Idi na sadržaj

Brzi jezik,nego pamet!


Preporučene poruke

Oni međ' vama koji me znaDu, znaDu i da malo (po malo) pričam, pa je i verovatnoća lupanja/izletavanja samim tim manja nego kod normalnih ljudi. Kad se to dogodi, znak je da sam do kraja opušten u društvu i onda to radim carski - do kraja.

Sećam se, jednom prilikom sam na nekom slavlju video zaista pretencioznu tortu u obliku gitare koja je stajala na stolu ispred mene, stare majke i nekolicine tetaka. I krenem ja onako propisno da "pljujem" i da se izrugujem toj torti kao da je najgora na svetu. Te pretenciozna, te prevelika, te pogrešnih boja, te verovatno nejestiva, sve ispreskakano onim "prgavim" histeričnim smehom ...treba li da kažem da je tortu donela tetka koja je sve vreme sedela pored mene? U zemlju sam propao, ali reč nisam povukao. Jbg, rekao sam šta sam mislio, nema sad natrag. Kad se tako nešto dogodi rado okrenem na šalu - obično na sopstveni račun.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Blago vama..ja  nevidjeni  talenat.:stid2: Dok  sam bila klinka,streljajuci pogled moje  majke  i  tisina koja  bi  nastala,bio  je   siguran  znak  da  sam  izvalila nesto.Bez  obzira  sto   je  istinito,uglavnom  to  bi  bilo  nesto  sto  ne treba  javno reci.Sad mi  se  redje ,ali  mi  se par  puta  desillo dato  kazem onako  usput,kao primedbu,a  ono  ispadne pogodak'u sridu' i  plus  stoo svi  znaju  a  ne  izgovaraju.Posle pokusam   da  se izvadim na 'ja  to  samo onako ,naglas  razmisljam',cesto  i  bude  to,i krivo  mi  da   pomisle  da  je  zlurado  ili  zlonamerno,jer  uopste i nije.Uspela  saam zadnjih  godina  da  se  par  puta  iskontrolisem,na  vreme  ukljucim  mozak,malo  mi  je  laknulo.:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Retko mi se desi, a onda se lepo pohvalim na sav glas kako sam sad lepo lupila i gle čuda-ostala živa! Pa još dodam-ako sam nekog uvredila eto mu prilike da me ubije kada sam već lupetanje preživela! :hhh:  

 

Davno, jako daaaaaaaaaaaaavno sam pred tadašnjom direktorkom pričala nešto o svekrvi i onako leeeepo izjavila "...ma to Vam je  ona zajebana i zadrta crnogorka!!" 
Žena se šarmantno nasmeja i upita:" Kakva crnogorka ..?" 

Tog istog sekunda sam shvatila da je i ona crnogorka! :ajme: 

Od tada jaaaaaaaaaako pazim šta pričam. Bilo je u pravom smislu reči-zemljo otvori se i progutaj me! 

 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...