Idi na sadržaj

Previše lepa da bi igrala odbojku?


Preporučene poruke

Sedamnaestogodišnja odbojkašica iz Kazahstana se nalazi pod lupom javnosti u toj azijskoj zemlji, ali ne zbog svog talenta za odbojku, već zbog izgleda.

 

Kritičari kažu da je Sabina Altinbekova toliko lepa da odvlači pažnju sa sporta kojim se bavi. Čak i selektor reprezentacije Kazahstana Nurlan Sadikov je na nedavno završenom juniorskom prvenstvu Azije primetio da se u njegovom timu sve vrti oko jedne igračice.

 

- "Nemoguće je ovako raditi. navijači se ponašaju kao da na celom šampionatu postoji samo jedna odbojkašica."

 

Pogledajte i šta je toliko privuklo pažnju Kazahstancima:

 

https://www.youtube.com/watch?v=jxthI9yDewk

 

Izvor: The Young Turks Network, NS Portal

 

 

---

Meni lično je pola devojaka koje se nalaze pored nje u ovom video zapisu lepše od nje, i to mnogo. Šta vi kažete?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Šta kažem na odluku trenera?

Smešno... zaista smešno... 

Pa u publici se uvek nalazi veliki broj posetioca koji nisu došli zarad utakmice,

nego da voajerišu :roll:

to je opšte poznata stvar...

 

 

Uostalom, kada gledate naše odbojkaše, kad igraju kod kuće,

pa kad mladi Atanasijević dobije loptu,

a salom se prolomi - AAAaaaAAAaaaaAAAaaaa... :aaa: čudesan krik iz grla devojčuraka koje su došle da ga vide :beyond:

 

Šta da se radi - i to je deo sporta, zar ne?

 

Mislim... da su vam Brazilske odbojkašice na terenu, sasvim sam sigurna da biste pomno pratili rezultat, zar ne?!? :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...