Idi na sadržaj

Koja vlast prva pada?


Koja vlast će prva da padne?  

6 glasova

  1. 1. Koja vlast će prva da padne?

    • Republička
      2
    • Beogradska
      2
    • Obe će izgurati do kraja mandata
      2


Preporučene poruke

Mislim da beogradska čvrsto stoji na svojim nogama i da tu neće lako doći do promene. Ako pada vlada, pada republička. I to samo zato što bi naprednjaci mogli poželeti da sami odlučuju, što bi se sad lako moglo dogoditi na talasu opštenarodnog oduševljenja borbom protiv korupcije, od koje ima samo glasa, a ni t od traga.

U tom slučaju bar više ne bismo gledali i slušali Dačića na mestu premijera, što je po meni dovoljan plus samo po sebi. Vučić, koliko god me nervirao pojavom, bar ima elokvenciju, a njegovi obožavaoci negde vide i tračak harizme.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

6114_2.jpg

Kada je Somborac nacrtao i objavio ovaj strip smejao sam se naravno ali nisam ozbiljno shvatio i očekivao ovo kao mogućnost, međutim... naprednjaci polako ovo najavljuju u medijima. Posle Bačke Palanke, desilo se isto u Beočinu - SPS je isključen iz vlasti a novi partneri SNS su DS i još neke stranke. Izgleda da će Gljivica da izvisi samo tako, verovatno kada obavi pregovore sa Prištinom, pa onda pa pa. SPS će kanda da prdne u čabar. A vlast u BG i dalje stoji.

:siroma:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...