Idi na sadržaj

Maca imenovan za v.d. direktora Pozorišta mladih


Preporučene poruke

Maca imenovan za v.d. direktora Pozorišta mladih

Upravni odbor Pozorišta mladih imenovao je sinoć glumca Dragana Marinkovića Macu za vršioca dužnosti upravnika te institucije.

Dosadašnji direktor Zoran Đerić podneo je ostavku. On kaže da je odluku o podnošenju ostavke doneo iz ličnih razloga, ali da je bilo i drugih povoda za ovakav potez, pre svega jer su okolnosti u kojima su kultura, grad i pozorište promenjene.

"Nisam želeo da ulazim u neke dalje sukobe i polemike niti u medijima, niti sa novim upravnim odborom, niti sa onima koji odlučuju u gradu, zato sam odlučio da se povučem iz toga da bih zaštitio i sebe i svoj integritet", kaže Đerić.

U novosadskoj javnosti inicijativa da Marinković bude upravnik Pozorišta mladih naišla je na niz osuda uz ocene da on ne zaslužuje da bude na toj funkciji.

Dragan Marinković Maca je diplomirao na Akademiji scenskih umetnosti u Sarajevu i iza sebe ima preko 50 teatarskih premijera, a poznat je kao voditelj serijala "Veliki brat" i "Farma" na televiziji Pink.

021

***

Ne znam šta kasti... ali ovakav lik i ovakva pojava da bude upravnik jednog pozorišta... katastrofa! užas!

pozoriste-1.jpg

samo jedan primer kakav je to lik...

ono češkanje, prostakluk i ostalo što je pokazao u raznim programima, ne vredi ni spominjati.... :bljak:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa dobro da je vulgaran definitivno jeste, no ja lično ne znam kakve on kompetencije ima da bi ga postavili na takvo mesto. Nemam pojma kakav je u svojoj struci i šta ga preporučuje za to mesto, a to što psuje, češka mooda u javnosti mi ne bi smetalo da je u pitanju neki lik koji iza sebe ima neke rezultate, određene kompetencije, itd. Jes' da sve to ne ide uz reč kultura, ali dobro. Tako da ja ne znam kako se on oći moje kotira u tom svetu pozorišta i kulture ali nešto ne bih rekao da je na nekom zavidnom mestu. :)

Ionako nam cela država funkcioniše po principu nije bitno šta znaš već koga znaš tako da možda mi vidimo i Ekrema Jevrića na čelu SNP-a ...jebo ti nas :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Neko ko je javna ličnost se pokazao kao vrlo prost i primitivan, opijao se, svađao i svašta radio....

Da li je dobar glumac ili ne, ne znam...

nisam ga gledala,

a u tom pozorištu sam odgledala većinu predstava sa repertoara i ima tamo mnogo zaslužnijih i boljih likova od njega :uredu:

Otkud on tamo?!?

To je ono što ja pitam?

Kakav je on to v.d. upravnik?!?

:bljak: i dalje....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ali to je Turk strašno.

Da se svako rukovodeće mesto bira po partijskoj osnovi, a ne kompetentnosti...

Očigledan primer je moja firma... svaki novopostavljeni direktor nema veze sa strukom i našim poslom...

dolaze na takva mesta samo zato što su članovi stranke koja je dobila tu firmu da vodi... pa tako i pozorište...

A sam lik i delo dotičnog novog v.d.-a Pozorišta mladih :bljak: je dovoljno da dokaže njegovu ''kompetentnost''... Zamisli sada, neki međunarodni festival pozorišta se dešava i on ide i predstavlja našu ustanovu... :wtf:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Marinkovića je na to mesto predložila Odbornička grupa „Svi za Novi Sad" SPO-a,

SPOa..? :krsti:

Ovog vuKa (i njegove sledbenike vukOvce) treba pod hitno baciti u bunar

i,

ako je već syeb'o crvnkapitzu

:neznam: spasiti bar baKicu.

ybt.. od budala nemož'se živi.

Ovo je najgluplji vic koji sam doSada cHula.

gLuplji čak i od onog s'kRaljem.. i s'otadžBinom :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ali to je Turk strašno.

Strašna nam država, strašan nam narod, ko nas jebe kad ćutimo i trpimo.

Da se svako rukovodeće mesto bira po partijskoj osnovi, a ne kompetentnosti...

Živela departizacija :lol: baš bih voleo da vidim likove koji su popušili priču o departizaciji države.

Očigledan primer je moja firma...

I moja i još ko zna koliko. Svaka koja nije u privatnom vlasništvu valjda. Ja sam na neki način oguglao na sva ta sranja jer niko više neće da se mnogo buni. Što znači da nam trenutno stanje stvari ne smeta, ili da smo postali plašljivi kao miševi, a biće da je ovo drugo. Dakle, država nam je strašna kao horor film, a i tog pussycata je stavio neko koga je ovaj narod izabrao, baš kao i pussylipsa i onu ženturaču što smatra da žena treba jednom u tri godine da ide kod ginekologa.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Odbio mesto predsednika zbog "šikaniranja" kojem je izložen:

Iako je danas Skupština Novog Sada trebalo da potvrdi izbor Dragana Marinkovića Mace na mesto direktora Pozorišta mladih, to se ipak neće desiti. Pisanim saopštenjem Marinković se obratio javnosti i poručio "Ne želim dа budem direktor Pozorištа mlаdih".

"Obаveštаvаm odbornike Skupštine grаdа Novog Sаdа i onаj deo jаvnosti kojem je do mog mišljenjа stаlo, dа se nаkon svegа što je o meni izrečeno u poslednjih nekoliko dаnа ne mogu prihvаtiti dužnosti vd direktorа Pozorištа mlаdih u Novom Sаdu." Cela vest

:roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...