Idi na sadržaj

Pitam te, pitam...


Preporučene poruke

  • Odgovori 5,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Smuce, Orionke, Vece, Goge, Duge... pa onda jedna tebi, jedna meni... koga bi hipnotisali, pa mu radili šta vam je volja? :kez:

Jedno crno vino, za početak Omiljeno alkoholno piće? :)

Uh... moji košmari su nesvakidašnji...   Subotu na nedelju noć sam sanjala kako sam ostavljena u sred Beča u galeriji, jer sam se zadržavala ispred svake slike... i moj saputnik nije imao strpljenja,

To je kao da si me pitala sa koliko sam zena bio do sada ... ja o takvim stvarima jednostavno ne zelim da govorim jer svaka knjiga za mene je jedno novo iskustvo, novi prozor u svet, nova ljubav. Znaci, odgovor je izmedju 10 i 160 (citat iz pozorisne predstave Radovan III) sto opet i nije tako mnogo :smeh:...

Kojim sredstvima poliras pribor za jelo?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

El.ovca - Jesam

Smuci: Mat sa visokim sjajem. (To bi značilo da mat nameštaj negujem sredstvom za visoki sjaj, ostaje mat a opet se po malo sjaji)

Pitanje: Da li TV aparat ukrašavate heklanom šustiklom? :kez:

Pa ne uvek...ali najčešće! Imate vi žene neki samouništavajući gen u sebo po tom pitanju...(sad na Tari bio sa tri koleginice i pričamo nešto i sve tri razočarane u svoje brakove i muževe...)

Da li je tada ženi bolje da je svesna gde je pogrešila ili da nije svesna?

Da sam ti bila četvrta koleginica bila bih jedna od četiri koja razmišlja drugačije. Međutim, mene zanima ovo što sam boldovala.

Žena može da pogreši u dve stvari:

1. Da je ona bila loša (u bilo kom smislu, i uzrok razvodu)

2. Da je on bio loš ali je kasno reagovala, pa samim tim snosi odgovornost prema sebi.

P.S. "Samouništavajući gen" nije odraz slabog karaktera već majčinske odgovornosti. Nekada se zbog dece isplati trpeti mamlaz osim ako nije monstrum. Pametna žena će "trpeti" prvog, do nekle.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Danas kuvam povrćnu čorbu sa tri komada pilećih leđa i jednim batakom. Povrće i voće.

Šta mislite o Paolu Koelju? (ako sam mu potrefila ime)

Zašto se smatra manjkavošću ako pisac ostane dosledan svom stilu? Zar to nije osobina svakog velikog pisca. Zar je Dostojevski u svakom romanu menjao stil, zatim Igo, Cvajg, Čehov, Turgenjev, Tolstoj, Kiš, Selimović... ) Heseu zameram jedino što nije napisao makar još toliko knjiga.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

mislim da je dosada i da je za (m)lake, umišljene da su pametne mase .IZVINJAVAM SE AKO SAM NEKOG UVREDILA.NENAMERNO JE!

G3 nije u tome bila poenta. Drugo je raditi književnu analizu dela, drugo je izneti mišljenje nakon pročitanih:lol:

misliš da danas ujedam...meni se čini da da:lol:

Izmenjeno od strane člana elektricna ovca
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...