Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Hmmm.... :cesces:

Možda bi bilo bolje da sam temu nazvao boja dlaka, pošto me ne zanima samo skalp. No...

hwamlcom1329167777454.jpg

Videvši ovu fotku navrlo mi par pitanja u glavu, pa reko, ako ih ne postavim, odgovore neću saznati. Tako da bi voleo da mi kolegice, a možda i po koji kolega, ako spada u ciljnu grupu, odgovore na par pitanja:

1. Farbaš li se ili farbaju li te? Koliko često?

2. Šta je razlog farbanju? Neću da mi se vide sede, ekspresija raspoloženja, on me takvu želi,...

3. Kada si poslednji put nosila svoju prirodnu boju, ne samo izrasli koren na razdeljku?

4. Usklađuješ li boju svud po telu?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kao mladja i ludja sam se farb'o na redovitoj bazi, ali se ne farbam preko 5 godina. Dugo sam bila plavusa, od tamno plave do pepeljasto sive, pa onda tamno smedja boja, zatim crvena i nesto kratko crna. A da, i dzins plava :smeh: Htela sam da budem pepeljasto siva i onda me je ofarbala devojka mog strica koja radi kao frizer (ne znam zasto i kako i zasto joj jos uvek nisu cetke polomljene na pola). Pomesala je dve farbe, plavu u crnu, pa je roknula pola-pola odnos. Uzas na sta sam licila. Nemam nijednu sliku u ovom kompu, ako je iskopam negde, obavezno cu okaciti. Posle tog eksperimenta sam se osisala jer nisam nikako mogla da izvucem tu boju a nisam htela da se blansiram. Im'o sam kosu do dupeta :(

Kao sto rekoh, godinama se ne farbam. Volim moju prirodnu boju. Leti je plava, izvuce je sunce, a zimi je smedja. A ako je ne perem, moze bit' i crna :smeh: Odmaram kosu, necu da se farbam. Mada, videla sam neke dobre kolor sampone, mozda se na to odlucim.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hahahahahahhaahahahh najjace cetvrto pitanje. Adrijane imas pivo od mene :naklon:

Dakle ajmo redom

1.Farbam druge, da me drugi ne bi farbali. Ne volim farbe, a ni njihove mirise.

2.Ili vodish ili pratish, uvek izaberem prvo to je uglavnom razlog farbanja :kez:.

3.Svaki dan priroda je sa mnom :smeh:.

4.Haha sve je sinhronizovano.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Do poslednjeg trenutka sam odolevala farbanju, tj. do pojave sedih. Volim prirodan izgled, pa sam birala sto priblizniju nijansu farbe, (osim kad sam zalutala medj crvenokose :hmm: )...inace sam tamno smedja, cokoladna, ali je misterija sto me cesto opisu kao plav'Sicu ...ebemliga, zbog svetlih ociju, ili sto pigmenti poluDe zbog sunca. :narcisa: Poslednji put sam se kanirala ...i planiram da nastavim. Farbam svaku - koja sme da mi da boju u ruke ...najhrabrija je Irena :lol: Na poslednje pitanje ponavljam prvi odgovor - 'teram se na prirodno' ...i ne bih ja tu nista dirO .......msm, mhm,tako nekako i tako to :lazygirl:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam crnk(ic)a :treptrep: prirodna, zanosna :narcisa: (zanosim.. u levo)

1. Farbaš li se ili... farbaju li te? Koliko često?

Ne farbam se ili... ne farbaju li me! ... nikaD!

2. Šta je razlog farbanju? Neću da mi se vide sede, ekspresija raspoloženja, on me takvu želi,...

ALO bE! Ne farbam se!!:aaa: Razlog: NemaN sede!! :aaa: (lažem, imam :stid2: tri)

3. Kada si poslednji put nosila svoju prirodnu boju, ne samo izrasli koren na razdeljku?

GospodI BožI!!! :nadrndanko: NEEEEEE FAAAAAAARBAAAAM SEEEEEEEEEE!!!! :blabla:

4. Usklađuješ li boju svud po telu?

ePa :kalas: AdriJan (36680285.gif) etoti

Crna mi je kosica, crne trePushke, crne obrvice, crne shishke ispod mishke, crne stidljiwe..kh khmm dwaChice,

crni su mi bRčići, crna brad(uljin)a

crne malje na grud'ma fc70f63b.gif na pleć'ma i leĐ'ma

PLUS :zakletva:

snopovi crnih dlaka mi vire na sve strane, iz nosa, ushesa, oko poopka, a bogMe ima poNeka i okoLo shhoo :hahaha: shoobee doo

5. ŠiŠash li se? Ko te ShiŠa? Ideš li kod fLizera?

JocK! Niko me ne sHiŠa! :placko: n'idem nikada kod fLizera :neznam: neimam para (lažem, :stid2: bila sam pre dve-tri godine)

jaka mi dlaka.. nema tiH makaza koje bi (mi) je poSekle

a s'druge strane, bash i volEm tako majmunski prirodno da uRastem u netaknutu dlaQ!

6. Da li su ti svuda ravne/koVrdŽave dlake ... ili su ti negde ravne a negde koFrdŽave? Gde su ti kovrdŽave?
:ggg::ggg::ggg:
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

1.

:uredu: Varba me Dr.Aga. Moja frizerka - narafski.

Učestalost - kvartalna.

2. Priorodna - naturalna bojiCa je crna, i niko mi ne veruje.

Tačnije, nije mi verovao da se farbam.

Onda... Sticajem čUdnih okolnosti

pojavile su se sede, koje mi ne smetaju.

Ono, što mi smeta je nedostatak sklada, jednostavnosti.

TakoC, da sam čokoladna.

Moja glava - moja ''stvar''.

3. Pre tri meseca.

4. Usklađujem skLad.

Boju - nema potrebe zato što :pst: ne postoje.

Jednostavno(st) , zar ne? :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

1. Moju grivu ne dam nikom u ruke, farbam se sama..otprilike tri puta godisnje..

2. Pocela sam da se farbam kasno, pre par godinica..i to u najpriblizniju boju mojoj, cisto sjaja radi..

3. Kao sto rekoh, boja je identicna mojoj prirodnoj, mada sam pre mesec dana uradila mali eksperiment..a to je ombre..za one koji ne znaju, izgleda ovako..gore moja prirodna boja, a dole med..

18052012161.jpg

4. Uskladjena sam i gore i dole..nadjoh po jednu sedu i tamo i amo..:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

1. Farbaš li se ili farbaju li te? Koliko često?

2. Šta je razlog farbanju? Neću da mi se vide sede, ekspresija raspoloženja, on me takvu želi,...

3. Kada si poslednji put nosila svoju prirodnu boju, ne samo izrasli koren na razdeljku?

4. Usklađuješ li boju svud po telu?

1.Farbam se sama jer volim da eksperimentisem.

Mesecno,nekad prodje i vise ,zavisi.

Trenutno sam u fazonu boje cokolade.

2.A ne:jok:ON zeli moju prirodnu kosu,al ja to radim zato sto se meni svidja.

Razlozi :huh: ima i sedih,a ima i toga sto volim promene.

3.Prirodna boja je bila davno pre.....skoro 30 godina.

4.Ja sam neuskaladjena zenska:astasad:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne farbam se, sem za NG, neku priliku i sl... imam par sedih napred (baš su tu odabrale da zabele...) al' ne jedim se zbog toga...

Volim moju kosu, volim što sam crnokosa i ne bih je menjala za bilo koje nijanse....

P.S. Jedared sam pokušala biti plavuša... ostalo je samo na pokušaju i ništa više... :hmm: ispala sam tako šarena da sama sebe nisam poznala u ogledalu :lol: i od onda ne menjam boju kose, zadovoljna sam :)

iiii... :sapat: svud po telu imam istu nijansu... prirodno crnu ;)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

1. Farbaš li se ili farbaju li te? Koliko često?

2. Šta je razlog farbanju? Neću da mi se vide sede, ekspresija raspoloženja, on me takvu želi,...

3. Kada si poslednji put nosila svoju prirodnu boju, ne samo izrasli koren na razdeljku?

4. Usklađuješ li boju svud po telu?

1.Ne farbam se jer imam 15 godina,ali kad se pojave sede farbacu se sama

2.Razlog je da se prikriju sede,naravno

Na ova druga 2 pitanja ne mogu da odovorim

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...