Idi na sadržaj

Bivsi, proslost ili sadasnjost?


Preporučene poruke

Razlog raskida-prevara(on je bio prevarant,naravno). :roll:

Posle odredjenog vremena,zapoceo je svoje kajanje i moljakanje za pomirenje.:roll:

Popustila sam(glupaca!)

I pocela da zivim sa strahom da ce to ponovo uraditi. :roll:

Kad mi nije biJo u vidokrugu,nisam spavala,nisam jela,nisam ucila.Pocela sam da grickam nokte od nervoze.(falja bogu,to danas vise ne radim) :roll:

I to je trajalo dva meseca.(previse sam vremena bacila na to)

I onda sam shvatila(doslo mi do malog mozga)da se odavno izgubila sva strast i lepota.Nestalo je poverenja i onih lepih reci.

I nisam htela da dozivim onu situaciju - "Ako me jednom prevariš,ti si kriv.Ako me drugi put prevariš,kriv sam sam."Da se to desilo,bilo bi mrtvih. :roll: A u stvari,kad se sad zapitam,ko mi garantuje da se nije opet desilo. :lol:

Rastali se na ruzan nacin(naravno,on je ispao boze moj povredjen,verovatno zato sto me on prvi nije sutnuo,vec ja njega) :lol:

Ne setim ga se uopste.Evo,do sad.I sad mi neke stvari dodju smesne. :lol: Fala bogu,pa nismo vise iz istog grada. :lol: pa ne moram da mu kazem ni ono "zdravo",niti moram naglo da okrecem glavu na drugu stranu kad naidje.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:dry:

Ne valja ni haljinu krpiti, a kamoli ljubav... reče jednom M. Selimović i sasvim je u pravu...

Ne vredi se vraćati, nema razloga za to... boli, pa prestane, ako je druga strana napravila prekid. A ako ste to sami uradili, verovatno znate zašto ste to uradili i imali ste valjani razlog...

Ne valja podgrevanje, glumatanje i sav trud... jer ono što je jedared urađeno ostaje... i tako je... povratak je samo jedan mali korak unapred posle desetine unatrag koji su usledili nakon raskida... i da, oprostiti se može, bar bi trebalo da je tako... ali zaboraviti učinjeno, rečeno :jok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Svi bivši su došli do ivice na kojoj su morali i da ostanu.

Ostali su bivši u ljubavi ali prijatelji i dan danas. Uspevala sam da se zaustavim u pravom trenutku i da ne dozvolim da ljubav pređe u mržnju. Samo jednom sam pokušala "drugi put" ali to više nije bio to. Naravno to nije bio razlog da ne ostanemo prijatelji.

Volim da se nasmejem kada sretnem neku bivšu ljubav, umesto da okrenem glavu.

Možda sam imala sreće...možda sam umela pametno da izaberem ili su mi srce i pamet menjali mesto u pravom trenutku. Sve u svemu ništa ružno ni o jednoj bivšoj ljubavi.

Za svaku moju bivšu ljubav uglavnom znam gde je, znam šta radi i znam s kim radi to što radi :fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 4 meseci kasnije...

Nije prvi put da mi neka ljubav iz prošlosti.. stane na put.

Evo mi nedavno stade i Dejan.

To je jedan, u prošlosti izuzetno lepi dečak (u sadašnjosti.. ne baš lepi chicha :lol: liči na taDića a i isto su godište)

e.. on mi je godinu dana zabavljanja ('76/'77) finiširao stomačnom nervozom, tako da sam naših zadnjih par meseci krunisala takvim obilatim i čestim povraćanjima.. da je mama pomislila da sam trudna.:stid2:

Nisam bila trudna.. a i da jesam, on bi dobio isti šut, jer su u njegovom slučaju manijakalna ljubomora kao i abnormalna poseS dovedene do zaslepljujućeg "sYaya".

Nedavno se slučajno sretosmo, zamenismo telefone i.. par puta se namerno videsmo.

Nemam problem, pričamo o svemu... hodamo polako

smejemo se

i gle čuda... ne povraćam više. :hahaha:

Zanimljiv mi je, interesantan skroz, duhovit, pametan vrlo.. sazreo lepo... sve je to ok

ali :neznam: ne (o)sećam se da sam ga ikada volela

i to ne malo.

Šta ti E život.

Izmenjeno od strane člana Glisha
nije ćuda nego Č- čuda
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...