Idi na sadržaj

Подржите акцију !!! Срце за осмогодишњакињ&amp


Preporučene poruke

Da iskoristim priliku da pošaljem jedan veeeliki :srednji: Republičkom zavodu za zdravstveno osiguranje, vladama sveta i njihovim vladarima, kao i svima onima koji su potpisali Hipokratovu zakletvu, a nalaze moralno opravdanje za naplaćivanje ljudskog života.

A prvom prilikom ću uplatiti koliko mi mogućnosti budu dozvoljavale.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je bilo za svaku pohvalu!

:naklon:

Čovek je bio skroz ok i volim što je spomenuo i

onog tikvana Miladina Kovačevića i onu devojku iz Kruševca

što je umrla čekajući da se prikupi novac za operaciju...

Kratko, jasno i ubitačno!

A sve one likove koji kucaju gomilu sms-ova da bi izbacili ili sačuvali kojekakve likove

jer to nisu nikakvi vip-ovci, nego ovce, treba da bude sram i stid...

I onda kažu nema narod para...

ne,

nego je narod ovca za šišanje, pa kome kako uspe :uredu:

Još jednom - Sergej - svaka čast :naklon:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

hmm...

poštujem ovo što je Sergej uradio, da me neko ne shvati pogrešno

ali nikako ne uspevam povezati ćirilične tastature, tiradu "budimo Hrvati a ne Srbi" i pomoć devojčici.

ne verujem da će oni na koje je mislio i tako ih sočno popljuvao uplatiti i jedan dinar, a to je valjda trebalo da bude poenta - da se uplati i pomogne.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

IDE NA OPERACIJU: Srbija skupila više od 500.000 dolara za Tijanino srce!

Kurir, 15:20, 02.04.2013.

Jutros je na računu u Komercijalnoj banci bilo 500.000 dolara tako da imamo neophodni depozit za uplatu bolnici. Suprug već priprema sve za predaju dokumentacije za vizu za Ameriku i nadamo se da ćemo uskoro krenuti na put, kaže Tijanina majka Jelena Ognjanović

Humanošću dobrih ljudi za novo srce male Tijane Ognjanović sakupljeno je pola miliona dolara koliko iznosi i neophodni depozit za bolnicu "Teksas čildren hospital" u Hjustonu. Posle apela našeg lista uplaćeno je 40.000 dolara što znači da će odmah posle uplate avansa bolnici i dobijanja vize za Sjedinjene američke države Tijana krenuti put Hjustona da stane u red za novo srce.

"Jutros je na računu u Komercijalnoj banci bilo 500.000 dolara tako da imamo neophodni depozit za uplatu bolnici. Suprug već priprema sve za predaju dokumentacije za vizu za Ameriku i nadamo se da ćemo uskoro krenuti na put", kaže za Kurir Tijanina majka Jelena Ognjanović i dodaje da je za samu operaciju potrebno još 210.000 dolara, dok će za oporavak posle operacije trebati još novca.

Svi koji žele da pomognu podržite našu akciju i uplatite sredstva na račune Komercijalne banke na ime Tijana Ognjanović, Roze Luksemburg 35, 11000 Beograd. Dinarski račun: 205-9011004816395-73. Devizni račun: SWIFT: KOBBRSBG; IBAN: RS35205903101860366239

----------------------------------------------------------

Srećan sam zbog male devojčice i malo popravljenog utiska o svetu oko mene, a bolje da ne napišem šta želim odgovornima u bolnici i lekaru nakon što uspešno završe operaciju. Nadam se da će mala Tijana imati dug, zdrav i srećan život, imala je dovoljno problema za dva života unapred.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Žao mi je deteta, žao mi je roditelja i jako mi je drago što su pare brzo sakupljeno.

Dug je put do bolnice....nadam se da će se sve završiti dobro.

Ne mogu da verujem da ni jedna bolnica u celoj Evropi nije spremna da obavi operaciju.

Strašna mi je pomisao da tako malo dete, može imati tako komplikovani zdravstveni problem.

Srećno od srca.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Avio kompanije odbile da voze Tijanu na operaciju

Ni jedna komercijalna avio kompanija nije pristala da preveze osmogodišnju Tijanu Ognjanović do Hjustona na transplantaciju srca, zbog velikog rizika.

Njeni roditelji sada traže specijalizovanu avio kompaniju koja bi je prevezla do Amerike.

Jovan Košutić, kardiolog u Institutu za majku i dete, koji Tijanu leči od 2007. godine kada je uspostavljena dijagnoza bolesti, rekao je da će se u narednih dan-dva znati kada će devojčica krenuti na lečenje u Ameriku i da se nadaju da će to biti do kraja nedelje.

"Tek treba da se organizuje prevoz sa nekom specijalizovanom kompanijom za prevoz složenih medicinskih slučajeva", rekao je Košutić.

On je objasnio da let kojim će Tijana biti prevezena u Hjuston mora da se organizuje pod posebnim uslovima i u njenoj pratnji biće i dva lekara iz Srbije.

Košutić je naglasio da je devojčica sada u stabilnom stanju, ali da je generalno gledano za nju let u Hjuston rizičan.

Kako su danas objavili beogradski mediji, u humanitarnoj akciji, u koju su se uključile mnogobrojne javne ličnosti, ali i građani, prikupljeno je dovoljno novca za lečenje osmogodišnje Tijane Ognjanović koja boluje od restriktivne kardiomiopatije i neophodna joj je hitna transplantacija srca.

autor: MP

izvor: Tanjug/Novi magazin

Uopšte ne mogu reći da sam iznenađen...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Čitam vesti gde piše da su roditelji pronašli avion koji će moći prevesti Tijanu do Amerike...

Nadam se da će biti sve u redu,

da će ovo dete stići do bolnice i lekara i

da će operacija biti uspešna...

Strašno je sve to sa kakvim se problemima suočavaju roditelji bolesne dece...

od nemanja novca, pa preko potrage za lekarima,

raznim bolnicama po svetu, sakupljanja pomoći

i na kraju i sama operacija...

a dete pri tome je svo vreme bolesno i svesni ste da je svaki trenutak dragocen...

a država ne čini ništa po tom pitanju :ljutko:

jel' smem ponovo da spomenem da je nedavno platila 1 000 000 dolara

za onog balvana Kovačevića :dry: tada je bilo novaca... i to koliko!!!

:ljutko:

Mnogo me ljute ove nepravde...

Tijani želim da sve prođe najbolje i da nam se vrati sa novim srcem i osmehom :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...