Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

...da nisam pratila fabulu radnje ...nesto mi je (opet) promaklo (il' je slika, ili je cirilica) :strikeraj:

da se Ela, kao i svaka femme fatalka :roll: femka

Evo ja che ti kažem bez slika i s'latinicom ... šta ti je promaklo!?!

Promaklo ti je:

da je jedan forumash prolup'o (zbog tvog stila i tvog seksipila)

da su se tri forumaša potukla tastaturama (zbog tebe)

da se dva forumaša verbalno zakrviše u žuchnoj raspravi (oko tebe)

da je jedan Gost skočio sa 27 mog sprata (zbog tebe)

(dokaz: na uviđaju u džamperovom stanu zatečen je uključen konJupter i na monitoru tvoj avatar - full screen)

da se sedmorica već tri dana biju u registraturi.. ko(liko) preživi registrovaće se (zbogZ tebe)

da je jedan član već tri meseca u bolnici, na skidanju sa zavisnosti od zaljubljenosti (u tebe)...

trebal još promakle fabule ...? :plaz::plaz::plaz:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...da sam se klon(J)irala bez svog znanja :ufrci: ........ I da je za to kriva moja 'bed, bed, erotik, femKalna blizanka' ........ A sta sad ja pa da radim? Da 'sazvakane pa ispljunute', obogaljene i upropastene, posaljem u sanatorijum 'Beti-Ela', na oporavak? :( ........ Bih....ali kapaciteti su popunjeni :aaa:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Danas za rucak zbuckala ja nama nasuvo (testo) sa kupusom, posto me je baka strucno iskulirala sinoc kad sam "zapovedila" sta treba, jer je jos strucnije ona smislila pasuljcinu za rucak danas. No, ne mari, nije meni tesko.

Spicila ja testo, mudim kupus.. Keva ceka ka' zapeta puska da vidi 'oce l' se izvrnuti od silne kolicine bibera.. No, prezivela je, nego prdimo mnogo danas.. :hmm: Al' nisam to htela. Posto mi iz prvog puta nije bilo dovoljno kupusa, skuvala sam jos malo, ali kad smo sele da jedemo, moja konstatacija je bila da je komotno moglo biti vise kupusa, na sta me je keva pogledala i odlaprdala da je trebalo biti manje testa. Sledi konverzacija:

Ja: "Vidis, to je problem sa nama debelim ljudima (misleci na sebe). Smisljamo sta je trebalo vise da udje u jelo od namirnica, umesto toga da je od one druge moglo uci manje."

Keva: "... Pa... Cini mi se da se priroda nesto opasno zajebava sa mnom.. Po tebi i toj tvojoj pametnoj izjavi, ja bih trebala da izgledam kao Tvigi, a ne da budem Tvigi trudnica."

Naravoucenije: Sledeci put cu definitivno da pravim sa vise kupusa. Pa jbg, ako bude trebalo testa.. njega bar nije tesko skuvati :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Gledam Nadala i Federera i zaključujem da Rodžeru definitivno više nema povrataka na #1 il' #2.

Jedino ako se ovoj dvojici junoša nešto, pu-pu-pu, ne desi. Msm, neka povreda il' slično.

No, daleko je on od lošeg. Još uvek je bolji od svih ostalih, ali ipak, na vrh više neće.

Malo li je bio?!? :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...da nije samo u Novom Sadu losa higijena u prodaji hrane (by Turk). Lm, svratih u kasapnicu da kupim neko mesiste za nedeljni rucak; starija gospodja kibicuje komade, strpljivo ceka da joj izmere i zapakuju...pa naruci i parce mesnate slanine. Momak iza pulta joj nutka da izabere od koje table da isece, i otfikari od 'naoko najlepse'. U silnoj zurbi (ili smotanosti) slanina mu ispadne na pod....a vec sledeceg trenutka ga je, cutke, stavio na vagu, izmerio, zapakovao i stavio na pult. Nemo posmatram, s' mislima 'nista me ne moze iznenaditi'. :kafa: Gospodja narucuje dalje:'Molim Vas, dacete mi i kobasicu, da bude malo ljuta - za przenje ...i drz'te je cvrsto ...da Vam i ona ne ispadne :treptrep: E, tu se momak uspanici, pocne da izvinjava, hoce da zameni slaninu!?! G-dja:'NE, hvala' .............. Na kraju: zakljucujem i da bi mu 99 posto njih 'ebalo kevu :strikeraj:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...