Idi na sadržaj

Prvi glas Srbije


Preporučene poruke

  • Odgovori 186
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Više nemam favorita, a ni manje. Ko god da ode, imaće publicitet, možda i veći od samog pobednika. Svi su se već jasno izdefinisali. Žao mi je, kada ih vidim, kako strepe, trepere dok Andrija Mil

Ne da su eliminacije bile po kratkom postupku, nego su ih prikazali brzinom svetlosti. Treba i zaraditi koju crkavicu od telefonskih poziva. Ono što mi se svidelo jeste insistiranje na timskog rad

Slažem se sa tobom Gogo, sinoć je trebala Darija da propadne... Ono je bilo sve samo ne pevanje. I na kraju će da pobedi onaj za koga najviše glasaju tj onaj ko nema pojma... ja još uvek mislim da

Prvo da se osvrnem na odustajanje onog momka iz NS-a koji je bio moj fejvorit :uredu: Potpuno ga razumem, dečko već ima izgrađen svoj stil pevanja, voli rock i sav je u tom fazonu i daju mu pesmu Fil Kolinsa da peva i to baladuuuuu... koja nema veze sa njim i verovatno ju je čuo prvi put :dry: Čovek jednostavno nije u stanju da peva takve pesme i ne želi to i sasvim je u redu... ali mi je žao jer je pri tome vrlo dobar pevač i ima moćan glas, pravi rokerski... kupio me je još na audiciji :uredu:

Ona mlada mama je imala neki svoj razlog odustajanja i to je ok, s obzirom da tvrdi da im niko na početku nije rekao za izolaciju ukoliko se plasiraju u finalni deo...i to je ok.

Sad - oni dueli. Prvo mi nije jasno kako su spajali parove i ko ih je spajao i ko im je birao pesme. Ali prema mnogima nije bilo fer. Obično je jednom od duelista ležala ta pesma, a kod drugog dueliste je bilo sasvim suprotno od onog što su pevali do tada. To mi je bzvz. A onda, onaj stop na Nevenu i njenu suparnicu, a mala Nevena je jedna od najboljih tamo... a ova mi je bzvz sa svim onim narodnjacima sa kojima je prošla do užeg kruga. Ali, devojka očigledno ima osmeh koji osvaja.

I da, drago mi je da je ispao onaj što je pevao u Kovačkinom boy bendu (ne znam kako se zove) on mi je sav bio previše nametljiv i sasvim siguran (i previše) u sebe....

Sada mi ostaje da navijam za malu plavu Nevenu iz Kovina (ovaj put sam se potrudila da zapamtim), mada sam sigurna da s obzirom na način daljeg glčasanja opet će pobediti neko kao u Trijumfu onaj što nema veze sa pameti....:dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Finalisti:

Aleksandra Dabić

Godina: 25

Mesto stanovanja: Leskovac i Beograd

Aleksandra-Dabic.jpg

Ana Perišić

Godina: 25

Mesto stanovanja: Novi Sad, Beograd

ana-perisic.jpg

Andrijana Krstić

Godine: 29

Mesto stanovanja: Vlasotince

andrijana-krstic.jpg

Darija Lukić

Godine: 26

Mesto stanovanja: Sevojno

darija-lukic.jpg

Davor Jovanović

Godine: 23

Mesto stanovanja: iz Kladova, živi u Beogradu

davor-jovanovic.jpg

Dušan Kurtić

Godine: 19

Mesto stanovanja: Niš

dusan-kurtic.jpg

Filip Mitrović

Godine: 20

Mesto stanovanja: Kraljevo, Beograd

filip-mitrovic.jpg

Igor Terzija

Godina: 25

Mesto stanovanja: Subotica

igor-terzija.jpg

Nevena Đorđević

Godine: 18

Mesto stanovanja: Beograd

nevena-djordjevic.jpg

Tatjana Đorđević

Godine: 26

Mesto stanovanja: Mladenovac, Beograd

tatjana-djordjevic.jpg

Evo ih:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Večeras su zaista svi zablistali. Na mene je najveći utisak ostavio Igor nakon njega Adrijana.

Kod Filipa mi jako smeta pirsing na usni. Uh...baš mi smeta, no dobro...verovatno samo meni smeta...

Da sam muško-ne bi pogled skidala sa Aninih nogu....

Jako me zanima ko će ispasti. Jaaaaaaaaako....i ko god da ispadne biće to velika šteta...

......... duel između Dušana i Adrijane!? Dušan nema šanse....

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sinoć je od deset učesnika moralo da ostena samo 8. Četiri učesnika sa najmanje glasova išli su u duele.

Prvi duel su bili Davor Jovanovića i Tatjana Đorđević. Davor je ostao na osnovu odkuke žiria i ide dalje u finale.

Drugi duel su bili Adrijana Krstić i Dušan Kurtića. Lično mislim da je Dušan ostao samo zato što mu je juče bio osmanaesti rođendan. Adrijana je (bar meni) bila bolja. Sve u svemu Adrijana je ispala i zaista je sinoć žiri imao jako tešku odluku.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

da vidish cuda...Dule ostade :smeh:

:lol: videla sam sinoć. Madaaaaaaaa, šipak bi Dule ostao da mu nije sinoć bio rođendan. Realno Adrjana je bila bolja..al ajd sad..

Meni ja antipatičan (što bi rekao moj dragi) "pica majstor" i bilo bi mi jaaaaako žao da on na kraju pobedi, mada imam neki osećaj da će baš on biti pobednik.

Osim one miđuše u usni ( :pegla: ) još uvek ne mogu precizno da kažem šta je to što me nervira al' da me nervira-nervira me :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...