Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

...navrzli se na coveka ...prosto se brinem ...upropastice sve :hmm: .........lepo je krenulo, te prepoznavanje, pa upoznavanje, daceBog simpatisanje ...a oni navalili 'kupi masinu, pa kupi masinu' (kupio bi on, nije vojo stipsa), ali ne zna da je nagrada sobaljivanje :roll: ............. OT-2. Moram da objasnim kolegi voji da digne..... kredit :strikeraj: pa pravac koleginici na vrata.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

Ne... reče čovek kojem je u poslednjem trenutku, pri kraju popisa, popisni krug prepolovljen bez ikakvog obrazloženja i koji će umesto 28.000 dinara koje je pošteno zaradio primiti 12.000 dinara. A zaključak posta je da će neki uvek žuriti sa zaključcima, iako time govore više o sebi nego o onome o kome zaključuju.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da je FB, bez obzira koliko kukaju na njega i koliko se ovih dana prica o nekakvom gubitku privatnosti, odlicna stvar.

Inace mi to mesto nije gde se nesto precesto pojavljujem, ali imam postavljene osnovne podatke, okacene neke slike, ne objavljujem sve i svasta, ne lajkujem...itd.

I kada me u proteklih 7 dana na njemu nadju osobe za koje sam mislio da ih nikada u zivotu vise necu "sresti" i o kojima (sticajem zivotnih okolnosti) ne znam nista poslednjih 20-25 godina, onda je to prava radost!

Jos kada sa tim i drugim prijteljima iz mladosti mogu da podelim neke slike iz davnih dana, onda mi to obelezi dan.

Odavno verujem da je dusa novih tehnologija u onima koji ih koriste....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...