх три фудбала на тв и одбојка у исто вријеме...то није фер...:kauboj:

Juče sam odlepila :dry: 

Da su hteli, ne bi potrefili takvu satnicu...

i onda na kraju rezultat... :ajme: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 UEFA LIGA EVROPE - KVALIFIKACIJE - DRUGO KOLO - MEČ #2 
20.07. 18:00 Kapaz (Aze) vs Admira (Aut) 0:2
21.07. 17:00 Ventspils (Lat) vs Aberdeen (Sco) 0:1
21.07. 17:30  Jelgava (Lat) vs Slovan Bratislava (Svk) 3:0
21.07. 18:00 HJK (Fin) vs Beroe (Bul) 1:0
21.07. 18:00 Kalju (Est) vs Maccabi Haifa (Isr) 1:1 (PENALI)
21.07. 18:00 Lok. Zagreb (Cro) vs Rovaniemi (Fin) 3:0
21.07. 18:00 Zhodino (Blr) vs Debrecen (Hun) 1:0
21.07. 18:15 Maccabi Tel Aviv (Isr) vs K. Almaty (Kaz)
21.07. 18:30 Omonia (Cyp) vs Beitar Jerusalem (Isr) 3:2
21.07. 19:00 AEK Larnaca (Cyp) vs Cliftonville (Nir) 2:0
21.07. 19:00 College Europa (Gib) vs AIK (Swe) 0:1
21.07. 19:00 Gabala (Aze) vs MTK Budapest (Hun) 2:0
21.07. 19:00 Goteborg (Swe) vs Piast Gliwice (Pol) 0:0
21.07. 19:00 Grasshoppers (Sui) vs KR Reykjavik (Ice) 2:1
21.07. 19:00  Levski (Bul) vs Maribor (Slo) 1:1
21.07. 19:00 Odd (Nor) vs Giannina (Gre) 3:0 (PRODUŽECI)
21.07. 19:00 Slavia Prague (Cze) vs Levadia (Est) 2:0
21.07. 19:00 Stromsgodset (Nor) vs Sonderjyske (Den) 2:1 (PRODUŽECI)
21.07. 19:00 Vaduz (Lie) vs Midtjylland (Den) 2:2
21.07. 19:30 Kukesi (Alb) vs Austria Vienna (Aut) 1:4
21.07. 19:45 Connahs Q. (Wal) vs Vojvodina (Srb) 1:2
21.07. 19:45 Zaglebie (Pol) 
vs Partizan (Srb) 0:0 (PENALI)
21.07. 20:00 Brondby (Den) vs Hibernian (Sco) 0:1 (PENALI)
21.07. 20:00 Osmanlispor (Tur) vs Zimbru Chisinau (Mda) 5:0
21.07. 20:00 Shkendija (Mac) vs Neftci Baku (Aze) 1:0
21.07. 20:15 Trnava (Svk) vs Shirak Gyumri (Arm) 2:0
21.07. 20:30 Cukaricki (Srb) vs Videoton (Hun) 1:1
21.07. 20:30 Domzale (Slo) vs Shakhtyor Soligorsk (Blr) 2:1
21.07. 20:30 Hajduk Split (Cro) vs CSMS Iasi (Rou) 2:1
21.07. 20:45 
Buducnost (Mne) vs Genk (Bel) 2:0 (PENALI)
21.07. 20:45 Cork City (Irl) vs Hacken (Swe) 1:0
21.07. 20:45 St. Patricks (Irl) vs Din. Minsk (Blr) 0:1
21.07. 21:00 Hearts (Sco) vs Birkirkara (Mlt) 1:2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 UEFA LIGA EVROPE - KVALIFIKACIJE - TREĆE KOLO 
Lokomotiva Zagreb (CRO) v Vorskla Poltava (UKR)
Saint-Étienne (FRA) v AEK Athens (GRE)
AEK Larnaca (CYP) v Spartak Moskva (RUS)
Pandurii Târgu Jiu (ROU) v Maccabi Tel-Aviv (ISR)
Vojvodina (SRB) v Dinamo Minsk (BLR)
Zagłebie Lubin (POL) v SønderjyskE (DEN)
Austria Wien (AUT) v Spartak Trnava (SVK)
Hertha Berlin (GER) v Brøndby (DEN)
West Ham United (ENG) v Domžale (SVN)
Luzern (SUI) v Sassuolo (ITA)
AIK Solna (SWE) v Panathinaikos (GRE)
İstanbul Başakşehir (TUR) v Rijeka (CRO)
Videoton (HUN) v Midtjylland (DEN)
Slavia Praha (CZE) v Rio Ave (POR)
Osmanlıspor (TUR) v Nõmme Kalju (EST)
Heracles (NED) v Arouca (POR)
IFK Göteborg (SWE) v HJK Helsinki (FIN)
Birkirkara (MLT) v Krasnodar (RUS)
Aberdeen (SCO) v Maribor (SVN)
Torpedo-Belaz Zhodino (BLR) v Rapid Wien (AUT)
Admira Wacker Mödling (AUT)  v Slovan Liberec (CZE)
AZ Alkmaar (NED) v Giannina (GRE)
Lille (FRA) v MTK Qäbälä (AZE)
Genk won on Thursday
Genk (BEL) v Cork City (IRL)
Gent (BEL) v Viitorul Constanţa (ROU)
Jelgava (LVA) v Beitar Jerusalem (ISR)
Oleksandriya (UKR) v Hajduk Split (CRO)
Shkëndija (MKD) v Mladá Boleslav (CZE)
Grasshoppers (SUI) v Apollon Limassol (CYP)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

Bravo Vošo, ni DInamo Minsk se neće baš prošetati Karađorđem! Partizan JOŠ nije dao gol. :hhh: 

EDIT: :hhh: Kako se ono kaže, u sezoni kupanja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 UEFA LIGA EVROPE - KVALIFIKACIJE - TREĆE KOLO 
28.07. 17:00 AEK Larnaca (Cyp) vs Spartak Moscow (Rus) 1:1
28.07. 18:30 Oleksandriya (Ukr) vs Hajduk Split (Cro) 0:3
28.07. 18:45 Heracles (Ned) vs Arouca (Por) 1:1
28.07. 19:00 Austria Vienna (Aut) vs Trnava (Svk) 0:1
28.07. 19:00 Goteborg (Swe) vs HJK (Fin) 1:2
28.07. 19:00 Jelgava (Lat) vs Beitar Jerusalem (Isr) 1:1
28.07. 19:00 Lille (Fra) vs Gabala (Aze) 1:1
28.07. 19:00 Lok. Zagreb (Cro) vs Vorskla Poltava (Ukr) 0:0
28.07. 19:00 Slavia Prague (Cze) vs Rio Ave (Por) 0:0
28.07. 19:00 Zaglebie (Pol) vs Sonderjyske (Den) 1:2
28.07. 19:00 Zhodino (Blr) vs Rapid Vienna (Aut) 0:0
28.07. 19:30 Basaksehir (Tur) vs Rijeka (Cro) 0:0
28.07. 19:30 Birkirkara (Mlt) vs Krasnodar (Rus) 0:3
28.07. 19:45 Grasshoppers (Sui) vs Apollon (Cyp) 2:1
28.07. 19:45 Luzern (Sui) vs Sassuolo (Ita) 1:1
28.07. 20:00 Genk (Bel) vs Cork City (Irl) 1:0
28.07. 20:00 Osmanlispor (Tur) vs Kalju (Est) 1:0
28.07. 20:00 Panathinaikos (Gre) vs AIK (Swe) 1:0
28.07. 20:00 Pandurii (Rou) vs Maccabi Tel Aviv (Isr) 1:3
28.07. 20:00 Shkendija (Mac) vs Mlada Boleslav (Cze) 2:0
28.07. 20:00 Vojvodina (Srb) vs Din. Minsk (Blr) 1:1
28.07. 20:15 Hertha Berlin (Ger) vs Brondby (Den) 1:0
28.07. 20:30 Gent (Bel) vs FC Viitorul (Rou) 5:0
28.07. 20:30 Videoton (Hun) vs Midtjylland (Den) 0:1
28.07. 20:45 Aberdeen (Sco) vs Maribor (Slo) 1:1
28.07. 20:45 AZ Alkmaar (Ned) vs Giannina (Gre) 1:0
28.07. 20:45 Domzale (Slo) vs West Ham (Eng) 2:1
28.07. 21:00 St Etienne (Fra) vs AEK Athens FC (Gre) 0:0
28.07. 21:05 Admira (Aut) vs Liberec (Cze) 1:2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 UEFA LIGA EVROPE - KVALIFIKACIJE - TREĆE KOLO - MEČ #2 
04.08. 18:00 HJK (Fin) vs Goteborg (Swe) 0:2
04.08. 18:00 Kalju (Est) vs Osmanlispor (Tur) 0:2
04.08. 18:00 Midtjylland (Den) vs Videoton (Hun) 1:1 (PRODUŽECI)
04.08. 18:00 Trnava (Svk) vs Austria Vienna (Aut) 0:2
04.08. 18:30 Krasnodar (Rus) vs Birkirkara (Mlt) 3:1
04.08. 18:30 Spartak Moscow (Rus) vs AEK Larnaca (Cyp) 0:1
04.08. 19:00 AIK (Swe) vs Panathinaikos (Gre) 0:2
04.08. 19:00 Apollon (Cyp) vs Grasshoppers (Sui) 3:3
04.08. 19:00 Arouca (Por) vs Heracles (Ned) 0:0
04.08. 19:00 Beitar Jerusalem (Isr) vs Jelgava (Lat) 3:0
04.08. 19:00 Gabala (Aze) vs Lille (Fra) 1:0
04.08. 19:00 Liberec (Cze) vs Admira (Aut) 2:0
04.08. 19:00 Mlada Boleslav (Cze) vs Shkendija (Mac) 1:0
04.08. 19:00 Vorskla Poltava (Ukr) vs Lok. Zagreb (Cro) 2:3
04.08. 19:15 Sonderjyske (Den) vs Zaglebie (Pol) 1:1
04.08. 19:30 Maccabi Tel Aviv (Isr) vs Pandurii (Rou) 2:1
04.08. 19:45 Din. Minsk (Blr) vs Vojvodina (Srb) 0:2
04.08. 20:00 AEK Athens FC (Gre) vs St Etienne (Fra)
04.08. 20:00 Giannina (Gre) vs AZ Alkmaar (Ned)
04.08. 20:15 Brondby (Den) vs Hertha Berlin (Ger)
04.08. 20:15 FC Viitorul (Rou) vs Gent (Bel)
04.08. 20:15 Maribor (Slo) vs Aberdeen (Sco)
04.08. 20:15 Rijeka (Cro) vs Basaksehir (Tur)
04.08. 20:30 Hajduk Split (Cro) vs Oleksandriya (Ukr)
04.08. 20:30 Sassuolo (Ita) vs Luzern (Sui)
04.08. 20:45 Cork City (Irl) vs Genk (Bel)
04.08. 20:45 West Ham (Eng) vs Domzale (Slo)
04.08. 21:00 Rio Ave (Por) vs Slavia Prague (Cze)
04.08. 21:05 Rapid Vienna (Aut) vs Zhodino (Blr)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

One silne tabele gore ti nište na razumem ali VOŠA je najbolja!!

Bolja i od Zvezde :bek: 

Morpheus likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 UEFA LIGA EVROPE - KVALIFIKACIJE - PLEJ OF - MEČ #1 
18.08. 16:00 FC Astana (Kaz) vs BATE (Blr) 2:0
18.08. 18:00 Dinamo Tbilisi (Geo) vs PAOK (Gre) 0:3
18.08. 18:15 Sonderjyske (Den) vs Sparta Prague (Cze) 0:0
18.08. 18:30 Krasnodar (Rus) vs Partizani (Alb) 4:0
18.08. 18:30 Midtjylland (Den) vs Osmanlispor (Tur) 0:1
18.08. 19:00 AEK Larnaca (Cyp) vsLiberec (Cze) 0:1
18.08. 19:00 Austria Vienna (Aut) vs Rosenborg (Nor) 2:1
18.08. 19:00 Gabala (Aze) vs Maribor (Slo) 3:1
18.08. 19:00 Goteborg (Swe) vs Qarabag (Aze) 1:0
18.08. 19:00 Maccabi Tel Aviv (Isr) vs Hajduk Split (Cro) 2:1
18.08. 19:00 Slavia Prague (Cze) vs Anderlecht (Bel) 0:3
18.08. 19:30 Basaksehir (Tur) vs Shakhtar Donetsk (Ukr) 1:2
18.08. 20:00 Fenerbahce (Tur) vs Grasshoppers (Sui) 3:0
18.08. 20:00 Lok. Zagreb (Cro) vs Genk (Bel) 2:2
18.08. 20:00 Panathinaikos (Gre) vs Brondby (Den) 3:0
18.08. 20:00 Vojvodina (Srb) vs AZ Alkmaar (Ned) 0:3
18.08. 20:15 Astra (Rou) vs West Ham (Eng) 1:1
18.08. 20:30 Gent (Bel) vs Shkendija (Mac) 2:1
18.08. 20:45 Sassuolo (Ita) vs FK Crvena zvezda (Srb) 3:0
18.08. 21:00 Arouca (Por) vs Olympiakos Piraeus (Gre) 0:1
18.08. 21:05 Trencin (Svk) vs Rapid Vienna (Aut) 0:4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

Nisam odgledao Zvezdin meč do kraja drugi put u dve godine. Nisam ni ljut ni tužan zbog onog... onog od sinoć, odsustva svega. Zvezda je u procepu, prejaka za Superljigu ali daaaaaleko preslaba za bilo šta u Evropi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted · Report post

 UEFA LIGA EVROPE - KVALIFIKACIJE - PLEJ OF - MEČ #2 
25.08. 21:05 Rapid Vienna (Aut) vs Trencin (Svk) 0:2
25.08. 21:00 Shakhtar Donetsk (Ukr) vs Basaksehir (Tur) 2:0
25.08. 20:45 Olympiakos Piraeus (Gre) vs Arouca (Por) 2:1
25.08. 20:45 St Etienne (Fra) vs Beitar Jerusalem (Isr) 0:0
25.08. 20:45 West Ham (Eng) vs Astra (Rou) 0:1
25.08. 20:30 FK Crvena zvezda (Srb) vs Sassuolo (Ita) 1:1
25.08. 20:30 Hajduk Split (Cro) vs Maccabi Tel Aviv (Isr) 2:2
25.08. 20:15 Maribor (Slo) vs Gabala (Aze) 1:0
25.08. 20:00 Anderlecht (Bel) vs Slavia Prague (Cze) 3:0
25.08. 20:00 AZ Alkmaar (Ned) vs Vojvodina (Srb) 0:0
25.08. 20:00 BATE (Blr) vs FC Astana (Kaz) 2:2
25.08. 20:00 Genk (Bel) vs Lok. Zagreb (Cro) 2:0
25.08. 20:00 Osmanlispor (Tur) vs Midtjylland (Den) 2:0
25.08. 20:00 PAOK (Gre) vs Dinamo Tbilisi (Geo) 2:0
25.08. 20:00 Shkendija (Mac) vs Gent (Bel) 0:4
25.08. 20:00 Sparta Prague (Cze) vs Sonderjyske (Den) 3:2
25.08. 19:30 Partizani (Alb) vs Krasnodar (Rus) 0:0
25.08. 19:00 Brondby (Den) vs Panathinaikos (Gre)  1:1
25.08. 19:00 Grasshoppers (Sui) vs Fenerbahce (Tur) 0:2
25.08. 19:00 Liberec (Cze) vs AEK Larnaca (Cyp) 3:0
25.08. 19:00 Rosenborg (Nor) vs Austria Vienna (Aut) 1:2
25.08. 18:30 Qarabag (Aze) vs Goteborg (Swe) 3:0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0