Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

od goreg ima vala gore,uvek...slazem se s Gogom

mada ja sad mislim na licnu kupovnu moc

smanjila se na ovolicko:(:(:(

svaki put dodjem istraumirana iz prodavnice

nakraju se sve svede na to da postizem da zbrinem samo nasa dupeta

da su sita,i napita

sanjala nisam cega cu sve morati da se odreknem u svom malom zivotu i mikrokosmosu....:(

moj otac je bio u pravu

"Nigde nece biti kao kod tate..."

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da su ljudi ubili ljubav,svojom neverom u nju...i sve sto je vredno,su ubili samo zato sto su prestali da neguju i veruju...jer kako sve stvari bivaju nasom paznjom obdarene,te one otuda rastu i postaju vece,jer u nasim ocima,nasoj svesti postoje...tako danas duh vremena u potpunosti je nekako okrenuo svet u drugu krajnost...perverznu krajnost...danas slave seks kao totem,nisi muskarac ako s bojnog polja odesh,idi radi tripi i mnozi se...a ja se bas ne razumem,malo shta umem...moje su ulice u zlatnom ramu...plovim kroz dimove i ne palim televizor....

zakljucak: U ovom svetu brale, vise nema ljubavi.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Po 100. put da ona "Mala deca, mala briga, velika deca...." je strašno istinita.

Stariji omladinac večeras ide na neku žurku u Obrenovac...on vozi. Potpuno sam siguran da ne popije ni kap tada....ali opet....'ajd ti lezi i spavaj mirno....

I prošle noći sam loše spavao zbog njegovog izlaska (opet kolima) na neki rodjendan... Jbt....prelepo je imati ih, ali nikad ne prestaješ da brineš...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Gledam danas nesto kevu, pa se mislim kako je sa svojih skoro 50 i dalje jako lepa zena. Kao mlada je bila prava lepotica.

Cale je isto kao mlad bio pravi macan, ja vid'o slike, i sad je lep covek.

Baka je sve do 65 godine govorila da ima 45, bila je prelepa kao mlada.

Shveca mi je isto lepa.

Pa se nesto mislim.. Jbt, nije ni cudo sto sam preva ljepotinja, jednostavno nemam na koga da budem ruzna :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...