Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

Lepo je shto se ceo zzivot borim sam za sebe ... i sto ,,moje misli imaju evolutivni karakter,, > volim Ja i Moju BrusAlicu i Moju Lopatu i zzuljeve i mokre noge ... i to kad mi gazda kazze ,,za tebe su vrata uvek otvorena,,.

Volim i to shto sam Uvek spreman da odlozzim Svoje planove da bih pomogao nekome ... i to shto sam Glup i shto (najverovatnije) netju dobiti ni hvala.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

Čitajući Marin post pomislih "Ijuuuuu..da nije ne daj Bože bolesna?"...pa sam nekoliko puta čitala......sad se nadam da sam pogrešno zaključila .

Maro ne štrecaj me.

Sjebo mi se zivac na kicmi :dry:

I ja sam primetila..

i odmah pitala svoju kuglu..

Kuglin izVeštaj:

ne brini Veco, nije ništa strašno

malo promaja

malko žešchi sexo

i tu mač ladnog piva...

Uostalom, blizanac je to :).. ima ona devet života... don't Vori

nastavi da piješ svoju rakijitzu :lol:

Ali zakljucujem da je Glisha u pravu, ipak sam ja Glizanac :lol:

...ne moze nam niko nista...:mikrofon:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

I nije baš neki wooow zaključak :smeh: ...ali je zaključak. :zakletva:

Ovdje je pivo skupo svuda osim kad se kupi u regularnim radnjama, a to su samo veći marketi. Znači, tu možeš kupiti pivo do 1 eura, a kada piješ vanka, i u birtijama i na finijim mjestima..kako god, pivo ono malecko točeno je 2.4 eura, minimalno. :dry:

I hrana je skupa. :ajme: Mislim, ako se jede vanka. :dry:

Danas me baš onako zaboljelo nešto na lijevoj strani :smeh: ...prijateljica i ja na pauzi, jedemo...i ja jedem gulaš..kod njih je gulaš samo onako bez pirea i dodataka...ona neku pastu, i ja uzmem salatu kupus običnu...iii naravno dva mala točena...račun 19.60 eura.:confused:

Ok...po 5.5 eura je hrana, neka je..aliii...ide zdjelica (fukin') salate 2.20 € ... iii DVA PARČENCETA HLJEBA UZ GULAŠ 1.4 € ...:blink: iiii dva točena po 2.5 € ...ona mala točena, što oni koji piju pivo redovno u dva gutljaja smažu.

Jest da se ovdje više zaradi i brže, ali skupo je skupo u bilo kojoj državi. :dry:

Mamu im švapskuuuuu. :toljaga:

Svaki put kažem da neću jesti ništa što nije iz marketa...i pokleknem uvijek. :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

da se od dima spaljenog stiropora sasvim komotno se moze drogirati...:smoke::aham:jezik:

Bolijo te zub pa si snifo dim od stiropora?

Si pio nekad petrolej?

Edip: I ja sam se setila bLiverke u nekoliko navrata ali sam zaboravila da napisem. :dry:

Izmenjeno od strane člana Lillith
edip
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...