Idi na sadržaj

Koga ste upoznali sa ovog foruma?


Preporučene poruke

  • Odgovori 126
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Kao sto rekoh pre petnaestak dana...

Nisam mog'o da posetim Indiju, pardon Inđiju, a da ne upoznam kolegu Nea. Sat se pretvorio u četir' sata u tren oka. Utisak... genijalac kakvog znamo, nema se tu šta dodati ili oduzeti.

Napokon, zvanično - Apolodor :jupi:

:uzbud:

E, pa lepo...

Prvo sam putovala dole na jug i upoznala Malenu :srce:

Potom sam upoznala Morfa :kiss:

Onda moje dve ljubilice :ljubac: Maru i :ljubac: Slavka:

Onda sam jedne lepe jesenje večeri upoznala Lenju :kiss: (joj, što volem kad je cmoknem, a ona :bljak: napravi ;) ) i Mraka :kiss:

Onda smo organizovali grupni odlazak u Bg, pa sam upoznala i Aikičicu :kiss: i družila se sa Morfom i Malenom :uzbud: eee... to je bio doživljaj...

Ima još par forumaša koje planiram da u skorije vreme vidim i uživo... i nadam se da ću to i ostvariti :uzbud:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Prvo, Morpha. Moje "gubljenje nevinosti" sa forumaskim upoznavanjima kad sam, izmedju ostalog, upoznala i njega. Opustio se posle treceg vinjaka, al' ja tada vec nisam bila u tom drustvu. Nego, imamo mi i sliku jednu, cenim :kez:

Next je bio Valter. Opisah vec da me je na prepad izvukao iz kreveta jedno jutro (a spavala sam citava 3 sata) i da smo se nasli u kaficu kod mog stana. Sedeli smo i pricali, pricali, pricali 4 sata i nastavili bismo da nisam morala da palim na faks. Jedini koga sam sa foruma videla vise od jednog puta :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...