Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 769
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

:streber: ...da sam danas diplomirala ocjenom 9 i stekla zvanje diplomiranog profesora razredne nastave

Postala sam tetkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Evo gotovo.... Malo sečenja, malo šmirglanja, malo kucanja, malo zavrtanja šrafova, malo šivenja i gotovo! Kutak knjige u vrtiću.    Tokom rada setila sam se kako bi moj tata (stolar po profesiji,

Zakačene slike

Ajd' sada, necu da se hvalim za ta tri dana sto sam im zadavala domaci :plaz::kiss: nego cu da sa hvalim sa necim meni lepsim, drazim, milijim...

Da.. imam kumu to svi znate.. za medalju!!! Ali sto imam i kuma uz kumu pa to ja mislim samo ja imam. Jeste, mislio je on na nas obe ali sad cu da se hvalim sta je za mene uradio. Dakle, kupio mi je mladi sir koji obozavam (kuma je dobila rolovani :kez: ); kupio mi je jabuke jer zna da ujutru jedem samo voce; pravio je pileci kotlic sa rezaaaancima.. sto ja obozavam (voli ga i on al' naglasio je "po kuminoj zelji". Sta jos? :ces: Daaaa... redovno je donosio orahovacu :ggg: ... nije dozvolio da bude praznog hoda. :hahaha: Jednom recju kako kuma tako i kumasin ucinili su da mi i ovaj vikend kao i proslonedeljni praznici ostanu bas bas u lepom secanju. Ne znam samo kako im nisam smetala.. znate ono "13 prase" :roll: ... istrpeli su me. :lol:

Volim ih jako i zelim da se hvalim sa njima i pohvalim ih sto su tako divni prema meni! :naklon:

Izmenjeno od strane člana Evilka
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ajd' sada..... i zelim da se hvalim sa njima i pohvalim ih sto su tako divni prema meni! :naklon:

Sve sam mu uredno pročitala i samo je nabacio osmeh "br 3"!!

Sad si tek nagrabusila...tek sad će da ti ugađa ( :guza: )

"A tek kad joj zavarim onu dasku za peglanje što je pokrljala...za to će morati i da se zahvali!!"-ovo je bio citat.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sve sam mu uredno pročitala i samo je nabacio osmeh "br 3"!!

Sad si tek nagrabusila...tek sad će da ti ugađa ( :guza: )

"A tek kad joj zavarim onu dasku za peglanje što je pokrljala...za to će morati i da se zahvali!!"-ovo je bio citat.

Niko mi ne rece da daska za peglanje sluzi samo za peglanje. :ggg:

Nego, ne znam kako on to misli da se ja zahvalim?! :ces:

I danas cu da pohvalim slucajnog prolaznika koji mi se obratio recima:

"Gospodjo, nesto ce vam ispasti iz zadnjeg dzepa."

Ja za dzep kad ono 'iljadarka... Nemam pojma otkud ona tu. :ces: Mislim, pohvala za gradjanina koji me obavestio o slucaju zadnjeg dzepa a i ulepos'o mi dan, ni sam ne zna koliko. :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ono od čega bežiš, stigne te pre, ili kasnije.

Pregledala sam, i izbodovala testove iz matematike za učenike III razreda.

Još jedna prosvetna radnica mi uletela u život.

Pa mslm stvarno :roll:

:lol:

(vadi je to što je izZemuna :kez: )

Jeste, i lokacija je, baš ta lokacija, meni bitna.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...