Idi na sadržaj

Ostavite poruku nekome, ko će je razumeti


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,5k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

s'oproPoštenjem .. u mooda pod avatar sLikom s'Maretovim likom. BarEm sam ja tako sVatila. dal'ste ti, Andri il' Neo il'smo Mare il' ja ZnatChi: gledaju dal je post pisaO il je post pisaLa

Hvala vam drugari od što se radujete sa mnom :kiss:

Odo' na putić od 3000 km. Skoknuću malo do Francuske, pa ako tamo na 3500 mnv ne bude bežičnog interneta, ne čujemo se do tamo pred svetog Jovana. Budite pristojni, družite se, piskarajte, grlite se

Zakačene slike

Danima sanjam i razmišljam...kako ovo da ti kažem...probala sam puno puta...ali srce ne...( da mu 'ebem sve po redu...)

Sad sam cugnula litru i po crnog pa se ohrabrila...ma znaš ono što trezan misli-pijan govori...

Ja ti moram da sam luda za tobom..verovao ti to ili ne..ali venem, sa životom se rastajem...

Prvo tvoje slovo koje sam videla...na patos me bacilo. Od tog trena, ne dišem, ne spavam, ne jedem...( jbg i kg sam skinula-dijete za 5*).

Ma šta da ti više pričam....luda sam za tobom i ako mi ljubav ne uzvratiš ( samo nemoj da povratiš)

idem da skočim sa mosta u ladno Dunavo...ni ronioci me neće naći....toliko sam smršala od neuzvraćete ljubavi...

Eto...ja ti rekla šta mislim a ti sad vidi šta ćeš i kako ćeš...

Jedina ljubav tvoja ( ne d'o ti Bog da imaš neku pa da me zbonj ne odbiješ- ima da te ubijem!!)

Veštica Grdana....

...

(bilo je jace od mene :lol:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Drago biće :)...moj životić je toliko komplikovan,da ja često u šali kažem da bi se i Kusta(car) o jadu zabavio s' tim:lol: ...zatim često se ulogujem preko mob.telefona,kao što je to slučaj i sada te je to ceo jedan proces u odnosu na komp.I vremenom "odrasteš",i kreneš da selektuješ stvari,ne rasipaš se,daješ se tamo gde treba,tamo gde su prioriteti...znam grozno deluje,al' to je tako u mom slučaju.Uz dužno poštovanje,ne marim mnogo ako neko misli ili se prezentuje drugačije.Sve je to stvar potrebe ili trenutnog osećaja i to je u redu.Ajd u zdravlje ;).

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...