Sign in to follow this  
Followers 0

Zašto uopšte pišete na forumu?

53 posts in this topic

Posted · Report post

Evo upravo razmišljam o tome.

I ovog trenutka bih odgovorio ovako: plašim se da ne izgubim nit misli sa nekim ljudima koje volim.

Neko je još davno rekao, a stvarno se ne sećam ko: ako redovno ne zavirujemo u svoje glave, odrodićemo se.

:)

Posted · Report post

Ubijam dosadu ,ponekad zna inspirisati,pa eto nesto i lepo napisem :kez: ,a ne samo baljezgarije. I tako dok sam klala dosadu,upoznah neke ljude odavde,mirne,dobre naravi,Mara malo odskace od ovog opisa :smeh: ,pa se kao i u zivotu sve spontano odvije. Volem pisati ovde,volim kaada dobijem pozitivni-negativni feedback(reput),volim da naidjem na suprotno misljenje :devil: ,maa ljudi volem i ja vas :smeh:

vesticara likes this

Posted · Report post

Zato sto posedujem ulazni uredjaj koji se inace zove tastatura, a on mi omogucava da pritiskom na tastere unesem zeljeni tekst. :)

Imam toliko gluposti u glavi koje zelim da podelim sa nekim..eto

Posted · Report post

Meni ovdje da dođem i čitam i pišem, kao da se sretnem sa ljudima koje znam 100 god..i gdje mi je lijepo i ugodno i sFe. Odmorim dušu. :trep:

Posted · Report post

Zato što me zabavlja.

... a ja najvolim svoju zabavu.

Zabavno mi je da se "čitam i pišem" sa ljudima koje volem.. zabavljaju me naše tajne, šale, zezanja, glupiranja

6f3554b6.gif

Pa čak i pojedinci koji me nerviraju... i oni me zabavljaju.

Da nije takvih :neznam: možda ne bi ni znala koliko volem one koje volem... i koliko ustvari volim da pišem po forumu :lol:

shumica and Goga like this

Posted · Report post

...zato sto mogu da se kurcim,da mislim da sam zanimljiv i veliki jebach...medjutim,realnost je skroz drugachija...da znam ko je izmislio forum,popushio bi mu tukiJa...:kul3:...

ako_odem and Bledoliki_Vrach like this

Posted · Report post

Volim da zaebavam ljude ...i da oni zaebavaU mene ....msm, valjda je do te zaebantske interakcije? :vez:

Goga and shumica like this

Posted · Report post

Iz krajnje sebičnih razloga.

Dođem, istutnjim se, i odem.

Da bih se vratila...

Glisha, ELA and Smucalica like this

Posted · Report post

Iz ciste zabave i kad nemam pametnija posla..a i dobro je za praznjenje elektriciteta..

I svidja mi se ono sto napisa Milojko..nije taj bas toliko lud..:lol:

Jedino se ne bih sa njim otimala oko pusenja..:hahaha:

Goga and Glisha like this

Posted (edited) · Report post

Ja sam kasno upozn'o net svet, počeo sam u decembru 2009. ad, na jednom drugom forumu da pišem i doživeo sam forum kao nekakvu virtuelnu kafanu, s tim što nikada nisam voleo ono gađanje kafama i lizanje bulja, kao što toga ni u pravoj kafani nema.

Elem, kako se navukoh na svoju virtuAlnu kafanu, počeh se u njoj ponašati identično kao i u RL, što je malo bezveze, onda sam odlučio da promenim imidž i postanem žešći drkoš, što inače nisam :andjeo:

Proveo sam dosta vremena buljeći u monitor i bemisleno klikćući na teme, a u suštini sam se navukao zbog nekolicine ljudi koji su duhoviti i pored svih muka koje (valjda) imaju, i da mi je npr neko rekao pre godinu dana da ću da zagotivim ninJu i Valtera izudarao bih ga tukijem po čelu, i rekoa mu da ne sere, ali sve je moguće.

:pljuc:

Edited by Boginja
ne diraj moderatore
Boginja likes this

Posted · Report post

Pojma nemam...još uvek nije utvrđeno...:zloca:kako god bilo,tu sam.Uglavnom gledam svoja posla,i ne trpam nikog-ako baš ne moram :beyond:

Glisha likes this

Posted · Report post

Napolju je zima, i sneg, i hladno je. Pomalo zavidim onima kojima se nečija glava odmara na ramenu, koji znaju da neko tamo negde ili odmah tu pored misli na njih sa osmehom. Ljubavlju. Milion je razloga zbog koji ljudi kruže internetom. Ja ponekad samo tražim toplu misao, da ogrejem oči kao što prsti traže tople džepove, da bar na tren pobegnu hladnoći koja ih čeka napolju...

...da bar na tren pobegnu od

sudbine.

Aiko likes this

Posted · Report post

Sad sam se setila jos jednog razloga..sebicnog, naravno..:kez:

Na forumimam pisem da bih posle nekog vremena opet mogla da citam sopstvene misli u tom nekom proslom trenutku..toliko su te misli divne, krasne i pametne, da je prosto greHota da ih ne podelim sa sirokim auditorijumom..:narcisa:

Mozda i ne bih sve ovo napisala da ne procitah predhodni post..:cica:

Glisha likes this

Posted · Report post

Iz istog razloga kao i ako_odem.

I citam i rasipljem svoj spisateljski talenat ovde jer se tako osecam zivljom nego sto jesam. U stvarnom svetu ne postoji opcija da udjem svako jutro u prostoriju i saznam sta dvadesetak ljudi tog jutra radi, misli i kako dise vazduh kao na forumu.. Zgusnutije je pa je cesca i topla mis'o i dobar duh i sve ono za cim manje vise svi ceznemo i camimo cekajuci.

bigrancer and Smucalica like this

Posted · Report post

Vise citam.A ima bo'me sta da se i procita:ok:

E sad kad je sa shlihtanjem zavrseno i kad sam pobrala vase simpatije :roll:

da odgovorim

nemam pojam sto pisem ...mada u poslednje vreme nemam ni kade,a nesto mi i ne ide od tastature...sto se i vidi iz (ne)prilozenog

sve se,valjda ,nadam da ce mi ponovo krenuti ona druga strana gledanja zivota...vedrija i ironicna

lepsa,bolja.....

u iscekivanju istog , srdacno vas pozdravljam :kez:

Posted · Report post

Ponekad pišem iz dosade,ali uglavnom pišem kako bih podelio neka svoja mišljenja sa ostalima,kako bih diskutovao,družio se...:)

Goga and Lillith like this

Posted · Report post

zato jer hocu, zato jer mogu, zato da bih saznala vise i dodala jos nesto, zato da ne bih zaboravila maternji jezik!