Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

Uzmimo Peru, Miku i Žiku kao primere. Pera je dobar čovek, nikad mrava nije zgazio namerno. Mika želi da mu crkne krava jer je njegov čukunded ubio Mikinog askurđela u krevetu jer ga je žena varala s istim. Žika želi da Pera crkne kao siroma' jer je Perina prababa prenela sidu Žikinom pradedi, od koje se ovaj, jadan, nije oporavio do kraja života uprkos bogatstvu koje je potrošio na lekare. Da li Žikin primer opravdava Miku? Ne. Da li bratski primer vlasti opravdava 'rvate? Ne. Dobro jutro i laku noć. :wacko:

Simp(tom)atična fabula radnje .... al’.. aj da (probamo da) joj nađemo naravoučenie.

Znachi..

Svi smo mi Pere.

Dobri smo ljudi, nikad mrava zgazili nismo.. namerno. Čak ni mušicu nikad ubili ne bi (osim ako bi nam baš stala na vrh nosa).

Međutim, mi takvi imamo dva, ne mala problema

1.problematičnu čukunbabu koja se yebavala s’nekim Mikinim askurđelom, te je zbog iste, naš potpuno mirni i dobri čukundeda (na koga smo svi mi povukli mirnu i dobru žicu).. mor’o da juri po krevetu Mikinog askurđela.. i da ga ubije k’o vraPca.

2.problematičnu prababu koja je pitaj boga gde i s’kim fasovala sidu, a onda je kao prakliconoša prenela boles’ Žikinom bogatom pradedi.. i na taj način yebala pramater i Žiki i Žikinom bogatstvu i kompletnoj Žikinoj dinastiji.

Mi ipak, znajući da smo toliko dobri (ne samo zbog nezgaženih mrava) i toliko pravedni (primer muve, ubijene tek kad nam stane na vr’ nosa) želimo da nas Mika i Žika vole.. bezrezervno, k’o brata rođenog.. i pitamo se (vekovima) Zašto to ne čine?!

Onda među nama odaberemo mladog kurajbera pobratima Kecoja (inače poznatu lokalnu budalu, čiji je čukundeda bio poznati sexualni manijak na svojoj, ujedno i Mikinoj čukunteritoriji.. a koja je luda za oružjem i lokalnom pucnjavom).. i damo joj zadatak da (budala,tako naoružana do zuba) u ime svih nas mirno i lepo pregovara i s’ljutim Mikom i s'Mikinom užom i širom rodbinom i s’Mikinim komšilukom.

Za razgovore i pregovore s’ljutim Žikom, s’Žikinom rodbinom i komšilukom.. i (o istom trošku) sa celim svetom.. mi uzmemo i odaberemo još veću, svetsku budalu, .. ali veoma lepu i zgodnu totalnu budalu šiljokurana brata Prcoja. Ali sada idemo i korak dalje, toj budali damo (na mnogo lepe oči) uz blanko ovlašćenje.. gratis.. i totalnu vlast da može u ime svih nas: ići gde god hoće, pričati šta joj (budali k'o budali) padne na pamet…

i vrhunac.. da s’nama i s’našom imovinom može raditi šta god poželi.. može je otuđiti, davati, prodavati, prepisati na svoje ime ili imena svojih bližnjih, kao i na imena svojih prijatelja, poznanika, kao i slučajnih prolaznika.

Da li Žikin primer opravdava Miku? Ne.

Da li Mikin primer opravdava Žiku? Ne.

Da li bratski primeri vlasti Kecoja&Prcoja opravdava 'rvate? Ne.

Da li bratski primeri vlasti Kecoja&Prcoja opravdava ‘rbe? Ne.

Da li Mikin primer, Žikin primer i primer vlasti Prcoja&Kecoja opravdavaju Peru? Ne

Da li Perina dobrota, primeri svih nezgaženih mrava kao i nepobijenih muva opravdavaju Perinu čukunbabu i prababu? Ne

Naravoučenie: Pero, aj’ zajebi i mrave i muve.. i čukunbabe i babe.. i Miku i Žiku.. i Kecoja&Prcoja..

isključi i dobrotu i B92 i RTS i Pink i Prvu Srpsku…

i uključi mozak.

Već jednom!

A i to "Dobro jutro i Laku noć" zaebi

i kaži "Dobar Dan".................. sebi.

"Jednom se Orlov prejeo pirea od graška i umro. A Krilov doznavši za to, takode umre.. A Spiridonov je umro sam od sebe. A Spiridonovljeva žena tresnu s kredenca, pa i ona umre. A deca Spiridonovljeva podaviše se se u ribnjaku. A baba Spiridonova se propila i krenula stranputicom. A Mihajlov prestade da se cešlja i oboli od šuge. A Kruglov je nacrtao damu sa bicem i poludeo. A Perehrestov je telegrafski dobio cetiri stotine rubalja i toliko se uobrazio da su ga najurili iz službe."

Sve dobri ljudi, ali im se nije dalo.

smajlicikestazeni26.gif

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da se svakojake misli javljaju i u hodu i u mestu.

Nema razlike.

I ovakve i onakve i svakakve su misli.

Sad, da li je to zbog ove krize ili zbog promena vremena

.ili je to ipak posledica licne te strukture licnosti svake ponaosob ,

tog licnog dozivljaja , kako bi neki strucnjak rekao .......

..ne znam.

eto , i ovaj zakljucak je sigurno takav iz nekog razloga.

E sada kojeg ....pitanje je.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...