Idi na sadržaj

Karamelina emisija i ostale slične boleštine


Preporučene poruke

Da su naši mediji na čelu sa televizijom otišli u falus je odavno jasno, ali mi nije jasno da jebena RRA, naša javnost i svi koji bi kao trebali nešto da reaguju opušteno dozvoljavaju emitovanje ''emisija'' na tv Pink i tv Prvoj u najmanju ruku bolesnog sadržaja. Mislio sam da su one indijske serije vrhunac sranja koje će se emitovatina našim televizijama ali su me Karamela i medijski virtuozi sa Prve definitivno razuverili. Koliko sam mogao da primetim, u ovim emisijama se emituju (iako je igrani program ali wtf to ne menja ništa) - pedofilija, incest, nekrofilija, prostitucija, fizičko nasilje, alkoholizam i narkomanija i sve moguće i nemoguće devijantosti kojih samo Karamela i ljudi sa Prve mogu da se dosete i režiraju onakvu ogavnost od programa. Danas sedim i šaltam kanale i naletim na neizbežnu, idiotsku Karamelinu emisiju gde lik onaniše pored nadgrobnog spomenika dok ga Karamela i ekipa snimaju i to sve u nekom popodnevnom terminu kada bilo koje dete može da gleda ove boleštije. Ostalih par emisija na koje sam naleteo nisu bile ništa manje inventivne, a ni ona lajt varijanta iste emisije na Prvoj nije ništa drugačija i uredno ide u sličnom terminu. Dakle, šta je sledeće? Eksplicitne scene nasilja, seksa i narkomanije umesto školskog programa? Bolesnici bolesni.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa nisu nas dzaba bombardovali onomad, samo izgleda nisu dovoljno..

Pa evo bombarduje nas Karamela fekalijama sa tv ekrana i da je samo Karamela...

Mislim da je taj program igrani.. Sto znaci da su likovi i dogadjaji izmisljeni sto ne znaci da je to i dalje jedno veliko i odvratno smece :)

Igrani, igrani, odmah sam napisao ali to ne menja stvari. A da tek kada ih je RRA obavezala (valjda) su naznačili da je sve režirano.

:govno:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

RRA se veoma dobro pokazala ne delu. :roll:

Samo da bacim akcenat na trajanje reklama.

Zaboravim koju emisiju gledam dok EPP traje.

Znam da ovo nije topic na zadatu temu.

Da, zaista se pitam šta je sledeće?

Šta, pratimo svetske trendove?

E, pa neće da može, barem ne u mojoj kući.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da nema publike za takav sadržaj, ne bi bilo ni sadržaja. Žalosno, ali istinito. Bio sam nekih dvadesetak dana u BiH i jednom prilikom posetio ujaka. Tamo emituju i "preljubnike" i onaj drugi "šou" kako god da se zove. U kući tajac, svi nemo prate događaje na ekranu. Pogledam i ja šta je toliko zanimljivo i imam šta da vidim, na tv-u neka svađa između majke i sina, sva "u duhu srpskog jezika" sa većinom opšteprihvaćenih psovki. Meni očigledno namešteno (tamo još uvek nije ništa pisalo o tome), ali ujaku, ujni i ostatku ekipe nije. Iščuđavaju se, komentarišu, pritajeno navijaju... htedoh objasniti prirodu igranog programa, ali sam odustao - ne bi vredelo.

Na delu je ojađivanje tv programa (kulture uopšte) svim raspoloživim sredstvima, a RRA mu tu dođe samo kao kontrola "kvaliteta" operacije. Kad tom sistematskom procesu dodaš populaciju koja jedva čeka da upije plasirani sadržaj, jasno ti je da je ovo tek početak.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Doktorska analiza :lol:

U poslednje vreme prijatelji mi zameraju što ne propuštam nijednu epizodu “Preljubnika” na TV Pink. To nije lepo sa njihove strane, jer niko ne ulazi dublje u razloge moje potrebe za tom serijom da bi stvarno razumeo taj novi mi fetiš i porok.

Sve je počelo slučajno, omiljena mi serija o Pablu Eskobaru, po Pinkovom redu vožnje ide iza Preljubnika, a s’ obzirom da Pink poštuje najavljeno vreme emitovanja kao što Velja Ilić poštuje obećanje da se više neće pojavljivati mortus pijan na TV-u, prinuđen sam da bar sat-dva pre serije džudžim uz tv prijemnik čekajući svog omiljenog narko bosa da se pojavi na ekranu.

I tako u iščekivanju serije o Pablu, drugara mu narko dilera i nemoćnih kolumbijskih državnika da mu stanu na put, mic po mic, prevara po prevara, tuča po tuča, navukoh se polako i na gledanje tog glumačkog polusveta u ulozi preljubničkog četvrtsveta, Preljubnika.

Za one koji nisu pratili, serijal “Preljubnici” se bavi detektivskom agencijom “Balkanske prevare” koja prati i hvata preljubnike, te ih isporučuje prevarenim partnerima uz dokazni materijal. Serijal izgleda kao rijaliti šou, a ja još uvek nisam skapirao da li je to zbog ideje da to stvarno bude tako, ili zbog amaterskog . . odnosno, kriminalnog diletantskog pristupa realizaciji serije.

Emisijom dominiraju sve lošiji, uglavnom jako ružni glumci, koji se smeju dok se tuku, malo histerično ciče, malo odmaraju u najnapetijim scenama, ne znaju kad da stanu sa lelekanjem, šmirnjem i foliranjem. Produkcija je za nijansu gora od one na Art kanalu, a posebnu bizarnost seriji daje neverovatna sreća detektivske ekipe koja se uvek nađe u pravom trenutku na pravom mestu da baš čuju, vide, uhvate i snime inkriminišuće materijale.

Međutim, u celom tom smeću od loše interpretacije, loše realizacije, loših navika, dobrog naroda postoji svetla tačka - Goran Stojičević poznatiji kao Karamela.

Karamela koji hrabro, bez ustručavanja vodi ekipu “detektiva” koji se kriju u žbunju, ispod stolova u restoranima i neprimetno postavljaju kamere u stanove, kancelarije, klonje, gaće preljubnika toliko precizno da se uvek glavni rasplet dešava u kadru istih, pa sve to tako snimljeno uz puno razumevanja i reči utehe prezentuje prevarenim partnerima.

Karamela koji je do sada rešio sve slučajeve iako su situacije neretko bile na ivici života i smrti.

Serijal obrađuje sve moguće varijante moralnog posrnuća u našem narodu.

Volim ga – vikao je muž svojoj ženi sa kojom ima dvoje dece, pri tom misleći na dečka sa kojim je u vezi već dve godine, koji ga inače tera da ostavi ženu i da se venča sa njime (ili tako nekako). U sledećoj epizodi isto to je vikala ćerka svojoj majci misleći na svog očuha kamiondžiju, koji posle nekoliko jebanja ne želi više da nastavlja vezu sa svojom pastorkom.

Ili na primer to isto kaže, sestra svojoj sestri, misleći na njenog muža. Koji ih inače obe vara sa frizerkom.

Serijom pljušte uvrede i šamari, čupanje za kosu, šaketanje i pesničenje, a hrabri momci iz obezbeđenja se ne libe da stanu svakom potencijalnom nasilju na put.

Naravno, nasilje, kada dođe do raspleta preljube je nešto kao Dinkić u svakoj vladi – obavezno prisutno.

Dakle, nasilje, poligamija, incesti, šaketanje, vređanje, vračanje, čajevi za sprečavanje prevare i ostale bizarnost svakog radnog dana na TV Pink u prajm tajmu u formi rijaliti šoua.

Poslastica za prave ljubitelje ogoljavanja suštine jednog licemernog društva.

Neko će reći da to kvari našu omladinu, raspiruje nasilje, prećutno to odobrava kao model ponašanja, međutim ja ne.

Ne.

Ovako samoizolovan, daleko od tih ljudi u realnom životu, koje sam nažalost često upoznavao, beskarajno sam srećan što se taj polusvet, što se mog života tiče, vratio tamo gde mu je mesto – na TV, u Pinkov prajmtajm.

Moj Poltrogajst je ponovo u kavezu.

I vodi ga Karamela. I to jako dobro.

I hvala mu.

Ovim putem predlažem da se u sledećoj rekonstrukciji vlade ministarstvo za socijalna pitanja i ministarstvo kulture spoje u jedno. Realno su usko povezani, da posle to državnog medijla Karamela postane ministar istog, a onda da snimanje polusveta skrivenim kamerama kako se biju, jebu i ubijaju da postane državna strategija za moralno i mentalno ozdravljenje nacije.

[TABLE="class: outer_border, width: 500, align: center"]

[TR]

[TD]Karamela-na-zadatku.jpg

Ova slika je dokaz da je snimanje Preljubnika izuzetno stresno, jer se na njoj jasno vidi da je Karamela, najverovatnije greškom pokušao da ušmrče malo kečapa.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Read more http://amitzdulniker.com/2013/03/17/karamelu-za-ministra-socijalnih-pitanja-i-kulture/

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...