Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

...danasnji klinci nemaju pojma ko je bio kralj roken rola. Lm, vratio se sinak odusevljen sa koncerta, i prica:'E, Blaza je car :uzbud: da si ga samo videla kako se obukao ...imao je sako sa sljokicama, iste takve pantalone zvoncare, i plaSt ...kao...kao... Supermen' ... - Mislis kao Elvis Prisli? :lol: ... 'P'da, valjda' ............. Btw, umrla sam od smeha :lol: ............. Meni je Elvis 'opsta kultura'.... podHicu moram da 'prosvetlim' tinejdzera :strikeraj:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja definitivno nemam smisla za humor. Bar kad je, koliko vidim, neki opšteprihvaćeni u pitanju. Malopre spazim neki Gogin post kako plaĆe od smeha na temi Moja politika i rešim da odem i ja, da se malo razonodim. Tu vidim da je poslednje postove ostavio, ko drugi no cenjena članica Glisha koju sam, jelte, odavno zaignorisao. Ajde reko, možda žena radi na sebi, možda je stvarno smešno, možda stvarno preterujem i sve to, i odignorišem je da bih pročitao o čemu se radi.

Posle 10 sekundi je zaignorišem ponovo. Ovaj put, sa betonom preko.

:oblak:

Izmenjeno od strane člana ako_odem
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja definitivno nemam smisla za humor. Bar kad je, koliko vidim, neki opšteprihvaćeni u pitanju. Malopre spazim neki Gogin post kako plaĆe od smeha na temi Moja politika i rešim da odem i ja, da se malo razonodim. Tu vidim da je poslednje postove ostavio, ko drugi no cenjena članica Glisha koju sam, jelte, odavno zaignorisao. Ajde reko, možda žena radi na sebi, možda je stvarno smešno, možda stvarno preterujem i sve to, i odignorišem je da bih pročitao o čemu se radi.

Posle 10 sekundi je zaignorišem ponovo. Ovaj put, sa betonom preko.

:oblak:

Zaključujem.. ePa nema mi ništa smešije od pokondirene tikve koja piše 8b3f660e.gif.. pa još i ignoriše c853d9d9.gif

I što mi copina ide na nerve, neću smora ignorom da ignorišem 3f7cc461.gif

no pročitam šta se iznalupaO.. pa potom memo obrišem.

jbt sidŽi s'tog oblaka.. mala minjo b5336541.gif

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pobedila 'rvatica...Svaki joj dao :kez:

Nisam gledala niti cu gledati,nego dolazim do zakljucka,da posto je Ivan Ivanovic otvoreni nacionalista,sledeceg petka nece imati exluzivne goste nego ce se potruditi da Radio Difuzna(sta god vec) ukine PRVOj televiziji frekvenciju ...

Marijana na PRVOj si :lol: i svi 'rvati zajedno sa tobom :kez:

P.S.Ja sam pola 'rvatica i ne mrzim nikoga,samo zakljucujem :andja:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Na TV B 92 ide reklama uz zvuke 'Marsa na Drinu ' i komentar :

'Za Vidovdan samo epske bitke, Wimbldon i Mars na Drinu.

Idu i inserti iz Djokovicevog meca i filma ;Mars na Drinu;.

Reklama za sutrasnji programski sadrzaj TV B 82.

Ispaljeni i razocarani fan Sutanovac izjavi povodom emisije americke komicarke Celzi :

'Ako ne znaju ko je Tesla , Pupin , Milankovic , naucice ih Nole.'

I ja zakljucio:

Kako bi bilo dobro da Djokovic jednim forhendom resi sve.

Sve te Probleme i Pokazatelje .

Ali ne moze.

Dobar je Nole teniser

ali

nije Nole Noris.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da je Kumica totalno u krivu. :lazy:

Prvo, VB se davao 2-3 puta dnevno, ne duže od sat vremena, a koliko se sjećam, dan ima 24h.

Drugo, turske i španske serije se daju 25h dnevno. :smeh:

Treće, dosadni :kez: su ovi koji pljuju po rijalitima, i ne mo'š da vjeruješ da se toliko opterete istima da jedva čekaju da završe da "progledaju". :lazy:

Ja ne volim boks, ne gledam Grand i ne znam ni kad se daje šta niti mi remeti programsku šemu gledanja tv-a. :P

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

... Meni je Elvis 'opsta kultura'.... podHicu moram da 'prosvetlim' tinejdzera :strikeraj:

Da s' na opštekulturnom vaspitanju potomaka mora ozbiljno raditi. :liza:

Moja ćera je pre 35 minuta, samoinicijativno, na svoj FB zid okačila ovaj tubić: :andjeo:

Eh, koliko sam puta zarad toga otpevao mamu Kukumku i tatu Tarantu. :dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...