Idi na sadržaj

Ваша следећа дестинација


Preporučene poruke

Sutra odoh u Bingulu :hhh:

Malo selo u Sremu...koleginica dala otkaz, tamo kupila kućerak i otišla da živi sa porodicom.

Idem da joj odnesem poklon koji smo joj kupili kao uspomenu na nas. 

Eto meni sutra pohoda kroz Frušku goru stazama i bogazama :roll:

Ako me nema..onda me mrak pojeo u šumama :hhh:

 

 

 

ne brini se, pitomo mesto. inace to mi je plan B. plan A je i dalje ostala remeta...velika :trep:  

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 79
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

U ponedeljak veče, jal utorak jutrom, idem do Nove Gorice, a od srede do nedelje smo u Misurina - Auronzo. Dugo sam se lomio da li da idem ili ne. Sto razloga za i nekoliko protiv, pa napokon danas pr

Ljubljana...od 9. do 11.4.  To je meni moje pisanije "zaradilo"...

Samo da se javim, ako se ko brinuo, da sam stigao u Goricu. Pijem vrhunski "šampanjac" uz tatarski biftek. I tako... Zorom se kreće dalje. :liza:

  • 4 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 1 mesec kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Novi Sad...ko bi rekao...evo vec 6-7 godina idem idem kumu na slavu...i nikoga da vidim od forumasa... osim slucajno jednu personu na Futoskoj...inace sutra od 14 do 18 sam fraj i malo cu svrljati po NS...a od 15-15.30 pijem kafu i rakijicu na futoskoj pijaci na onom standu...i dijelim autograme...pa ko voli nek izvoli... :laugh: :laugh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Zvaničan izveštaj je da ima malo "čistih" švedjanki.

Mešavina kultura je velika, ali im to samo daje na šarmu.

Vrlo su slobodne i komunikativne. U švedskom jeziku se "Vi" govori samo kralju, tako da smo se "tikali"  :roll:

Izlaze petkom sa muževima, a subotom bez muževima!  :laugh: Vole da popiju i da pogledaju, Vole da šaraju.....  :roll: mislim po vrstama pića.

 

Ipak...naše su najlepše. Mislim...ne tamo, nego ovde! :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

U ponedeljak veče, jal utorak jutrom, idem do Nove Gorice, a od srede do nedelje smo u Misurina - Auronzo. Dugo sam se lomio da li da idem ili ne. Sto razloga za i nekoliko protiv, pa napokon danas prelomih.

 

Ovako sa slike, skijalište mi ne obećava. Posebno posle onih francuskih stotinama kilometara dugih staza na tri hiljade metara. Verovatno bi bilo bolje skijanje i u komšiluku, u pedesetak kilometara udaljenoj Kortini di Ampeco. No, ako je Slovencima dobro, ko sam ja da se žalim!?  :nistapito:

 

Staze možda i nisu najbolje, ali je zato društvo odabrano!!!  :kolce:

 

28i88px.jpg

 

2cnxva0.jpg

 

Доломити хир ај кам!!!    :lazy:

 

P.S.

 

Pošto svi akteri putešestvija nisu bili na vreme upoznati sa mojim planovima (željama) da što pre krenemo, polazak je odložen za utorak oko 13 h-ova. :dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Adrian baš zna da uživa!  :uredu:

 

Nego da podelim sa vama jedno vidjenje Kopenhagena...

 

Kopenhagen je grad biciklista, najpoznatiji u svetu! 

Taj podatak pred putovanje mi je bio baš romantičan. 

Ali ne lezi vraže!  :blink:

 

Od te "romantike" samo što ne izgibosmo! Nenaviknut turista lako može da završi u urgentnom centru, a o količini psovki koji pokupi (sreća pa ne razumesmo danski jezik) da i ne govorim!

O čemu se radi zapravo. Moja asocijacija na "grad biciklista" je bila misao o puno finih ljudi koji se rekreativno vozikaju okolo bez obzira na vremenske uslove.

Ovo za vremenske uslove je tačno, ali ovo za "vozikanje"...ajme meni.

Da se gradjani Kopenhagena na uvrede, ali oni voze kao besni! Više smo bili ugroženi od njih nego od drugog saobraćaja! 

Naime...uz svaki kolovoz nalazi se i biciklistička staza, a uz nju pešačka. A iste boje, a jedna uz drugu. Samo malo nepažnje i eto vas na putu gomile biciklista koji jure i očas posla može neki da naleti na vas. Morali smo decu paziti kao oči u glavi.

Priliko jednog parkiranja kombija u manevrisanju u rikverc, nesvesno zahvatih stazu. Dobih gomilu psovki (pretpostavljam da su mi to GOVORILI) od svih onih kojima sam presekao stazu i morali su da me obidju. A kada sam izlazio iz kombija zamalo ne pokupih trojicu odjednom!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...