Jump to content

Novosti na Portalu

Recommended Posts

• Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Srpski jezik je (napokon ) kompletiran i postavljen kao glavni jezik Portala. Ako ga već niste podesili, ili ako vam nije automatski podešen, možete to uraditi na samom dnu foruma gde piše English (US

​ ​

ovako ce izgledati     izvoli

Posted Images

Suštinski je sve isto, par sitnica sa desne strane je dodato, neke statistike koje ranije nisu postojale, neke fejsbukolike opcije... ali je manje-više sve na istom mestu kao pre. :)

Morao sam da ažuriram verziju php-a da bi ...khm, nečiji sajt lepo funkcionisao... a onda sam morao da ažuriram naš softver jer on nije lepo radio sa novom verzijom php-a. Rezultat je da oba sajta rade fantastično po cenu malih izmena na našem. :)

Screenshot 2020-10-19 at 00.49.05.png

Odustao sam od "OK" smajlija, koji bi bio logičniji, jer je on u novom politički korektnom narativu predstavljen kao simbol rasne dominacije belaca. :roll: Što nema veze s mozgom, ali 'ajde, kontam da će Google u nekom momentu podleći pritisku. Mislim da su lajk i love, u kontekstu sviđanja sadržaja, isti... ne znam, javite kako vidite ovu izmenu.

• 3 weeks later...