Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

Da Sun nema istančanost jezichkog ukusa :dry:

Pazi recimo, kako ovo dobro zvuči :

Hallo, ich bin Sonnenblume.. und ich bin eine Menge nasse Mädchen :trep:

aus dem ehemaligen Jugoslawien... Bosnie.

Ich will tun, und ich liebe alles, was junge Liebe. :astasad:

Dobro... možda nisam potreVila akceNt.. al' nemachki je svakako tata....... :stid: za žeshchi flert und hard S&M sex. :lol::lol::lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

U firmi gde radim vec 5 godina i malo jache..bez stida i srama mogu reci da sam ja tamo najpametniji..sto i nije bas dobra reklama za firmu ali jbg.

Svi drugi se nesto cimaju sta ce im reci direktor, da li ce ih videti direktor kako su izasli da zapale cigaru, da li ce ih uhvatiti dok idu u wc, da li ce im oduzeti od plate ako ne urade normu..pomalo mi to bolesno :blink:

Ne kazem ja da bi mi bilo sve jedno kad bi dobio otkaz, al gledam realno.

Zadnjih 4 godine niko nije dosao od novih radnika, a svaki dan jedan od direktora ide po firmi i govori njegovu vec poznatu rechenicu ''kolega ako ti se ne svidja u ovoj firmi daj otkaz''..:uredu: e onda ja tu kontam pa mu danas rekoh..''kolega tebi ako se ne svidja kako ja radim slobodno mi daj otkaz''

i on se okrenu i nastavi dalje..posle toga mi je prisao i pricao samnom kao da se nista nije desilo..

Dosao sam do zakljucka da sam ja pao sa marsa na krusku..eto :fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Citam sta ste pisali ovih dana i crv sumnje mi se opet uvukao u glavu, te ustadoh da proverim.

I konacno shvatih....

Kada sam bio mali bio mi je veliki, ponosan sam bio koliki je jer drugari nisu imali takav.

Kada sam malo porastao postao i je taman...mada drugari i komsije i dalje nisu imali ni priblizno tako veliki.

Ali danas, kada sam skroz veliki shvatih da mi je premali i da bih voleo da imam veci...pogotovo sto su svi drugari i komsije sebi nabavili velike....

BAZENE ZA DVORISTE....

p7120033copy.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

odem detetu da naruchim chevape i pomfriT.. kad tamo prase (ne gazda.. on je svinja za kasom.. prase je u pleKu)

jebeNti dva kretena

njega kretena što ga na ovu vrućinu pek'o

i mene kretena što ga sad zbog mene (sa)sek'o

Evo me umirem..

više vruchinu i ne primećujem.. znojim se od tu mač masti, u ustima, na prstima i u krvi

Zaključujem:

ako (sam se overmasnodozirala i nedajBože) umrem (il' zaginem) .. sve moje postove ostavljam NS Portalu u vlasništvo

PP prepiska neka se spali na lomachi (zbog prevelikih sikreta)

a krvljom stečeni reputi neka se podele sirotinji širom Srbije

i ..

nemo' da me žalite

napiJte se rujna vina

skršite gi čašite

eeeeeeee eee eee moji drugariiii :pijani:....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...