Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Imam prodavnicu "na uglu" i tu kupujem one svakodnevne sitne stvarčice koje zaboravim u "supermarketu" u centru. Pod navodnicima jer se taj skvrčeni objekat (komada 2) teško može svrstati u bilo šta "super", pa bio to i market. Tamo nabavljam sve one potrebštine koje duže stoje i troše se na duži period. U centru su mi i mesara i pekara, tako da odem tamo i obavim all-in-one kupovinu svakih par dana. Prodavnica je tu tek da popuni rupe koje se neočekivano pojave - u njoj je sve skuplje.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Komsijska prodavnica na uglu, Maxi na 300 metara, veliki hiper market na kilometar i po i pijaca na 3 km.

Pa ondaK kombinujem.

Komsija radi uvek (od 6 do 23h) i nedeljom i na Bozic i na Uskrs i 1. januara i radnjica mu je "puna kao oko" pa osim hleba, mleka i jogurta za "nedajboze' ima sve.

Ipak...pijacu najvise volim...tamo idem i uzivam u sarenisu ponude i ljudima koji rade za tezgama!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mala prodavnica u sledećoj zgradi, radi do 22.00 (leti do 23.00 ) i nedeljom i primaju platnu karticu :lol:

Pekabeta isto tako.. u drugom pravcu ...:lol: no zamerka im je što nemaju moje cigarete.

Pijaca na 300 metara od mene i do nje još 5-6 manjih prodavnica pa kud god krenem kupovina je moguća.

Najčešće kupujem u prvoj. Nekako su mi prešli u naviku i prodavačice su sjajne, uvek nasmejane i raspoložene za šalu.

Pijaca je mesto gde muški kupuje. On tu ima svoja mesta i svoje prodavce...htedoh reći prodavačice :fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

E pa snadjoh se kao i konacno :lol: u mom novom/starom kraju.

Bas kad sam dosla otvorila se Idea na uglu i tu se snadbevam "za goste" :lol: a ponekad nesto i za mene uzmem. :kez:

Pijaca mi je jako blizu i tamo kupujem sve sto mi treba... vec imam moje "ljude" tako da je brzo obavim.

Do pijace imam miliJon pekara pa tu kupujem hleb koji volem i (kao) smem da jedem.

Sve u svemu, komsiluk mi je opskrbljen sa mestima za kupovinu tako da nemam potrebu za super-hiper-giga marketima.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hiper marketi su naši dva puta mesečno.

Roda, Tempo ili Metro.

Pre odlaska je obavezno pravljenje spiska namirnica, koje kupujemo.

Pijaca je rezervisana za muški deo porodice.

U prodavnicu ''na uglu'' skoknemo po 'leba i mleka, na svaki treći dan u proseku.

Ne oskudevamo, kao što se i ne razbacujemo previše.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

subotom na pijaci osnovne stvari:sir,jaja,ribu,nesto od povrca

hipermarketi jednom mesecno: ulje,secer,kafa,brasno,meso,stvari za pranje i tako to sto cini mesecnu zalihu

Roda jednom nedeljno,uglavnom suhomesnato i povrce koje je cesto jeftinije nego na pijaci

a u maloj radnji na cosku leba i mleko i sitnice i sve to na upisivanje u svesku,i taj racun izmirim onog dana kad stigne kinta.Trudim se da ne preterujem s kupovinom u njoj jer je papreno skupa,al jebiga ga,kad nestane kinte onda pazarim...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Vikendom obavljamo veliku nabavku u nekom od super marketa, kako kad, gde nam se svidi trenutno... i tada nabavljamo stvari za kuću za duži vremenski period, a imam Rodić koji radi 24h u komšiluku i tamo svakodnevno kupujemo hleb, jogurt i sl.

A zeleniši... to prepuštam mužu, on je taj koji odlazi na pijacu, firma mu je blizu, pa u povratku dođe natovaren raznoraznim zeljem, jer je to kod nas glavna hrana :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...