Idi na sadržaj

Prvi glas Srbije


Preporučene poruke

  • Odgovori 186
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Više nemam favorita, a ni manje. Ko god da ode, imaće publicitet, možda i veći od samog pobednika. Svi su se već jasno izdefinisali. Žao mi je, kada ih vidim, kako strepe, trepere dok Andrija Mil

Ne da su eliminacije bile po kratkom postupku, nego su ih prikazali brzinom svetlosti. Treba i zaraditi koju crkavicu od telefonskih poziva. Ono što mi se svidelo jeste insistiranje na timskog rad

Slažem se sa tobom Gogo, sinoć je trebala Darija da propadne... Ono je bilo sve samo ne pevanje. I na kraju će da pobedi onaj za koga najviše glasaju tj onaj ko nema pojma... ja još uvek mislim da

Sad si me duboko razočar'o!!

Pa kako se nisi na neko žeMsko zalepio, nego baš na njega?!??! C..c...c..c.c....

Tuzna je i duga je to prica kojoj se kraj ne nazire.

Da krenem ispocetka.:)

Ne gledam ovu popularnu emisiju pa nisam najbolje upucen iz sasvim objektivnih razloga.

Naime , televizor mi je nesto u kvaru ( zna ELA ) a sto sam i napisao u

jednom od svojih legendarnih postova.:kez:

Ali to nije obican kvar.

TeVe prebacuje programe sam od sebe tako da u tom prvom krugu na trenutak samo

cuh poznatu pesmu Majkla Dzeksona kojeg mnogo cenim i postivam ( kao pevaca :uredu: )

Jedva sam cekao da Teve okrene jos jedan krug ali tada videh na trenutak samo da to nije Majkl.

Tek u tom trecem TeVeeovom samošaltanju shvatim da je to Filip koji peva Majklovu pesmu kao Majkl

i istog trena on postade moj prvi favorit.:uredu:

A sta , ima i zenskih ?

Moracu opraviti televizor.:)

Svaka cas', kolega Ranceru :vez: Prepoznali Ste glas...mocan glas, prepoznali Ste kvalitet...koji ce da se dokaze u danima koji predstoje. Niste se zamajavali iznudjenim izjavama, feminiziranim stajlingom, neatraktiunim zanimanjem, vec ste samo uzivali u pesmi i pevacu. RispekT :treptrep: :nepristrasni fan: :kez:

Hvala , hvala , sto si prepoznala da sam prepoznao.

Prvo glas ondaK sve ostalo.

To je ta spoznaja.:kez:

:ajme:

Znači, nek' sledeći ispadne on ili romantićni Tozovac, i u redu je. :lazygirl:

Sta , peva i Tozovac!

Zezash ? :kez:

Izmenjeno od strane člana bigrancer
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moj favorit Nevena, ostala :)

Darija je jos prosli put trebala ispasti, a ovo pevanje Brenine pesme...ne mogu da verujem da im stvarno biraju takve pesme.

Moji decaci navijaju za Terziju a moram priznati da se i meni svidelo pevanje Vladine pesme. Otpevao je onako, u svom fazonu :uredu:

Sledeci bi mogao ispasti onaj Davor ili kako se vec zove, sto je pevao Tozovca onomad.

eh bre,bre....

Nevena je slatkish,vidim da momci navaljuju

Darija svojim glasom moze da oduva svaku od njih....a izvodjenje Brenine pesme mi je bilo hiljadu puta bolje nego u orginalnoj verziji...i bilo mi je super sto ju je otpevala na svoj nacin,dajuci joj drugu energiju

taj mali Terzija....devojcice ga izglasavaju inace mi je smor ko onaj Bojan Marovic...taj ne moze bas sve da otpeva,nema ni tu boju,ni volumen

onaj mali je super otpevao Majkla Dzeksona...klinac super peva al nesto ne znam da li bih bas volela da pobedi..nesto mi je sav trt-mrt..ni sarma,ni harizme...

davor...da leti ,naravno!

Aleksandra mi je okej...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sta da radim, kada mi se mala Nevena svidela jos na prvo pevanje...

Ima nesto interesantno na toj devojci, a cinjenica je da ume da peva.

Darija mi se svidela samo dok je pevala pesme na engleskom,

a da li je otpevala bolje od Brene nemam pojma,

jer nikad nisam cula njeno izvodjenje te pesme :jok:

I dalje mi je favorit Nevena i Terzija (moram zbog dece)

a Tozovac bi mogao da se pakuje...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ode nam "miljenik" :( Toliko sam se najedila da nisam oka sklopila :fijuk:

Nevena je sinoć zaista bila sjajna. Mnogo bolja od mog favorita Aleksandre.

Igor? Harisova pesma nikako nije išla uz njega. Nije to stil muzike koji mu leži. Mislim da je bio oštećen izborom te pesme.

Davor? Meni se sviđa kako peva, pod uslovom da ne igra na sceni. Nekako mi je nezgrapan u svakoj koreografiji. :lol:

Aleksandra me dobila Severinom pesmom 10000%, mada joj Lady Gaga, kao ni Igoru nije uopše legla. Trudila se ali nije to to.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Više nemam favorita, a ni manje.

Ko god da ode, imaće publicitet, možda i veći od samog pobednika.

Svi su se već jasno izdefinisali.

Žao mi je, kada ih vidim, kako strepe, trepere dok Andrija Milošević na saopšti ko ide dalje...

ko ostaje u duelu...

Sam duel mi je mučan... pa odluka žirija... ''u nijansama'' :roll: iako znam da jeste tako...

i da nikome od njih nije lako...

Zato Nevena samo napred...

Aleksandra, isto tako...

Muški :sutoguz:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Gledao sam poslednju epizodu ove popularne emisije.

Netremice.

Cvrsto sam stiskao pest za mog favorita.

I sta se desilo ?

Ispao Filip alijas Majkl.!

Jos ne mogu doci sebi od tog iznenadjivanja i razocaravanja.

I sta reci?

Samo jedno al dugacko Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

I za barbu.

I za njegovu malu barku.

I mali motorin.

I za Lenu ( oli je ipak Lana ? )

I za onog treceg clana zirija kojem ni ime ne znam a ni on moje verovatno

a koji je navodio gledaoce da glasaju za Igora a Filipu davao dobronamerne savete.

Msm..ako si clan zirija nemoj nekog favorizovati tako ocigledno.

Sad navijam za ..............

Ustvari .....cekam pobednika.:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moj favorit ispade. Imala sam neki predosećaj da će se to večeras dogoditi, mada sam očekivala da će se u duelu naći Davor i Aleksandra, pa mi nekako bi drago kad sam videla da Davor ostaje. U samom duelu mi je Iogr bio lošiji ali Bože moj, Aleksandra je već 2x bila na tom mestu, pa da se ne kvari ritam, ovaj treći put neka propadne.

Svi su zaista bili sjajni, i svi pevaju odlično. Pobediće onaj koji bude imao više obožavalaca. Samo to i ništa drugo neće preseuditi. Neka, lepo je Davor rekao "Ulaskom u samo finale ja se osećam kao pobednik. " I jeste tako. Stići do finala je ogroman uspeh. Možda će on imati više uspeha u muzičkoj karijeri od samog pobedinika. Videćemo.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Razmišljam sinoć dok sam gledala polufinale...Sve je to lepo i slatko.

Trema, očekivanja, nadanja....i sve što ide uz takvu emisiju..međutim zaista sumnjam da će i sam pobednik uspeti da ostvari neku ozbiljniju muzičku karijeru nakon pobede. Estrada je isuviše velika "kurva banda" da bi učešćem ili pobedom u ovakvoj jednoj emisiji mogao da sebi otvoriš vrata za taj svet. To su sve ljubomorna aždaje, koje imaju fobiju otimanja tezge i zarade novca. Neka im je sa srećom (svakom od njih) u ostvarenju sopstvenih snova.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nikako da stignem da prokomentarišem.

Nevena je ostala, a s obzirom da je ona moj favorit i dalje, bez obzira na malo lošije izdanje, ostalo mi je ok.

Ona Dabićka napokon ispade :uredu:

Mogla je ona ili onaj Tozovac, totalno mi svejedno... zbog dece ne smem da imenujem Igora jer oni uz njega propevaše i EKV :lol: (s obzirom da je pevao i onog narodnjaka dobro je) tako da... na moju decu ima pozitivan uticaj :)

Sad je potpuno svejedno ko će pobediti u velikom finalu. Volela bih da to bude mala Nensi, ali je pitanje, s obzirom da je ovaj Igor osvojio devojčice, a zna se da one najviše glasaju... tako da... videćemo...

U svakom slučaju, medijska pažnja je skrenuta na njih, tu su već i tračevi o nekakvim varnicama između Nensi i Igora... postigli su ono što im je i trebalo - pažnju :uredu:

Izmenjeno od strane člana Smucalica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mogu samo da dodam da mi se sviđa to, što su složni...

Jedni uz druge.

Ne moraju ništa da kažu, čuje se, vidi se po početnoj numeri, koju zajednički izvode.

Sama interpretacija je kod svakog pojedinca bila bleda, u odnosu na moja očekivanja.

Cena treme, umora...

Veco, verovatno pamtiš Cecu Slavković, Ružicu Čavić...

Znam kakav je njihov put bio, Ceca je objavila dva CD-a, Ružica jedan.

To nije merilo uspeha, ali ih nema na sceni.

Na moju veliku žalost.

Mogu samo da napravim poređenje...

Mada i to može da bude relativno,

Prvi glas Srbije i emisije sličnog tipa, su ipak

kraći (što ne mora nužno da znači da je i lakši) put

do ostvarenja snova.

Sve ovo, kroz šta prolaze može da bude odlična odskočna daska,

a ko će da nastavi da pliva, videćemo :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...